Prezident? Trapný bulvární komediant a lhář …
Sdílet článek:
Tak bulvární senzační odhalení je tady! Hvězda bulváru Zeman odhalil šokující pravdu! Tu kterou mimo něj již všichni znají. V jeho okolí jsou podivní lidé, kteří ohrožují spolu s ním bezpečnost Česka. Jsou sledováni BIS. No a co?

Tedy údajně sledováni. To má být ta výživná informace? Ta informace, která konečně zcela zdiskredituje celou BIS i s nenáviděným Koudelkou? Ten poslední trumf ? Čekal snad někdo něco jiného než nějakou trapnost která už je pouze k smíchu? Namísto očernění BIS a jejího šéfa Koudelky Zeman pouze potvrdil ( chápe to vůbec?), že BIS dělá svou práci dobře.

Koho jiného by BIS měla sledovat než lidi, kteří mají blízko k mocnosti která nás má na seznamu svých nepřátel? Kdo jiný víc ohrožuje bezpečnost Česka než proruští kolaboranti z partičky kterou se obklopil prezident? Nejedlý a spol. jsou už dávno profláknuté firmy a skutečný skandál by byl kdyby tuto proruskou partičku BIS ignorovala a nechala na pokoji.

Tak proto ta letitá a skoro hysterická nenávist Zemana na adresu BIS a Koudelky osobně. To je opravdu drzost dávat pozor na prsty podivných kamarádíčků čím víc zmateného prezidenta ze kterých se postupem času stali jeho loutkovodiči.

Jak hodnotí tuto partičku veřejnost? Kde jsou ty časy kdy okolí prezidenta disponovalo nadějnou politickou stranou. SPO – Zemanovci se už dávno vytratila do prázdna. Už ani neoslovuje voliče, nikoho už stejně nezajímá. Do konce prezidentova mandátu ještě poslouží jako pračka na peníze pro hradní proruskou kolaborantskou bandu. Její zlaté časy hojnosti už brzy skončí.

Už to nebude dlouho trvat a Zeman skončí ve stejném zapomnění jako jeho politický odkaz – Zemanovci. Bylo by jistě dobré, aby v zapomnění neskončili i Nejedlý, Mynář a spol. kteří si z Pražského hradu udělali soukromé Eldorádo a mocenskou základnu místní proruské páté kolony.

Kde jsou ti Zemanem avizovaní fízlovaní ústavní činitelé nezákonně sledovaní BIS? Pochopitelně nikde. Měl být tím sledovaným on sám? Zajímavá představa. Jak lze sledovat jízdu vozíčkáře v prostorách lánské LDNky ?

Pokud má prezident paranoidní představu, že sledováním jeho nejbližšího okolí je sledován i on sám je to opravdu pouze jeho problém. A důvod k zamyšlení. Opravdu si ještě nevšiml, že už je pouze lehce manipulovatelnou loutkou v rukách nedůvěryhodných lidí kteří ohrožují bezpečnost a důvěryhodnost Česka? Vlastní země kterou by měl reprezentovat ve funkci prezidenta?

Zase jen ulhaný a trapný bulvární plivanec. Soudný člověk už pochopitelně od českého prezidenta Zemana ani nic jiného nečekal….

Taková je smutná realita Česka a především části jeho voličů.

 

Zdeněk Bárta

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 2,61 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Zeman je, jaký je a jiný nebude. Hulvát a ješita, avšak s pevnými i když mnohdy kontoverzními názory. S tím lidi při volbě počítali. Jeho protikandidát v prezidentské volbě však byl tak nečitelný, že lidé raději volili sprostou jistotu, než bezpáteřního podržtašku (komukoliv).

  2. Když má možnost si práglkavárník kopnou do prezidenta tak si můžete být jisti že to udělá, stále nemůže vstřebat že se tam nedostal stahovač králíků. Ať je pan Zeman jaký je stále je to z posledních prezidentských voleb to nej. Nezlobte se na mne, ale i prezident má nárok na svůj názor nechť se to někomu líbí nebo ne. Holt práglkavárníci musejí vydržet do dalších voleb, i když tam také nemají nic jisté stejně jako ostatní.

  3. Zdeňku Bárto, vy to máte v palici dobře vypatlaný… Pepan to napsal dobře. Beztrestně si kopnout do prezidenta, kterého si lidé zvolili ve svobodných, demokratických volbách většinou hlasů, to vám jistě přináší neskutečné potěšení a možná dokonce i orgasmus. Zaplať pánbůh za to, že nevyhrála ta neschopná euroloutka “Pan Nevím” bez vlastního mozku…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*