Prezidenta začíná ovládat jeho okolí
Sdílet článek:

PZ/R. ŠLACHTA

„Mnozí z vás se divili, když jsem řekl, že v prezidentské volbě v druhém kole nebudu volit. Ani pro Andreje Babiše, ani pro Petra Pavla. A u nynějšího prezidenta Pavla se postupem času ukazuje, že jsem měl pravdu.

Jeho okolí ho začíná ovládat a on přestává mít vliv na rozhodování na Hradě. Vše přebírá jeho „přítel po boku“ Petr Kolář a miliardář Jan Dobrovský. Ti si vybrali i jeho kancléřku Vohralíkovou. Tu prý prezident před jejím uvedením do funkce viděl půl hodiny.

Ženu, kterou dosadil do tak důležité funkce, která má největší moc nad informacemi, které prezident dostane a s jakými lidmi bude pracovat, ano, tu znal PŮL HODINY!

Divíte se pak, že podepíše všechno, co mu tam vládní většina ve sněmovně pošle? Nebo že navrhuje na ústavní soudce lidi, o kterých neví vůbec nic a pak se diví, co se děje? Je to velmi smutný příběh a já vím, že mnoho z vás Petra Pavla v dobré víře volilo.

Bohužel se ukazuje, že si ho jen vybrala určitá skupinka podnikatelů, ve spolupráci se současnou vládní koalicí, aby jim dělal co nejméně problémů.

Je to škoda. Prezident má totiž řadu možností, jak korigovat špatná rozhodnutí vládní většiny. Nevyužil toho zatím ani jednou. Podepsal snížení valorizací penzí, pak špatnou reformu důchodů, která opět snížila valorizaci, sporný zákon o přesčasech lékařů a tak dále.

A bohužel podepíše, možná s malým zaváháním, vše, co mu na stůl přijde,” uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu šéf Přísahy Robert Šlachta.

prvnizpravy.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Jak začíná? 🙂 Už před prezidentskými byl pRezident ovládán Kolářem, který je rezidentem USA. Kolář se tím ani netajil, protože dobře ví, že v údolí dutých českých makovic mu projde skoro vše, i když tím leze do makovičného pole dalšímu PR mágovi Chemickému Alimu Babišovi.

  2. soudruh Šlichta, to je ten co udělal zcela beztrestně na rozkaz velvyslanectví USA v Praze vládní převrat, když Nečas podepsal v Moskvě stavbu Temelína????

  3. Soudruha lampasáka / diverzanta / rozvědčíka / protektorátního prezidenta celý jeho život ovládalo jeho okolí (a bude). Obávám se ale, že pro traktoristu Šlachtu platí totéž…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*