Případ Novotný?
Sdílet článek:

JAN BARTOŇ

ODS si opět vzpomněla na „svého“ starostu Pavla Novotného a tentokrát mu hrozí vyloučení. Novotný je ale jen špičkou ledovce problému, který se oficiálně nazývá „personální politika“.

„Felix byl vždycky debil. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička, bohužel, nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal,“ napsal Pavel Novotný.

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný překročil hranice, které by se překračovat neměly, kritizoval v pořadu Partie na CNN Prima News předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda. Vymezil se tak proti výrokům stranického kolegy o zdravotním stavu herečky Anny Julie Slováčkové. S místopředsedou ANO Radkem Vondráčkem mluvili také o korespondenční volbě a predátorských časopisech.

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný počítá s tím, že tentokrát ho už čeká vyhazov z ODS. „Udělal jsem chybu, zaplatím za ní, byli by to idioti, kdyby toho nevyužili,“ řekl iDNES.cz starosta Novotný, který aktuálně čelí kritice od politiků z konzervativního křídla ODS kvůli některým svým ostrým vyjádřením.

Toto jsou výňatky o Pavlu Novotném z médií z poslední doby. Je několik týdnů před volbami do europarlamentu a tak tentokrát Novotného hulvátství a obecná sprostota dorazily již do uší stranického vedení ODS a to se rozhodlo Novotného zbavit členství v ODS. Už zbývá jen nějaký poslední krok.

Docela by mne v této souvislosti zajímalo stanovisko místní buňky ODS v Řeporyjích – tedy pokud existuje. Od členů této buňky jsem v médiích žádné problémy nezaregistroval a zdá se, že oni svého člena „chápou“ se všemi „problémy“, které zapříčiňuje jeho nevymáchaná huba (ústa jsou pro Novotného příliš slušné slovo).

Nemá cenu vracet se k Novotného kauzám z minula. Bylo by to jen mlácení slámy, která je beztak vymlácená. Novotný neměl být členem ODS vlastně nikdy a rozhodně by neměl vadit jen údajně „konzervativním členům ODS“. Měl by „vadit“ všem, kteří ještě stále považují politiku za věc, která nesnese ten nejnižší level sprostoty a buranství.

Z mého pohledu jen jediný povzdech. Otec Novotného byl bavič par excellence a nepotřeboval k tomu sprosťárny a debilní chování. Bohužel, v daném případě padlo jablko do hnoje.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*