Proč to ti chciválkové dělají?
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Stále častěji se mě ptáte „proč to ti lidé dělají?!“ a máte na mysli herce Vetchého a řadu dalších včetně našeho derniéra. Ne, není to jen touhou po pozornosti, i když toto vysvětlení se nabízí jako nejsnazší. Když s nimi mluvíte, zjistíte, že mají strach, obrovský strach, že přijdou o svá dobrá bydla. A potíž je, že válka a její podpora, je jak tvrdý fet – když začneš, nemůžeš přestat a hlavně: na začátku si vůbec neuvědomuješ, jak bude vypadat konec.

Fiala přiznal, že jsme dodávali Ukrajině zbraně už před rokem 2022. Nevím, co si myslel, ale to není podstatné. Teď už bude jednat jen jako zvíře zahnané do kouta.

Zatímco média vykreslují hrdinný ústup ukrajinských vojsk, v lepším případě držení linií, realita evidentně vypadá jinak – a NATO začíná panikařit, protože plán „oslabíme Rusko, svrhneme Putina a rozdělíme si ruské nerostné bohatství“ prostě nevychází.

V klíčovém okamžiku, kdy všichni zatáhli za záchrannou brzdu, protože si uvědomili, že Rusko tady bude i po válce, udělali naši Chciválkové přesný opak a přihodili pod kotel.

Hele, když někdo pošle deset tisíc dronů na Rusko, tak ho chápu, že s sebou nosí vojenský bágl s plnou polní i po Praze.

Ti lidé teď budou jednat zcela iracionálně, což se už děje. Podívejte se na detektivky typu Columbo, Dalziel a Pascoe, Vraždy v Midsomeru… Ano, ta první vražda je plánovaná a promyšlená. Ty další už jsou jen ze strachu, z obav z prozrazení apod.

Adolf taky věděl, že těch pár dětí z Hitlerjugend už ho nezachrání, přesto je hladil po tvářích a posílal na smrt. Proč?! No protože mu šlo o existenci.

Teď všichni tihle, kdo si už v koksu války smočili sosáček, nemají na vybranou. Mír by pro ně byl hrozbou a tak budou chtít válčit do zničení všeho a všech.

Je nutné to jednoznačně odmítnout. Oni se bojí, ale nemají právo nás před sebe strkat jako štít!

Je potřeba ukončit tuto Fialovu válku!

 

zdroj

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (68 votes, average: 3,35 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

13 Comments

 1. Stupídny blábol! Rusi mier nechcú. Putinovi ide iba o vojnu a dobývanie ďalšieho a ďalšieho územia a vyvražďovanie pôvodných obyvateľov. Akurát blbý čecháčkovský prizdisráč si nevie predstaviť, že niekto by mohol aj nesúhlasiť s tým, že ho silnejší bez boja dobyje a obsadí. Ukrajina sa bude ďalej brániť a je úplne jedno, či im západ pomáhať bude, alebo nie. Teraz už je jasné, že oni ako národ sa russákom nikdy nepodvolia. Je úplne jedno, koľko krát budú odporní chcimíri omieľať slovo mier. Ten nebude do vtedy, kým ruSSák nepotiahne so stiahnutým chvostom preč.

  • Četl jsi ten článek vůbec? A pochopil jsi, že o ruskou válkychtivost/mírumilovnost v něm vůbec nejde? Asi ne, co? A když už jsi tak chytrý: jak toho Rusa z Ukrajiny dostaneš – ať s ocasem staženým nebo hrdě vztyčeným. JAK?

  • Papy nebojte. Tím tempem, kterým dobývají území, budou u vás v Kosmonosích nejdříve v roce 2163 a to už vás z toho hlava bolet nebude.

  • Předpokládám Papy ze Slovenska, že jsi na Ukrajinské frontě a bojuješ za svoji zem. Pokud bojuješ jen blbýma kecama tady, tak jsi nula, co se nezdvořile vyjadřuje vůči Čechům.

   • No tak, hoši, jste přece Slovani. A ti se mezi sebou navzájem bezvýhradně milují!!
    Tedy milovali by se, kdyby jim to prej že nekazili ti zlí darebové Američani, co donutili dementní agresivní russáky přepadnout cizí (násobně menší) zem. Nebo to už neplatí?? Tak nevím.
    A do toho všeho teď vy tady tohle. Tss tss, no toto…

 2. Lidé, co chtějí víc zbraní, víc mrtvých, víc války, by měli být vyhnáni přímo do bojů, aby nebojovali humou, ale rukama a přímo na frontě. Většině lidí by to tu hubu zavřelo. Napadají mě tři hlavní bojovníci. Pávek v uniformě ČSLA, Černochová v tričku s letadýlkem, sociopat Rakušan s pytlem na mrtvoly přes rameno a herec ve žlutých brýlích. Společně by měli odjet bojovat na Ukrajinu. Jako králové v čele vojsk. Mohli by vzít i sralbotku, bakaláře, co se bojí jet i na Radu bezpečnosti OSN, protože tam budou Rusové. A pokud kvůli nim zemře jediný Čech, měli by se Češi postarat o to, aby dalšími mrtvými Čechy byli oni.

 3. Proč to ti chciprohráči dělají?
  Chtějí aby Ukrajina prohrála a rusko vyhrálo. Proč to chtějí? Vsadili na jedinou kartu, vsadili svou pověst, budou za debily, když rusko nevyhraje. Jde jim o jejich ego a ztrátu tváře, některým jde i o přijmy od ruské rozvědky, některým se zhroutí realita a všechny hodnoty, když rusák nevyhraje. Ego je svině, někteří lidé budou žít raději v podvodu a lži, než aby si připustili, že jsou trapní ubožáci. A pak jsou ti, kteří jsou prostě zlí, chtějí, aby zvítězil vraždící diktátor, čím hůř tím líp. Ti nejsou o nic lepší než Hepnarová, jen nemají odvahu sami jít vraždit.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*