Proslov premiéra Fialy
Sdílet článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Povánoční částí veřejnosti očekávaný televizní projev premiéra Fialy nezklamal a opět obsahoval především pár nejasných signálů a především řadu lží. Tou nejpodstatnější bylo, že to nejhorší máme konečně za sebou a do budoucnosti můžeme koukat s nadějí.

Připravovali jsme obsáhlejší rozbor projevu, ale spíše se spokojíme s konstatováním, že jsme místo proslovu zkušeného státníka slyšeli bláboly neschopného předsedy ODS a pětikoaliční vlády protknuté zcestnou ideologií. Více k tomu není co říct a něco přes čtvrthodinu TV vysílání lze považovat za ztrátu času. Omlouváme se, máte li na to jiný názor, je to Vaše právo. Možná si přečtete hodnocení mainstreamu, které bude jistě více chválící, vzletné a zcela tendenčně pojaté. My už k tomu nemáme co říct. Snad jen to, kdybychom podobného vysílání v tomto obsazení byli ušetření

Jindřich Kulhavý

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*