Rádio Jerevan to ví první: LGBT organizace chystá týden vděku (satira)
Sdílet článek:

D. TOLAR

Největší LGBT organizace připravuje další veřejnou demonstraci. Po „Pride Month” chystá akci, která dostala pracovní název „Týden vděku”. Během něj chce LGBT komunita veřejně vyjádřit svoje poděkování heterosexuálním párům za to, že je vůbec na světě.

Rádiu Jerevan se podařilo exkluzivně získat text doporučeného projevu, který by měli aktivisté rozdávat kolemjdoucím rodičům s dětmi.

Milí rodiče,

Víme, že nebýt vás, nestáli bychom tady. Děkujeme, že jste nepodlehli tlaku společnosti a šli do toho. Tedy těch dětí.

Vážíme si chvil úzkosti, kterými jste si prošli v obavách, zda bude všechno, jak má být.

Oceňujeme, že jste vůbec vstali po probdělé noci, kdy jeden zvýšeným hlasem říká „udělej s nima něco”, a druhý odpovídá ječením „a můžeš mi poradit, co asi”.

Ano, byla to oběť, když jste se vzdali svých koníčků a zálib, abyste nás mohli vozit z kroužku do kroužku každý den, někdy i ráno a odpoledne.

A ano, bylo to finančně náročné, když jste si vzali hypotéky, abychom mohli mít každý svůj pokoj nebo aspoň více prostoru.

Chápeme, že během té dlouhé doby, kdy jste za nás byli zodpovědní, byl každý gram štěstí vyvážen kilogramem úzkostí a obav.

A že na konci pak stojíte doma sami a najednou nevíte, co s volným časem, protože jste všechny svoje záliby obětovali na oltář našeho plnohodnotného rozvoje.

Za to vám patří náš dík. 

Nic z toho nikdy neprožijeme. Nikdy nebudeme za nikoho odpovědní, všechen volný čas budeme moci věnovat pouze analýze svých pocitů u tisíců latéček.

Obávat se budeme pouze toho, aby nám ostatní dávali dostatečně najevo svou účast nebo aby nedošly kapučína.

Celý život můžeme dělat jen to, co baví nás, a můžeme za to utratit všechny peníze.

Jsme tak vděční, že jste to vzali na sebe.

Fakt to oceňujeme.

Ale pozor!

Rádio Jerevan objevilo tajný text na druhé straně letáku napsaný viditelně neviditelným písmem s instrukcí „dejte jim chvilku a pak jim to vpalte!” To se opravdu pobavíte.

Aprííííííííííl, vy naivní snílci.

Nikdo z propagandistické mašinérie nestojí na vaší straně. Nikdo se vás nikdy nezastane, nikoho nezajímáte a nikdo z lidí u moci se neodváží ani pípnout na vaši obranu, vy chudáčci vystresovaní. Takovou máme moc a sílu, i když je nás jenom pár.

Takže jsme si opravdu užili ty vaše na chvíli rozněžnělé obličeje. Pá, pá!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*