Jak se baví internet: Preventivní znásilnění
Sdílet článek:

Hostující kazatel horlí v synagoze proti zlořádům světa.
“Kam chodí nejvíce lidí? Do synagogy? Ne. Do všelijakých krčem, barů a hospod. Kdo se vozí v nejdražších autech? Barmani, čéšníci, hoteliéři…”
Auditorium ani nedutá.
“Zač utrácejí lidé nejvíce peněz? Za alkohol. Čí akcie nejvíce vynášejí? Akcie lihovarů! “
Když skončilo kázání všichni přicházejí k řečníkovi, tisknou mu riuce a gratulují.
Přidal se i pan Bondy.
“Vaše kázání bylo skvělé, inspirující?”
“Zapůsobilo na vás? Chcete se stát abstinentem?”
” Ne, ale pořád jsem nevěděl, do čeho investovat.”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Za časů Klementa Gottwalda přijde na úřad pan Rubinstein a žádá o vystěhovalecký pas.
“Pročpak chcete opustit naši krásnou zem?” ptá se úředník.
“Mám k tomu, prosím, dva důvody.”
“Jaký je ten první?”
“Mám strach”, povídá Rubinstein, “že sem znovu přijdou Němci a budou nás Židy pronásledovat.”
Úředník se zasměje: “Zbytečné strachy, soudruhu. Sem už nacisti nikdy nepřijdou., protože jim to sociaistický tábor nedovolí. Je tu na věčné časy.”
“Právě”, špitne Rubinstein, ” to je ten druhý důvod.”

Pěstitelé konopí napříč celou republikou objevili, jak se vyhnout případnému pobytu ve vězení za pěstování konopí. Stačí preventivně někoho znásilnit. Pěstování konopí potom už nikdo neřeší a za znásilnění se dostávají jenom podmínky.

„Nemám z toho radost, ale lepší někoho znásilnit než jít potom za pár kytek do kriminálu. Pěstování konopí s sebou přináší rizika, a proto je lepší těmto rizikům preventivně předcházet,“ tvrdí pan Jarmil, pěstitel konopí z Brna.

„Já to nemám na kšeft. Mám to jenom pro osobní potřebu. Přesto je tento můj koníček kriminalizován a já jsem byl neustále ve strachu. Abych se vyhnul případnému vězení, raději jsem znásilnil sousedku. Je jí asi osmdesát, má vývod a celou dobu jsem plakal,“ přiznal pan Jarmil.

„Těch pár minut strachu za to ale stálo. Nyní jsem z obliga. Za znásilnění jsem dostal pokutu dvě stě korun a soudce mi kladl na srdce, ať už to příště nedělám, že ve vzduchu visí pokuta až pět tisíc. Teď si můžu v klidu pěstovat konopí a nic mi za to nehrozí,“ dodal pan Jarmil.

„Teď zrovna jsem byl zalít kytky, převléknu se a půjdu znásilnit do lesa nějakou ženu. Když nenajdu ženu, znásilním myslivce na číhané. Jistota je jistota,“ tvrdí další pěstitel konopí pan Michal z Broumova, který se stejně jako stovky a tisíce dalších pěstitelů konopí pouze snaží vyhnout případnému vězení.

Na rozmáhající se trend znásilnění upozorňují nejen postižené ženy, ale i Česká myslivecká obec.

„V lese to je teď dost o hubu. Chlapi se bojí chodit na číhanou, a když jdou, tak minimálně ve třech. Po lesech se nám toulají pěstitelé konopí odhodlaní znásilnit všechno, co jim přijde pod ruku. Vědí, že z toho vyváznou s mnohem mírnějším trestem než za pěstování konopí. Pokud to takhle půjde dál, myslivost jako taková u nás skončí,“ stěžuje si Eduard Vlahý, tajemník České myslivecké obce.

Za stávajícího stavu nemá tento problém řešení, neboť dokud se nezmění legislativa, bude řádění pěstitelů konopí nejen v lesích pokračovat.

„Můj kamarád pěstoval čtyři kytky pro vlastní potřebu. Přišli mu na to a u soudu dostal tři roky na tvrdo. Jiný kamarád zprznil kamarádku a dostal roční podmínku. Nemusím být lumen, abych si spočítal, že bezpečnější bude někoho znásilnit. A raději znásilnit preventivně, protože člověk nikdy neví, kdy na jeho kytky přijdou, a potom už na znásilnění může být pozdě,“ domnívá se Karel Molnár, který si doma pěstuje konopí, z něhož vyrábí mastičku.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*