Jak se baví internet: Prezident seskočil z letadla i s motorkou
Sdílet článek:

Plazí se mraveneček po poušti, už už to vypadá, že umře hlady, když v tom umře horkem.

Sedí dva v parku na lavičce a hledí na sebe.

Ona: “Na co myslíš?”
On: “Na to samé co ty…”
Ona: “Ty prasáku!!!”

Ráno mě probudila nehorázná zima. Původně jsem si myslel, že mi přítelkyně opět sebrala peřinu. Nakonec se ukázalo, že nemám žádnou přítelkyni a že spím vožralej před barákem.

“Vojíne! Jak to, že nemáte vyleštěné boty?”
“To vas nezajímá, pane poručíku.”
“Co si to dovolujete, vojíne? Jestli mi to okamžitě nevysvětlíte, týden basy!”
“Pane poručíku! Nemám vyleštěné boty, protože ve skladu nemají krém.”
“To mě nezajíma!”
“Jsem vám to říkal, pane poručíku.”

 

„Můj muž je jako sluníčko,” chlubila se jedna sousedka druhé o dovolené.

„Jak to?”

„No, večer zapadne do hospody a ráno z ní vyjde.”

Doba, kdy na Hradě sídlil prezident, kterému museli každých deset minut měřit tep, aby potvrdili, že ještě žije, je dávno za námi. Prezident Petr Pavel každým dnem dokazuje, že lze do prezidentského úřadu vedle slušnosti přidat i trochu toho prezidentského testosteronu.

Zatímco předešlý prezident Miloš Zeman bude nejblíže seskoku z letadla v době, kdy jeho popel bude letecky rozptýlen nad sídlem Becherovky, ten současný prezident skáče z letadla naprosto běžně. Jako třeba v rámci galavečera Letecký sportovec roku, kam byl prezident pozván a kde rovněž vyskočil z letadla s padákem, což po něm nikdo nechtěl.

„My jsme ho pozvali jako váženého hosta a on nám tu skáče padákem,“ postěžoval si jeden z pořadatelů, když místo aby si galavečer užil, musel dlouhou tyčí v nedalekém remízku sundávat prezidenta ze stromu, kam ho i s padákem a jeho motorkou zanesl boční vítr.

Prezident totiž seskočil z letadla i s motorkou.

„Pan prezident je nejvíc macho prezident v historii a podle toho vykonává svůj úřad. Po Hradě jezdí na koloběžce, s hradní stráží si dává páku, ve sklepě má malou arénu, kde pořádá zápasy na život a na smrt a v devadesáti procentech času chodí bez košile a vystavuje na odiv svou mužnou hruď,“ vysvětloval prezidentův kancléř Vašina.

Tuto svou macho auru neodkládá prezident ani při vykonávání svých prezidentských povinností, o čemž svědčí i jeho seskok padákem, kdy seskočil na své motorce.

„Pan prezident trval na to, že bude skákat i s motorkou, kterou nad hlavou donesl přímo do letadla. Původně chtěl skákat bez helmy, ale po incidentu z minulosti, kdy byl vyfocen na motorce bez helmy a bylo z toho pozdvižení, jsme ho přemluvili, aby helmu použil. Svolil k tomu, že si nasadí svou vikingskou helmu se dvěma rohy, ale po dlouhém přemlouvání nakonec zvolil klasickou helmu. Pan prezident navíc během seskoku ve vzduchu udělal sto kliků a holýma rukama ulovil za letu jestřába. Jakmile dopadl, odepnul padák a přeskočil ještě na motorce šest v řadě za sebou zaparkovaných autobusů,“ dodal kancléř.

Po úspěšném seskoku a přeskočení na motorce šest v řadě za sebou zaparkovaných autobusů prezident zuby překousl slavnostní pásku, kterou mu občas jeho lidé přinesou, aby ji přestřihl nebo překousl, a pak z ničeho nic zvedl na benchi činku o váze 180 kg.

Po této své účasti na galavečeru Leteckého sportovce roku se vrátil prezident ke svým běžným povinnostem. Tedy tahat vlakový vagón v zubech.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*