Vítání občánka 2023
Sdílet článek:

Bohužel, kvůli globálnímu oteplení, dnešnímu vítání nemůže být přítomno tvé rodič 2. Stále se válí v okresní galerii, kde ses narodilo, přilepené k obrazu Františka Ringo Čecha „zvířátka obdivují aktivistku“.

Ty ses narodilo do ideálního světa. Pokrok již definitivně zvítězil a až absolvuješ základní školní docházku s inklusí, máš před sebou širokou škálu možností. Skutečnost, že budeš patrně negramotné, tě nijak neomezí v možnostech universitního studia. Můžeš se stát politologem, sociálním ekologem nebo politickým geografem a budeš-li mít štěstí, můžeš řídit nějakou neziskovku. A i kdybys štěstí nemělo, pořád ještě můžeš točit evropsky hodnotné porno, což je skoro stejně dobře placené.

Až dospěješ, nadvláda heterosexuálního bílého muže již bude minulostí. Provozovatelé této nechutné sexuální úchylky budou již drženi v bezpečné izolaci léčeben a ti nejhorší, kteří provozovali sex bez písemného souhlasu formou notářského zápisu, i ve vězení. Jak šťastný bude svět, kde transmuž porodí děťátko díky dárcovským spermiím od transženy! A nebudou již vystavováni nenávistným posměškům heterosexuálních úchylů!

Také jsme se vypořádali s rasismem. Jak brzy zjistíš nejhorší rasisté v dějinách lidstva byli běloši. Povyšovali se a utiskovali ostatní mírumilovné rasy, které by bez nich žily v míru, lásce a vzájemné ohleduplnosti. Dnes již chápou svou historickou méněcennost a uctivě pokleknou, když potkají černošského kriminálníka, ale dříve tomu tak nebylo. Proto jsou právem z výukových plánů universit vyškrtávání všichni bělošští( a tedy rasističtí) skladatelé vážné hudby, spisovatelé a filosofové. Díky tomu se několikaleté universitní studium filosofie smrsklo na týdenní kurs s prodlouženým víkendem. Kdyby ti však i takové studium připadalo dlouhé, můžeš si doplnit vzdělání koupí doktorátu v Brně. Prodávají to tam na kila.

Také oteplovat se už nebude. Tedy určitě ne u tebe doma, neboť než dospěješ, budou již zavřeny tepelné i jaderné elektrárny. Pokrokovou elektřinou z větrníků a slunečníků nebudeme zbůhdarma spalovat na vytápění, když se můžeme teple obléci. Elektrickou energii využijeme především v dopravě. Hnusná auta se spalovacími motory budou plnohodnotně nahrazena elektroauty, které ujedou až 500 km na jedno nabití, pokud bude 20 stupňů nad nulou a nebude protivítr. Nevypustí přitom do vzduchu ani molekulu uhlíku, nemluvě o jiných smradech. Již dnes je vše připraveno k tomu, aby byl pro nová ekologická auta dostatek baterií. V místech dolů na kadmium a lithium jsou již připraveny obří důlní bagry a náklaďáky, drtiče hornin a uhelné elektrárny, které nejen, že dodají k těžbě potřebnou energii, ale i zkrásní africkou a jihoamerickou přírodu. Zdravotně nebezpečné CO2 v benzínu bude nahrazeno kadmiem v baterkách, které lidskému zdraví vyloženě prospívá. A až nadejde čas, bude každá baterie ekologicky zlikvidovaná bangladéšskými dětmi za jeden dolar na hodinu. Poletíš-li přes Bangladéš na nějakou ekologickou konferenci, budou ti ty děti radostně mávat svými poleptanými ručičkami.

Možná si i ty samo takový elektromobil koupíš, pokud budeš mít dostatečný sociální kredit. Bude to jen ve tvých rukou. Naše společnost bude chránit tvá lidská práva jako nikdy v minulosti. Budeš tak mít právo nejíst hovězí steaky a nezatěžovat planetu kravským metanem, budeš mít právo být chráněno před dezinformacemi. Nebude důvod jíst hovězí maso, když bude k dispozici tolik chutných brouků a zkonzumuješ-li dostatek ruských švábů, tvůj sociální kredit dosáhne brzy potřebné výše.

Až vyrosteš, bude Evropská komise přijímat a měnit nejen zákony lidské, ale i fyzikální. Nebudeš tak vystaveno nebezpečím, kterým bylo vystaveno ještě tvé prarodič 1 nebo prarodič 2. K tomu ti dopomáhej Evropská komise.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*