Saša Vondra se nám tu hezky rozčiluje, že žádní „skokani“ na kandidátkách!
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Tak za prvé je úsměvné, že to říká člověk, který sám při minulých eurovolbách přehupsal z nevolitelného 15. místa až na to druhé volitelné, to to bylo asi ještě cajk.

A teď najednou je to špatně, protože by fuj oškliví lidé mohli svobodně poslat na ten královsky placený flek někoho jiného. No a za druhé je úsměvné to, že hned za ním na dvojce ho následuje jeho bývalá (asi) milenka a matka jeho dítěte (určitě) Veronika Vrecionová. A v rámci rodinného klanu by jim do toho chtěl někdo bodnout vidle? No neblázněte…

Oním zlotřilcem (nikoliv v mých očích jen obrazně), není nikdo jiný, než Miroslav Kalousek. A teď je fuk, co si o něm myslíme, nicméně je legrační, jakou paniku pouhým prohlášením, že když ho organizace nominuje, kandidovat bude, vyvolal. Myslím, že v plné nahotě ukázal, že tu skutečně nejde vůbec o zájem našich občanů, ale dokonce ani o zájem celé té slavné SPOLU kandiátky (nebo klandidátky?) protože odstřelit si někoho proto, že se bojím, že by přinesl hlasy, to je skutečně vševypovídající majstrštyk. A to by Kalda mohl, a dokonce se obávám, že poměrně dost. A evidentně se neobávám jenom já.

Eurovolby jsou zkrátka jen doživotní záruka dobrého a finančně zabezpečeného života. Nic víc, nic míň. Je to korýtko, pro které je evidentně kdokoliv ochoten udělat cokoliv. Ostatní jsou jen kecy pro stádo, které doufá, že se něco může změnit. No nemůže. Přestaňte snít. Nebo spíš, zjistěte si, co reálně by se asi tak změnit mohlo. Mnohem víc změníte tady doma. V Parlamentu ČR. Kdybyste chtěli, můžete neschvalovat, neimplementovat, neplazit se, nesouhlasit, bojkotovat, kašlat na to, možností máte mnoho, rozhodně víc, než tam. Každopádně jsem dost zvědavá, kdo z těch nově zvolených „rebelů“ si dá na stůl alespoň českou vlaječku místo té unijní.

Konkrétně Vondra mě hodně pobavil tím, že je sice proti Green Dealu, to jako jo, ale s tím, že zelená Evropa je v programu SPOLU problém nemá, protože je tam prý dovětek, že kvůli tomu nesmějí lidé schudnout. Ráda bych mu připomněla, že to už se jaksi děje. A uvidíme to každý z nás na složence za elektřinu. A co proti tomu teda tak slavně udělal? No VŮBEC NIC. Protože taky vůbec nic udělat reálně nemůže. To by mohl jeho předseda Fiala zde na domácí úrovni, ale ten už neví čí je, tak taky neudělá nic.

Takže toliko ke vztekání Saši, a já skutečně a bez ironie velmi děkuji Mirku Kalouskovi a panu Vondrovi za to, že konečně někdo ukázal a nahlas řekl realitu. Protože tak to zkrátka je. Díky chlapi. I když tak jste to asi úplně nemysleli.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

  1. Ano koryto pro prase Vondru bylo připraveno, takže když se ke korytu rozběhlo prase Kalousek, tak prase Vondra začalo kvičet jak pominutý. Přál bych praseti Vondrovi, aby do evropského parlamentu zvolen nebyl , ať se tam dostane jiné prase, mě to vadit nebude….prase jako prase

  2. Tak se Sáši Vondry se nám vyklubal pěkný papaláš. Spíše přesněji hajzl… Jen doufám, že bude voliči spláchnut…

    • To je na nás. Pokud se na eurovolby jako obvykle vyprdneme, dostane se tam s hlasy rodinných příslušníků (jo, mladý Vondra-Vrecion už má taky tučné místečko v ODS!). Kdybychom šli k volbám a volili skeptiky, vymeteme je.

    • Vyklubal?Já jsem to o něm věděl už od té doby co jsem se dozvěděl,jak se nechal vojíždět od havla-nejspíš kvůli valutám z disentu

  3. Jo. Koryto. Na druhou stranu, po tom, co EU začala vyvádět (biliony na GD, přístupová jednání s UA – která fakticky nemá ani hranice, výhled na jednání s Gruzií – to medvěd určitě nechá tak!) lze důvodně pochybovat o tom, zda doživotní. Sněhová koule se valí stále rychleji, nabírá víc a víc sněhu. Možná sledujeme rozklad EZ v přímém přenosu.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*