Sedmilhář Fiala
Sdílet článek:

ALEŠ SVOBODA

Aktuálně: Ekonomové si vzali na paškál Českého premiéra Petra Fialu, zhodnotili jeho vánoční proslov a porovnali ho s realitou. Jestli doposud neexistovalo synonymum ke slovu sedmilhář, tak nyní již ano, a to je Fiala…

Ceny potravin: Fiala slíbil že díky intervenci jeho vlády a snížené sazbě DPH půjdou ceny dolů. Ekonomové varovali že se toto nestane, neboť se do cen opět projeví ceny energií a snížení DPH je jen populistickým krokem. Pravda? Fiala lhal, věděl že k žádnému snížení cen nedojde, jen mazal lidem med okolo pusy.

Ceny energií: Fiala řekl že dělají maximum. To asi ano, ale ne pro konečného spotřebitele. Většina z vás si zvedla zálohy o 100% přesto se budou letos při vyúčtování lidem protáčet panenky. Pravda? Ceny se nezvýší o jednotky procent, ale o desítky. Fiala opět lhal a snažil se národ uklidnit.

Podpora Ukrajiny: Fiala řekl že nikdy nepřestaneme jako ČR podporovat UA i kdybychom měli být posledním státem na světě. Tak tomu jedinému věřím. Obhajoval se průzkumem v němž je prý 90% Čechů pro podporu Ukrajiny. Tady se opět potvrdilo že ten člověk je buď naprosto mimo realitu neboť je to obráceně, nebo ten průzkum dělali v sídle ODS… Pravda? Ukrajince tu všichni nesnáší, projděte se pane premiére mezi lidmi (ale bez sto členné ochranky nedoporučuji).

A takhle bychom mohli pokračovat snad ve všech bodech které dle Fialy tato vláda dělá pro blaho národa. Pro blaho ano, ale ne tohoto národa.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*