Sexuologové upozorňují na nový zajímavý trend
Sdílet článek:

Sexuologové v poslední době publikovali v odborných časopisech řadu článků, ve kterých upozorňují na zajímavý jev. Muže začaly vzrušovat odhalené tváře žen.

Fakt, že jsou muži nově přitahováni odhalenými tvářemi žen, připisují odborníci faktu, že většina mužů již dlouhou dobu neměla možnost vidět ženskou tvář v celé kráse a jejich reakci považují za přirozený vývoj zcela v souladu s Darwinovou teorií evoluce.

Podnikatelům to přináší celou řadu zajímavých obchodních příležitostí. Jako první zareagovala nově vzniklá firma Viktoria dekret, která začala nabízet roušky pro romantické večery. Variací je nepočítaně. Průhledná krajka, červené odepínací podvazky za uši nebo elegantní, jemně bílé hedvábí.

Rouška samba

Inspirována jihoamerickou tradicí zavedla firma nový typ roušky nazývaný samba. Zákazníci jim obratem začali říkat nitka kvůli její minimální velikosti, která sotva zakrývá štěrbinu mezi rty. Drobnou nevýhodou je fakt, že zákazníci při její koupi musí podepsat desetistránkové prohlášení, ve kterém jsou upozorněni, že v žádném případě nezabrání epidemii. Skryty za černou zástěnou jsou pak v nabídce černé a červené roušky s otvorem uprostřed a neodtrhnutelným štítkem s nápisem „pozor na viry a pyly”.

Bary a restaurace se rychle adaptovaly. Ve večerních hodinách začaly nabízet obsluhu nahoře bez, během které mohou hosté dostat jídlo a nápoje od servírek bez roušky. Zájem je údajně obrovský, ale kvůli častým raziím dvojice Blatný-Prymula podniky data o návštěvnosti tají. I když i oni se prý dají ukecat, neb jsou to také jen lidé.

Nová erotická kategorie FFP2

Provozovatelé pornografických stránek hlásí nebývalý zájem o nově zavedené tematické kategorie. Největším jazykovým oříškem pro ně bylo, jak nazvat novou kategorii, ve které ženy ukazují svoji celou nezahalenou tvář. Název „oral” by vyvolával zbytečné zmatky, proto se zkoušejí prosadit s technicky znějícím názvem FFP2.

Výrazně jim také klesly náklady na pořizování obsahu, neboť v kategorii „teen” a „group” jim stačí zobrazovat absolventská tabla studentek zdravotnických škol, která se dají koupit za babku na internetu. Pro kategorii „hardcore” zase stačí běžně dostupné fotografie ženských fotbalových nebo volejbalových týmů, které slaví vítězství širokým úsměvem do kamery.

Žen, které jsou ochotny se nechat vyfotit bez roušky, je také výrazně více, což snižuje autorské poplatky, které musí provozovatelé stránek s obsahem pro dospělé platit. Navíc o kategorii „natur”, ve které je žena vyfocena nenamalovaná, je výrazně menší zájem, takže zájemkyním o focení častokrát stačí místo autorského honoráře jedna rtěnka L’oral zdarma.

Kartáčky na zuby jdou na dračku

Obchody s erotickým zbožím začaly nově nabízet kartáčky na zuby, a to v kategorii hračky pro dospělé. Nejvíce na odbyt jde německá kvalita: elektrický kartáček O-bósche s rotující hlavou a třemi rychlostmi otáčení. Výrobce si nový trend pochvaluje, neboť ten samý kartáček nyní prodává za dvojnásobnou cenu a nikdo neřekne ani popel.

Sami muži říkají, že se jim nová situace líbí, neboť je to pro ně nový impuls, který může osvěžit vztahy trápící se stereotypem. Jeden z účastníků ankety uvedl, že poprvé v životě mu manželka dělá striptýz před každou večeří, aby se mohla najíst, a že si z toho udělali takový malý rituál, který společnou večeři zpozdí. Na následný dotaz však potichu odpověděl, že jim ještě nikdy nevystydla.

Chlapci jsou zmateni

Dětští psychologové přispěli do studie zajímavým poznatkem z poslední doby. Podle nich se ve třídách s pubertálními hochy začaly v poslední době objevovat nové vzory vyryté v lavicích. Je to známý geometrický obrazec, ale svislá čárka byla nahrazena čárkou vodorovnou. Odborníci proto požádali ministerstvo o pětiletý grant, aby vyzkoumali, jaký to může mít vliv na nebinární jednice.

Nově vzniklá aktivistická skupina FFK2 z Německa, která byla založena zřejmě na nudistických plážích Baltského moře a jejíž celý název zní Frei Filter Kultur 2, přišla s heslem „Kein Filter Gut Filter”. Heslo se rychle stalo mottem všech mužů, které přitahují nezahalené tváře žen.

Na demonstraci české odnože skupiny s názvem Tisíce hodin pro holé tváře na Letné se však překvapivě objevilo heslo „S rouškou na věčné časy a nikdy jinak.”

Vysvětlení tohoto trapného omylu podal obratem investigativní reportér, který šéfa Tisíce hodin slyšel, jak v zákulisí křičí na svoje podřízené, že měli hledat překladatele, který má v životopisu germanismus, a ne genderismus.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*