Skandál! Romea zpochybňuje policejní vyšetřování
Sdílet článek:
V Teplicích zemřel feťák na předávkování, když byl předtím zpacifikován policii. Právem, protože ničil cizím majetek, byl agresivní, napadal jiného muže a poté zaútočil i na strážce zákona.

Dotyčný násilník byl Rom, případu se chytlo romské sdružení Romea, které jej označila za českého Floyda. Nehledě k tomu, že i Floyd byl opakované odsouzeným kriminálníkem, tak je tady velký rozdíl. Onen teplický feťák, který byl policisty zadržen legitimními donucovacími prostředky, k nímž zakleknutí patří, nezemřel kvůli policejnímu zákroku, ale proto, že se předávkoval drogami. To se takovým lidem občas stává a předběžné výsledky soudní pitvy to potvrdily. Ano, není neobvyklé, že narkomani takto umírají.

Proto je postoj Romey nepochopitelný, skandální a nebezpečný. Jestliže budeme zpochybňovat standardní vyšetřovací postupy, tak to akorát povede k rozvratu. Jakým právem Romové zpochybňují předběžný výsledek soudní pitvy? Jestliže si každý bez důkazů zpochybní úřední výkon, kdy se mu to bude hodit, pak už nebudeme právním státem, ale neřízenou anarchii.

Ten člověk byl agresivní, ohrožoval své okolí a napadl policisty. Je mi jednou, jestli je takový člověk Rom, Čech, Němec, bílý, černý, žlutý atd. Zkrátka, jestliže jsi nebezpečný ostatním lidem a ničíš jejich majetky, tak proti Tobě strážci zákona musí zakročit. Pokud by to nedělali, tak se naše ulice stanou rejdištěm běsnící lůzy a o to přece žádný rozumný člověk nestojí.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Bude naprosto jedno, co se v Teplicích skutečně stalo a jakou kriminální minulost má český Floyd. Je to příležitost, na kterou naši pachatelé dobra čekali a dočkali se. Nejspíš se jim nepodaří rozpoutat BLM peklo jako v USA, ale základ je položen a Overtonovo okno pootevřeno.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*