Slepenec SPOLU jde do eurovoleb spolu
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Takže pětihnusí slepenec SPOLU jde do eurovoleb spolu. Za každou cenu, hlava nehlava, klidně i bezhlavě.

Při neděli to nechci brát tak úplně vážně, ač teda je to mazec. Nebo možná právě proto. Ono totiž slepit něco tak proklamovaně názorově odlišného, bude docela fičák. Teda slepit ani ne, to se nějak podepsalo, ale spíš to ne úplně pitomě odůvodnit. On ten důvod je tedy samozřejmě zjevný, udržet se u evropského korýtka za každou cenu, možná by bylo v pohodě to prostě tak říct, ale oni budou mít určitě pocit, že by to bylo moc drsný a občan na to není připraven.

A tak budou vymýšlet, jak propojit superlídra eurokonzervativce a antigrýndýlistu Sašu Vondru, který jde opět rozložit zelené šílenství zevnitř, fanatického eurohujera Niedermayera, který nechce rozkládat nic, naopak by to pěkně zabetonoval na věky věků ve forme eurosajuzu forewer, a třešničkou na zpatlaném dortě budiž nahnilá, červivá třešeň, narcistní „psychopat“ Zdechovský.

Teoreticky to vypadá tak, že si jakoby vybere každý, včetně těch psychopatů. Nicméně prakticky si přece nemůže vybrat nikdo, protože z Vondry to udělalo nastrčenou figurku, která je ochotná koalovat v podstatě s kýmkoliv, a nedá se mu už věřit ani ten diesel, ve kterém jezdí. Ty ostatní nemá smysl zmiňovat, tam je kádrový posudek jasný, ti jsou ochotní prodat za pár podrbání a funkci na další období Českou republiku i s Pražským hradem a svojí babičkou.

Nevím, jak vy, já si na ten program počkám, ale už teď vím, že je to jen účelový zmetek, podtrhující naprostou morální a personální bídu současné ODS. A hlavně strach o to, že by taky mohla dostat „na prdel“. Ale ona dostane možná právě proto. A zcela zaslouženě.

 

fb

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Já teda na žádný program čekat nebudu. Stejně to bude jenom přehlídka blábolů. Nevolil jsem tuhle bandu tragédů ve volbách do českého parlamentu, nebudu je volit ani do europseudoparlamentu.

  2. K.Zbytečnè rozčilováni.Zkuste se životem probíjet tak,aby při vyjmenování těchto jmen jste řekl kdo to je? A máte klid.No ale Vy máte zřejmě zadaný jiný úkol.

    • Ach jak jednoduchý je váš svět, dočista jako vy sám. On by se člověk rád životem probíjel, kdyby mu ho různé partičky neposíraly a neokrádaly ho o peníze, které vydělá, ať už to dělají ze zlého úmyslu nebo z totální neschopnosti a tuposti jako naše dnešní věrchuška. Na to vy ovšem máte svou standardní slabomyslnou odpověď, že se mám odstěhovat do Ruska, čímž je debata u konce.

  3. J.D.Tak se nam tady panovè rozplakali jak je jim všemozně ubližovano vladou v tom,onom,tamtom,obojím a nebo něčim podobným.No a ve světě lidè svoje vlády milujou a všechno je v cajku.Tak ještě že tak,svět je zachraněn.Ale zajimavè je,že jso státy,kde lidè svoji vladu milujou ať udělá cokoliv(třeba RF),a jsou zase státy,kde lidè nadávají na svoji vladu,ať udělá taky cokoliv(třeba CR).A teď babo raď.Ze by ten prvnï řemenem od první obecnè měl recept?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*