Steve Kirsch: Co vy nevíte, ale ředitelé pohřebních ústavů to vědí
Sdílet článek:

STEVE KIRSCH

Od data, kdy se zavedlo očkování proti covidu, úmrtnost v USA stoupá, a to zejména mezi mladými lidmi. Mluvil jsem s majitelem pohřebních útavů, které vyřídí přes 3000 pohřbů ročně. Onen jejich majitelem mě ovšem požádal, aby jeho jméno zůstalo utajeno, a učinil tak ze strachu před možným postihem. Podnikání jeho ústavů po zavedení očkování vzrostlo o 50 procent a vzhledem k minulým rokům přestalo být proporcionální…větší část úmrtí jde totiž na konto lidí mladých. Např. úmrtnost leteckých pilotů u Southwest Airlines vzrostla šestkrát. Uvedený majitel mi též sdělil, že před zavedením očkování měly jeho jednotlivé ústavy v průměru jedno mrtvě narozené dítě za měsíc, avšak po zavedení vakcín zaznamenaly takovýchto případů až 12. Jelikož mnohé z těchto mrtvě narozených dětí likvidovaly přímo nemocnice a pohřební ústavy je nezaznamenaly, může být jejich nárůst větší než 12 násobný.

Za 78 let si onen ředitel, kterého jsem zpovídal, nepamatuje, že by kdy slyšel o 15 letém, který zemřel na infarkt. Ovšem v prosinci 2022 měli takovéto úmrtí jednou za týden a to ve třech týdnech za sebou. Velmi zkušená zdravotní sestra, se kterou jsem tuto věc konzultoval, mi řekla, že o podobném případu neslyšela za celou svou kariéru ani jednou, ale nyní o nich slychává běžně.

Pohřební ústavy zaznamenaly v tělech mrtvých podivné a jakoby gumové sraženiny, které nezpozorovaly nikdy předtím. Povolaly soudní lékaře, kteří tuto věc potvrdili, ale dále se záležitost ze strachu před propuštěním nevyšetřovala.

Od roku 2021 pozorujeme tedy podivné věci: mrtvě narozené děti, „nalezené mrtvé“ zdravé lidi po ataku infarktu či mrtvice, krevní sraženiny atd. Nikdy dříve nic takového nebylo, jde tedy o nepopiratelný rozdíl mezitím co je, a co bylo. A nejnápadnější je skutečnost, že popisované „nehody“ jsou dispropoční v tom smyslu, že potkávají spíš lidí mladší (do 65 let), než lidi starší.

Každý ví, kdy tohle vše začalo a od čeho se to odvinulo, ale všichni se bojí promluvit. A když se pár lidí přece jen vyjádří nahlas, jejich výpovědi se nikdy neobjeví v mainstreamových médiích. A petici, která měla být podaná u FAA (Federal Aviation Administration), aby prošetřila šestinásobný nárůst úmrtí pilotů u Southwest Airlines, kterých bývalo v průměru jedno nebo dvě ročně a dodneška vystoupalo na jedno každý měsíc, zardousil strach. Mike Collins, který se pokusil získat pro ni dostatečný počet podpisů zjistil, že i když lidé souhlasí s tím, že je důležité věc prošetřit, se báli petici k FAA podepsat.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*