Tak to zcela psychicky vyrovnané transgender mluvčí Ukrajiny bylo odvoláno
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Ani to moc dlouho netrvalo, že? Tak ono z úst podobně protěžovaných lidí, kteří nebýt podobných anomálií, by se na tato místa v životě nedostali, slýcháme zvláštních výlevů celkem dost.

Madam pane nejprve prohlásila, že se „naučila přijímat nenávist Rusů, kteří se vysmívají její genderové identitě“. A pak v záchvatu toho přijímání jako oficiální prohlášení Ukrajiny vypálila toto: „Příští týden budou zuby ruského ďábla skřípat ještě silněji a jejich vzteklé držky budou pěnit v nekontrolovatelném vzteku, až svět uvidí, jak oblíbený kremelský propagandista zaplatí za svůj zločin”.

Svět začal nevěřícně zírat a úplně nejvíc asi zíral republikánský senátor za Ohio J. D. Vance, který chtěl vědět, jestli je Ashton-Cirillová zaměstnankyní ukrajinské armády a zda je placena z amerických peněz zaslaných Ukrajině. A to jistě chápete jsou otázky velmi nepříjemné.

Takže tentokrát se propagandistická lobby pěkně srazila s realitou, Sarah byla do konce vyšetření incidentu suspendována a třeba jí bude poskytnuto i vyšetření odborné, a pofrčí na nějaké jiné specializované místo v rodné Americe.

P.S. Speciálně pro Dana Přibáně: Tohle je propaganda jak vyšitá Dane. Tohle. Ne kluci s bagrem a holčičky s panenkami.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*