Pekarová lže, jako obvykle
Sdílet článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Jistě jí znáte nebo jste o ní slyšeli. Hvězda hitparád o nejhloupější českou političku – Pekarová alias MPA. Aby odvrátila prvotní arogantní lež, že se na Václavském náměstí sešli příznivci Varšavské smlouvy, lhala znovu. Byl jsem na Václavském náměstí i v následném pochodu a nic o Varšavské smlouvě jsem tam tedy neslyšel. MPA je zjevně tak hloupá, že nezvládne si pustit záznam z demonstrace a to prodávala mobily prosím, až tak daleko to ve své kariéře dotáhla.

Aby odvrátila pozornost od své lži, přišla MPA s další lží – o tom, jak ráda často komunikuje s občany a pověsila na web video s nějakou diskusí s nějakým chasníkem, na kterého argumentačně neměla.

Já jsem psal MPA několikrát a ani jednou nedopověděla. Volal jsem její asistentce, abych si ní sjednal schůzku, když už takové hloupé netáhlo MPA živím z daní, stejně jako vy – ta má zablokovaný telefon.

Hloupá MPA ráda přemítá o tom, kolik stojí nás daňové poplatníky jeden den chodu poslanecké sněmovny. U MPA, Fialy, Rakušana, pětidemolice ovšem platí, že oni jsou drazí i zadarmo.

Co jsem tedy MPA napsal : Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat, proč šíříte lži a dezinformace o počtu lidí na Václavském náměstí včera na protivládní demonstraci ? Proč, když i PČR potvrdila vyšší desítky tisíc lidí (= více než 50 tis. lidí), jste včera lhala a dezinformovala, že tam bylo 10 tis. Lidí ? Kdy se veřejnosti omluvíte za Vaší lež ?

Napsal jsem i další političce, bývalé milence pana Vondry jisté paní Vrecionové. Ta nás také stojí dost peněz, nyní na nás kouká se svým bývalým milencem Vondrou z kdejakého plakátu. Paní Vrecionovou popuzuje zcela trefný a přiléhavý pojem dnešní doby Nová totalita. Nevím proč, ale budiž.

Dobrý den paní Vrecionová, nejste člověk, kterého bych si vážil. Nic pozitivního za Vámi nestojí, jste členkou zločinecké organizace ODS – tam znám osobně pár lidí – tunelářů, kmotrů atd. V každé zemi existuje elita, průměr a dno, či spodina. Vy nepatříte ani k elitě a ani k průměru. Ale zpět k věci.

Neurážejte oběti Fialovy a Rakušanovy totality, včetně mě.

– nová totalita zavedla v února 2022 cenzuru pro vládu nepohodlných webů – Pravý prostor, Protiproud, Nová republika a další

– nová totalita zavírá a kriminalizuje rozšiřující počet politických vězňů – pan Josef Skála, pan Toušl, pan Čermák, paní Peterková, pan Vrábel, paní učitelka Bednářová a mnoho dalších (Walter Kraft)

– nová totalita vyhazuje lidi z práce ze jejich názory – paní učitelka Bednářová, pan Drulák, dlouhodobý lynč na pana Ševčíka

– nová totalita kriminalizuje lidi za nášivky na tričku

– nový totalita nekriminalizuje lidi nášivky na tričku jako např. znak divize Waffen SS Das Reich, pokud je používají Ukrajinci

– nová totalita brání práci ve sněmovně ve výborech lidem z SPD

– nové totalitě vadí shromažďovací právo – např. tunelář z ODS Vondra – tomu vadí průvod po magistrále lidí, co protestují proti vládě

– nová totalita vyměňuje moderátory – pan Suchoň, pokud kladou nevhodné otázky panu Kubkovi

– nová totalita brání svobodné diskusi v Českém rozhlase – např. mediální lynč po vystoupení pana Kollera

– nová totalita vymlčuje nepohodlné informace z veřejnoprávních médií – např. protivládní protesty

– nová totalita si platí sebepropagaci a sebechválu z peněz daňových poplatníků

– nová totalita platí z peněz občanů lůzu jako je Michal Klíma – zmocněnec pro vládní propagandu a lži

– nová totalita schvaluje pandemické zákony

Odpověď či protiargumenty nepřišly. Podle mne je jasné, že jednou z hodnot pěti demolice je dvojí metr, další arogance a pohrdání občany.

Výše uvedené svědčí o tom, že ženy v politice automaticky neznamenají přidanou hodnotu.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Diky za super web.. jen k ten dopisum ..nepripadaji mi moc slusne napsane v dopisu by se nemelo obvinovat ale jen zadat o schuzku, jednani.. nazory byly dost ostre 🙂

  2. Takto intelektuálně nevybavené nebyly ani ženské opory předchozího režimu jako např. Anežka Hodinová-Spurná nebo Marie Kabrhleová.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*