Tesla Cybertruck půjde do výroby ještě tento rok, tvrdí automobilka
Sdílet článek:
Kalifornská automobilka pomalu rozesílá zprávy držitelům rezervací Cybertrucku Podle všeho Tesla začne vyrábět elektrický pickup ke konci roku 2021 Zákazníci netrpělivě očekávají další záplavu novinek.

Vypadá to, že se kolem připravovaného Cybertrucku konečně něco děje. Kalifornská automobilka totiž začala kontaktovat držitele rezervací s důležitou informací ohledně výroby a zároveň se je snaží nalákat na testovací jízdy ostatních modelů. Navíc různé indicie od více lidí naznačují, že výroba v Giga Texas začne už brzy.

Cybertruck jde brzy do výroby!

Není divu, že Tesla pomalu kontaktujte své zákazníky. Rivalové jako Ford či Rivian pomalu odhalují a připravují své vozy na produkci, zatímco Elon Musk společně s kalifornskou automobilkou mlčí. Informační embargo ovšem postupně povoluje a my se nyní můžeme podívat na další dávku informací.

Rezervace jen pro vyvolené

„Zdravíme z Tesly! (…) Cybertruck se začne vyrábět v pozdějších měsících roku 2021,“ stojí ve zprávě zákazníkům. Něco podobného předpověděl před nějakou dobou pomocí tweetu i samotný Elon Musk, byť tehdy šlo pouze o hrubý odhad.

Zajímavé ovšem je, že ne všichni držitelé rezervací dostali svou pozvánku. To může naznačovat buď opravdu velmi limitovanou produkci nebo fakt, že na ostatní přijde řada zkrátka později a celé rozesílání bude Tesla teprve škálovat. Snad nám to brzy Elon objasní.

elektrickevozy.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*