To je dobře, že vlada zavedla cenzuru a zakazaly ty Protiproudy
Sdílet článek:
Tak konečně přišla ta planovana změna. Už sem ani nevěřil, že teho bude ten přerostly Harry Potter schopny. Ale zle jazyky stejně tvrdi, že to neni robota brněnske lobby, ale prace rakušaku.

Možna se divite, že si cosik takeho jako cenzuru pochvaluju. Tuž, nedivte se. Je to dobře, bo člověk aspoň vi, na čem je. Jak pry řikal největši Vaclav tohoto naroda, ten kery ma to letiště u Prahy – “V dobach cenzury by oficiálním médiím věřil leda blbec.”

Takže fčil vime, na čem zme. Každa totalita se snaži zabranit zpravam, kde by si sprosty lid mohl čitat, že kral je nahy. Za hytlera musely viset na radyjach cedulky, že poslech zahraničniho rozhlasu se tresta smrti, Melantrich stary Klema bloknul hnedka v unoru pod zaminku, že pro opozični tisk neni papir no a pak už cenzura nepřestala až do osumašedesateho, kdy ju bolševici na jaře na chvilu zrušili, ale hnedka po přijezdu sovětskych bratru ju obnovili v horši formě tzv. autocenzury.

Ta skončila na koncu roku 89. Po třiatřiceti rokach se vraca zpatky.

Bez jakehokoliv silneho protestu ze strany veřejnosti.

Přerostly Harry vytvořil funkci hlavniho cenzora. Styděl bych se brat špinave penize za cosik takeho a sem zvědavy, kery bude ochotny za mrzky peniz poplivat odkaz velkeho Vaška.

Buch s nama.

Ladik Větvička

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

11 Comments

 1. Jo, pokud tenhle dobytek měl ještě nějaké zdání morálního kreditů, tak teď se odkopali ve vší své špíně, taky na ct24 a seznam jsem se od vítězného února 25.2.2022 ani nemrknul. Poslouchat hesla, fráze a bláboly o svobodě od těch co všechno dělají proti svobodě na to nemám žaludek. Oni se bojí, protože se stali součástí covid tragikomedie a očkovacího podvodu, sice dostali namazano, ale prachy jsou označeny krvi a satanem

 2. Přesně, 25.2.se dobraci odkopali… a konecne je teda zcela jasno. Celkem myslim tím udělali dobrou práci pro to, aby se tady prerodila roztristena oposice ve skutečně seriózní disent. Jak píšete, s tím dnem startu cenzury já zas reciprocne pro sebe blokuju český zpravodajství. Ať si tam popravdě dál regulovaně kdákají do té své bubliny co chtějí. Typicky důkaz že cenzura nakonec je kontraproduktivní.

 3. Úřad pro tisk a informace už je zpátky? A trvalo to jenom 33 let.Možná ti piráti budou sedět i ve stejným baráku.Ale Husák nám nabídnul za držhubné alespoň chalupy a melouchy,co nabídnou tihle?Že nám tu chalupu vemou a na melouchy můžeme zapomenout? To není dobrá nabídka.

 4. Nějak ti nevím.Byly volby.Piráti dostali 1%,ale protože hrozně kámoší s bruselskou byrokracií,chodí tam pravidelně bonzovat,tak dostali v rámci šetření jenom 3 ministerstva.Bartoš jede do brusele,po návratu najme 400 uhrovatých pirátských pionýrů(které od státního cecku uý nikdo nikdy neodpojí) a dva týdny na to se rozjede v Kocourkově cenzura.Ale to je všechno asi jenom náhoda,která se stáva jednou za deset let.

 5. Každým rokem je znát narůstající cenzura u nás i na Slovensku.
  Je to přirozená reakce režimu, který se bojí o moc, kterou by informace mohli narušit.
  Myslím, že to jen dokazuje, že tzv. “demokracie” je pouze pojem, který má zastřít skutečnou totalitu.

  • “Svoboda” je pouze pojem, přesněji řečeno iluze. “Demokracie” je diktatura většiny, nic víc.

 6. Jeden stát,jeden názor a běda tomu,kdo o tom pochybuje.S tím zatočíme po liberálně demokraticku.

 7. Řek jsem si, že si musím vzpomenout sám. Bez internetu. Kdo to říkal. A Palivec to byl, už jsem si vzpomněl. “Já byl přitom tak vopatrnej”. A napadá mně u toho další věc, tentokrát ten vtip, jak vybouch granát a natrhnul jim ty huby. A jak jim jeden říkal, že se smějí, ale že je to mohlo zabít.
  No, když se to dá dohromady, tak to na sebe krásně navazuje. A krásně to popisuje tu autocenzuru, co se zmínky o jejím nástupu teď všude objevují. Kam až to půjde, co všechno se bude kvalifikovat jako ta genocida a její schvalování? Do jaký míry je to ten pouhej stihomam, a do jaký míry to naopak na Ministerstvu Pravdy myslej doopravdy? Už jsem to myslím jednou sem psal, ale i tak – Milej cenzore či cenzorův pohůnku, kerej to ve skutečnosti myslíš tak svobodně demokraticky, že to ku@va snad není možný,gratuluji…

 8. Současné ultralevicové a globalistické vlády v Austrálii, Kanadě a USA jsou téměř jako by je vymyslel Orwell. Ale i v této nedobré situaci je možné sledovat velmi zajímavé internetové zprávy a komentáře, které se snaží být objektivní s uváděním četných důkazů, a které nebyly zrušeny, i když oficální místa proti nim silně štvou. Je jich více, ale napíšu vám několik, které sama sleduju každý den.
  AUSTRÁLIE
  Sky News
  KANADA
  Dr. Jordan Peterson
  Rebel
  Viva Frei
  USA
  AwakenWithJPSears
  The Gateway Pundit

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*