Český slavík 2023 … vrchol arogance a morální bídy
Sdílet článek:

PZ

Dvě krát nula nulou zůstane! Český Slavík 2023 se nejspíše zapíše do historie jako ukázka trapnosti, arogance a morální bídy zosobněné moderátorskou dvojicí Aleš Háma – Ondřej Sokol.

Český Slavík 2023 se nejspíše zapíše do historie televizních estrád jako ukázka trapnosti, arogance a morální bídy zosobněné moderátorskou dvojicí Aleš Háma – Ondřej Sokol. Pánové zušlechtění pražskou kavárnou a pocitem “nadřazenosti” svým elitářským přístupem dali obyčejným lidem jasně najevo, kdo je v Česku “pán a jejich podržtaška” a kdo je tu “dezolát”.

Pánem je v tomto případě vláda nárdodní katastrofy, kterou představuje pětikoalice vedená “nuteliérem” a premiérem v jedné osobě Petrem Fialou. Roli podržtašek tentokráte sehráli nejen moderátoři Háma se Sokolem, ale i řada českých celebrit a “celebritek”, které se při záběru kamer oplzlými, nesoudnými a trapnými vtipy moderátorů “náramně” bavili. Nutno podotknout, že v několika záběrech, které nejspíše TV Nova neuhlídala, dávali hosté najevo i svůj nesouhlas a pocit studu. No a k roli “dezotáta” byla povýšeneckou moderátorksou dvoíjící “odsouzena” slavná česká herečka Jaroslava Obermaierová.

Opravdu snad největší projev neúcty a arogance ukázali pánové Háma a Sokol, když hovořili o slavné české herečce paní Jaroslavě Obermaierové, která měla jako jeden z mála českých umělců odvahu se postavit destrukční vládě Petra Fialy tím, když si dovolila “kritizovat” vysoké ceny energií a poukazovala na obavy o české seniory obecně. Tím se samozřejmě rázem ocitla na seznamu nechtěných českých “dezolátů”, které je třeba zesměšnit a dehonestovat. Háma se Sokolem by si měli dát vzájemně pár facek, když už evidentně selhala jejich výchova v mládí.

Čím se paní Obermaierová znelíbila naší elitě?

Slavná česká herečka a hvězda populárního seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová si v poslední době postěžovala na ceny energií i vysoký nájem, kvůli kterému se musela přestěhovat z velkého žižkovského bytu do malé garsonky.

„Společně jsme všichni se zatajeným dechem sledovali, jestli slavná herečka a naše kolegyně Jaroslava Obermaierová, které zdražili plyn a nájem, přežije zimu,“ snažil se zavtipkovat na účet herečky v přímém přenosu moderátor Českého Slavíka Aleš Háma.

„Tady se ale opět český šoubyznys spojil a všichni celou zimu posílali Jarce pozitivní energii,“ doplnil Hámu jeho moderátorský kolega Ondřej Sokol.

„A klestí”, snažil se Hámu trumfnout svého kolegu “ve vtipu” Sokola.

Obermaierová se totiž koncem loňského roku nechala slyšet, že ji trápí energetická krize a zdražování. Kdyby prý byla čistě jen v důchodu a nepracovala, údajně by s penězi nevyšla.

„Odstěhovala jsem se, protože už jsem neměla peníze na nájem. Zvedli mi činži a platila jsem přes 11 tisíc korun,“ popsala herečka deníku Aha důvod, proč se přestěhovala z bytu na pražském Žižkově na chalupu a do hlavního města dojíždí.

Ani to však zřejmě nepomohlo, starosti jí totiž dělaly také zálohy na energie.

„Je mi jedno, jestli mám k obědu dva brambory, nebo biftek. Ale já potřebuju, aby mi bylo teplo. Jenže když to tak sleduju, co se děje kolem, mám takovou hrůzu! Bojím se, že nám vypnou plyn,“ přiznala tehdy Obermaierová.

Herečka si následně letos v březnu postěžovala, že v městské garsonce v Praze, kde tráví část dní při natáčení, jí zvedli činži téměř o čtvrtinu. „Zrovna mi tu nedávno zvedli nájem o 20 procent. Musela jsem to podepsat, a kdybych nesouhlasila, tak by mě vystěhovali. Takže nyní platím sedm tisíc. Já pracuji, takže to mohu zaplatit, ale třeba moje sousedka už je roky o dvou holích. Jak to budou takoví lidé platit, to opravdu nechápu,“ popsala herečka webu zivotvcesku.cz.

Na konci letošního února se také slavná herečka svěřila Parlamentním listům, že je draho a senioři jsou na tom špatně.

„Mně u téhle vlády nepřijde normální nic. Celkem chápu, že nemají peníze, ale už nepochopím, proč se neřekne, proč je nemají. Svádět to všechno na předchozí vlády mi přijde nesmyslné. Zrovna dnes v televizi běželo, že to všechno dáváme na zbraně. Tak kdyby něco z toho na zbraně ubrali a nechali to v rozpočtu, tak udělají líp. Ale to je můj názor,“ pustila se do současné Fialovy vlády Obermaierová.

Nad trapným a neprofesionálním vysupováním moderátorksé dvojice se pozastavil např. úspěšný podnikatel v médiích a zároveň člen SPD Jan Čížek, který vydává od roku 1999 po celé republice řadu regionálních tiskovin v nákladu dvou milionu výtisků.

„Sledovali jste tu estrádu arogance, tuposti, namyšlenosti a trapné zloby? A existuje někdo, kdo se u toho bavil?” tázal se Čížek.

prvnizpravy.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Že se na to ještě někdo dívá…
    Za sebe prohlašuji, že už pět let bojkotuji všechny MSM zprávy, a už třetí rok bojkotuji všechny TV stanice, ČT, Nova, Prima a ostatní kromě Rebela a CS mystery prostě neexistují, ani minutu sledování jim nedám. Kromě MS ve fotbalu, to bylo naposledy, co mohla ČT na rožnutou obrazovku. Od té doby ani ťuk, včetně milovaného hokeje a fotbalu, páč co rockefellerovo pohunci diskvalifikovali ze soutěží sportovce některých zemí, tak ani na ten politikou (a špinavými prachy Rohthschildů) prostoupený sport prostě dívat nebudu ani omylem, Messi nemessi, Češi nečeši.
    Natožpak na nějaké idiotské kavárenské povaleče, tlučhuby a řiťolizy. Askeze klidně, ale šmarja, masochizmus? Ten mě nikdy nebral.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*