EU si odhlasovala Bruselskou republiku
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Odhlasováno! EU se má změnit na vojenskou federaci bez práva veta pro jednotlivé státy. A masmédia mlčí. Brusel má převzít řízení zdravotnictví a školství v členských státech. Bude zrušená jednomyslnost hlasování i veto v imigrační, zahraniční a daňové politice. Slova “muž” a “žena” budou vymazána z evropských dohod, a na všechno by měly být genderové kvóty. Přistěhovalecká politika resp. imigrace bude posílena. #CZEXIT

Nespokojený informuje o útoku na suverenitu jednotlivých členských států v jasné snaze vytvořit z Evropy federaci, a zásadně a trvale omezit suverenitu členských zemí, tedy i České republiky.

Šílená Bruselská republika odhlasována v EU.

EU se má změnit na vojenskou federaci bez veta pro jednotlivé státy.

Evropský parlament dnes odhlasoval historický návrh základní reformy EU:

 • jednomyslnost hlasování a veto v imigrační, zahraniční a daňové politice by měla být zrušena
 • místo Evropské komise by měl být evropský prezident, evropský výkonný ředitel a exekutoři
 • vytvořit „obranný svaz“ s vlastní evropskou armádou a velením Bruselu
 • slova “muž” a “žena” by měla být vymazána z evropských dohod, a na všechno by měly být genderové kvóty
 • přistěhovalecká politika (imigrace) by měla být posílena
 • Brusel má převzít řízení zdravotnictví a školství v členských státech atp.

Samozřejmě, všichni progresivní, liberálové a socialisté hlasovali pro.

Za sebe prohlašuji, že dokud jsem europoslancem, nikdy nebudu hlasovat pro omezování suverenity a práv Slovenska a jeho občanů, i když mě budou muset stáhnout z kůže v Bruselu! Za Slovensko, za svobodu! [zdroj]

Toto chystají udělat s Evropou po eurovolbách.

Vytvořit bruselskou armádu, posílit imigraci, ovládnout školství, zdravotnictví a zrušit možnost nesouhlasu členských států!

Ne, nejde o strašení. Jedná se o oficiální žádost Europarlamentu na „reformu EU“, odhlasovanou 22.11.2023 ve Štrasburku. Toto si odhlasovali progresivci a socialisté.

Nakonec to prošlo těsně, jen o 17 hlasů z 565 hlasujících.

Právě kvůli takovým zásadním věcem musí být v Europarlamentu skuteční vlastenci, a ne progresivci a dvoutvářní politici. Na blokování z vlády se spoléhat nedá, neboť za 2 roky může být u moci zase někdo jiný. Takovým věcem je třeba se postavit přímo v Bruselu. [zdroj]

Výsledky analýzy aktuálního vývoje v EU.

K hlasování Evropského parlamentu v tomto týdnu lze konstatovat zcela kategorický závěr:

1. Jedná se o útok na suverenitu jednotlivých členských států v jasné snaze vytvořit z Evropy federaci, a zásadně a trvale omezit suverenitu členských zemí, tedy i České republiky.

2. Je zde snaha vše urychlit, aby k tomu došlo před červnovými evropskými volbami, ve kterých se očekávají jiné než obvyklé výsledky. Jde o snahu o rychlé posílení vlivu velkých zemí, zejména Německa a Francie, na úkor ostatních.

3. Hlasování pro tento proces směřující k oslabení, a v některých oblastech dokonce k odebrání, autonomie členských zemí, lze podle mého názoru považovat za jednání na hraně vlastizrady.

Návrh EP ale bude naštěstí schvalovat ještě Evropská rada. Zárukou, že nebude schválen, je právo veta, kterého nepochybně využijí premiéři Orbán a Fico (díky Bohu za ně!), a tento proces federalizace EU tím zastaví. Protože naše vláda to neudělá, podpoří je v tom a zájmy České republiky bude hájit, předpokládám jednotně, česká opoziční scéna. [zdroj]

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

 1. “Právě kvůli takovým zásadním věcem musí být v Europarlamentu skuteční vlastenci, a ne progresivci”

  Nikoli. Kvůli takovým a podobným věcem musíme z EU co nejdřív vystoupit.

 2. V případě “mobilizace” Brusselských ozbrojených sil…..jsem si loajalitou branců, příchozivších k nám z afrických zemí neochvějně jist😁

 3. V. Z EU lze vystoupit i soukromě a jít hledat přikladne vlastenectví třeba do uskupeni BRICS.Nikdo v tom nikomu v ničem nebrani.Tak zkuste jit přikladem.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*