Plivu vám do očí
Sdílet článek:

KLÁRA SAMKOVÁ

Jestli něco doopravdy nechápu tak to, že někteří disidenti, ba i chartisti, lezou do prdele prezidentu Pávkovi — řídícímu důstojníkovi ve výcviku. Jak to je s „odkazem Charty“ a autentickým protikomunistickým odbojem této vlády, potažmo prezidenta ve skutečnosti, vyplývá z protestní hladovky, kterou drželi Gruntorád s Bokem.

Protože bylo jasné, že vláda klidně nechá všechny bojovníky s minulým režimem bezostyšně chcípnout hlady, ani prst z nosu si nevyndá, páni hladovkáři svůj postoj poněkud… transformovali do požadavku, ať tedy vláda odvolá své usnesení své loňské usnesení č. 23, ve kterém se přihlásila k tradicím dlouholetého zápasu Charty 77 o lidská a občanská práva a o demokracii.

Protože je jasné, že není možné se „hlásit k odkazu“ a zároveň nechat ty, k jejichž odkazu jest se hlášeno, chcípat hlady, že…

„Z humanitárních důvodů“ (TVL!!!!) vláda Gruntorádově žádosti vyhověla a příslušné usnesení, kterým se k odkazu Charty 77 přihlásila, odvolala. Stalo se tak VČERA, 25. listopadu 2023. Pravila, že o je „symbolické gersto“. Takže „symbolickým gestem“ poslala všechny, kdo kdy cítili byt jen znechucení z komunistického režimu, pěkně štandopéde do hajzlu. Zdiskreditovala a znehodnotila celý protikomunistický odboj a v podstatě metla ze stolu vše, co za posledních 30 let v Kotlince vzniklo a bylo možno považovat za pozitivní. A že toho, bohužel, nebylo tolik, kolik bychom si bývali přáli…

Tahle vláda fialovejch sráčů si už nezaslouží vskutku nic jiného, než plivnout do očí… Doufám, že už to pochopí i Čuňas a další sráči, co se Pávkovi cpali mezi půlky.

 

http://www.regionalninovinky.cz/zpravy/politika/jan-schneider-jak-gruntorad-s-bokem-svlekli-vladu-do-naha/

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Plivnout do očí? To by se z toho ti hajzlové dostali sakra lacino. Tahle vláda i se všemi svými pomahači zasluhuje jediné! KONOPNOU OPRÁTKU!

  2. I.Vidite jak se máte krásně v naší krasnè svobodné demokratické zemičce? To kdyby jste napsal třeba v RF na dumu,tak by ta konopná oprátka Vás asi minula,ale měl by jste zaručen ozdravný pobyt s ubytováním na čerstvém vzduchu tak na 50 let.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*