Traktor nepřítel
Sdílet článek:

MICHAL GULYÁŠ

V pondělí 19. 2. 2024 zažilo naše milované, intelektuálně poklidné a evropsky uvědomělé hlavní město, jehož sláva se díky vládě Petra Fialy dotýká hvězd, útok dezolátských, proruských a antiunijních traktorů. Úředníci, manageři, „ajtý“ odborníci, studenti nejen genderových věd, ale mládež jako taková, Green Dealově sepjatí, ale i LGBT vznešení občané, vč. umělecké a vědecké – a tedy veškeré městské veřejnosti, byli napadeni silou těchto odporných strojů, jež řídili ještě odpornější venkovská individua, která při práci na polích, v sadech, sklenících a dalších nepřátelských územích nedělají nic jiného, než že myslí na to, jak potěšit zlovolného Putina, který našemu západnímu světu prostřednictvím rozhovoru s americkým novinářským podivínem Truckerem vzkazuje, že jsme hlupáci. Tím pádem celá naše matička evropských měst se ocitla ve válečném stavu a náš slibně se vyvíjející liberálně demokratický režim v ohrožení. Volám vás tedy k bdělosti a připravenosti! Manageři, uspořádejte masové porady, úředníci namočte svoje razítka a rozohněte kopírky! Studenti genderových věd, připravte všech 120 pohlaví k boji, a vy, LGBT soudruzi, postavte se čelem průvodu hrdosti této nepřátelské traktorové přesile! Jsme ve válce! Scénáristé, režiséři, herci, vyhrňte své umělecké rukávy a pište, točte, hrajte! Porazíme je! Necháme shnít jejich obilí, rozšťoucháme jejich bramborovou sklizeň, počkáme si na spadané, zahnilé ovoce pod stromy, a jejich dobytek zastrašíme mohutným chrochtáním za podpory ještě mohutnějšího bučení pod vedením vojenské expertky Jany Černochové a předsedkyně parlamentu Markéty Pekarové-Adamové!

Jak poznáte nepřátelský traktor? Takový stroj nese mnohdy českou vlajku. Unijní stroj naopak nese vlajku buď EU, nebo ukrajinskou vlajku. Ti nejuvědomělejší nesou vlajky obě, včetně nákladu kvalitního ukrajinského obilného zrna. Dezolátský, proruský traktor vydává charakteristický motorový zvuk, zatímco stroj unijní je plně elektrifikovaný, tichý a ekologický. Řidič dezolátského traktoru dává jasně svou nevoli s Green Dealem, zatímco unijní uvědomělý traktorista si pouští v kokpitu Ódu na radost, jako důkaz své oddanosti velké myšlence vůdců EU. Nepřátelské traktory mají zelenou, nebo červenou barvu. Zelená má skrýt jejich nečisté úmysly, červená je naopak odkazem na rudou, tedy proruskou propagandu. Jedině fialové traktory se znakem žlutých hvězdiček v kruhu jsou tou správnou kavalerií pro naši budoucnost. Proruský zemědělec nosí na hlavě pokrývku typu zmijovka a na nohou má holinky, nejlépe je pak oděn do farmářských montérek, ruce má mozolnaté. Unijní traktorista má na sobě slušivou uniformu s odznakem EU, kravatu, lakovky a třpytivé, značkové hodinky, aby bylo jasno, že EU zemědělec není jen tak někdo!

Občané, podpořme vládu v jejím úsilí raději zemřít hlady, než-li podpořit odpornou, dezolátní, proruskou, proputinovsky naladěnou armádu, kterou můžeme, jak už se to zavádí v pokrokových médiích, i v jiných případech tohoto typu, nazvat lůzou! Držme při sobě, městští občané! Naši mladí pokrokoví aktivisté nám vypěstují obilí v mobilních telefonech, nakrmí nás hmyzem a „tři dé“ tiskárny nám vytisknou ovoce a zeleninu. Hlady neumřeme. Městské virtuální vědomí nás ochrání! Sláva umělé inteligenci, hanba farmářským kolonám, stop zápachu hnoje!

A s touto pokrokovou myšlenkou největších myslitelů Evropské unie, a ignorací vlády České republiky ku prospěchu jejích občanů, se s vámi loučí Michal Gulyáš!

MICHAL GULYÁŠ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. No neříkejte dvakrát – Markét by mohla začít hlásat něco ve smyslu “nasbírejte si v lese brouky” 😀

  2. Mě by nejvíc potěšilo, kdyby teď na tu správnou, prozápadní, demokratickou demonstraci na hranicích dorazil ten polský traktor s výzvou Putinovi, ať udělá na Ukrajině pořádek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*