Novinky

Trevor Loudon odhaluje skryté podoby marxismu v USA a na Západě
Sdílet článek:

 

Loudon pochází z Nového Zélandu. Je autorem, filmařem a veřejný řečníkem. Komunismem se zabývá dlouhodobě. Přispívá do deníku The Epoch Times a moderuje pořad „CounterPunch“ na EpochTV.

„Marxismus je skutečně modelem, hlavním politicko-ekonomickým paradigmatem, ve kterém dnes žijeme. Ale většina lidí si jej není vědoma, protože o něm pořád uvažují pouze jako o třídním boji ze 40. let 19. století a z počátku 20. století,“ řekl Loudon v pořadu Capitol Report na NTD 11. března.

V „Manifestu komunistické strany“ Karel Marx uvedl, že lidské dějiny jsou „dějinami třídních bojů“. V kapitalistickém systému proti sobě stojí dvě základní třídy: vlastníci výrobních prostředků neboli buržoazie a dělníci neboli proletariát.

„Marxismus se nyní proměnil v LGBTQ boj, feministický boj, boj za životní prostředí, rasový boj a podobně,“ řekl Loudon.

„Kde všude je marxismus? Je tam, kde najdete organizovaný systém pro identifikaci obětí a svržení stávajících struktur, které údajně tyto oběti utlačují,“ vysvětluje Loudon.

Podle Loudona nejde ekologickému hnutí o životní prostředí, ale o zničení průmyslu, o zničení bohatství. Hnutí LGBTQ není o potvrzování LGBTQ lidí, ale o zničení tradiční rodiny. Komunisty ovládané odbory nejsou o posílení práv pracujícího člověka, ale o ovládání pracujících ve prospěch státu. U povinného očkování nejde o veřejné zdraví, ale o získání kontroly nad životy lidí a o to, aby existovala podmínka, díky které by lidé mohli být kontrolováni.

„To všechno je marxismus,“ řekl Loudon.

Spoluzakladatelka hnutí Black Lives Matter, Patrisse Cullorsová, jednou přiznala, že ona a další zakladatelé jsou „školení marxisté“.

Velmi kontroverzní kritická rasová teorie (CRT) je rovněž kvazimarxistickou ideologií, která redefinuje americké dějiny jako boj mezi „utlačovateli“ (bělochy) a „utlačovanými“ (všemi ostatními).

„Kritická rasová teorie je prostě jen marxismus aplikovaný na rasu, nikoli na třídu. Je očividně rozdělující. Jde tolik proti tomu, o čem by Amerika měla být: E Pluribus Unum, z mnoha [států] jedna [země],“ řekl Loudon.

„Nyní se to dokonce rozšiřuje na pedofilii,“ řekl Loudon. „V budoucnu se dočkáme hnutí, která pedofilii zlegalizují, protože pedofilové byli společností utlačováni. K tomu to směřuje.“

V posledních letech se pedofilové snaží označovat sami sebe jako „osoby přitahované nezletilými“, aby se tak mohli domáhat legalizace pedofilie.

V listopadu loňského roku Allyn Walker, profesor na Old Dominion University ve Virginii, souhlasil s tím, že po skončení smlouvy odejde ze školy kvůli svým výrokům, v nichž označil pedofily za „osoby přitahované nezletilými“. Walker, který se identifikuje jako nebinární, napsal knihu o „osobách přitahovaných nezletilými“ a podrobně popsal jejich „snahu o získání důstojnosti“.

„Marxismus převrací přirozené, tradiční hierarchie života,“ řekl Loudon. „Byly nám dány tři typy institucí, které nás mají vést. Byly nám dány náboženské instituce, kostely, synagogy, chrámy. Byla nám dána rodina s tradicí, která k ní patří. A byla nám dána občanská vláda. Marxismus je o podkopání a svržení všech těchto tří institucí. Můžete se vsadit, že cokoliv podkopává tradiční náboženství, tradiční rodinné hodnoty nebo občanskou vládu, má marxistický základ.“

Epoch Times Photo
Demonstrující Antify a Black Lives Matter v den voleb, 3. listopadu 2020, poblíž Bílého domu ve Washingtonu D. C. (Nicholas Kamm / AFP via Getty Images)

„Všechny tyto programy mají za cíl oslabit Ameriku, oslabit Západ, oslabit naše tradice, oslabit naše rodiny, oslabit naše vlády, oslabit naše náboženství. Tak, aby to všechno mohlo být svrženo a nahrazeno komunisticko-socialistickým režimem.“

Důvodem, proč se marxismus ukrývá v různých podobách, je oklamat lidi, řekl Loudon.

„Marxismus se těžko prodává. Revoluce se lidem těžko prodává. Musíte ji prodat jako něco jiného, než čím ve skutečnosti je.“

Když Lenin přebíral mocenskou kontrolu nad Ruskem, nemluvil o kolektivizaci všeho, zavírání lidí do gulagů nebo vytváření totalitního státu. Místo toho sliboval, že lidé budou mít půdu, mír a chléb, pokračoval Loudon.

„Marxismus se vždy opíral o podvádění, o používání slov k oklamání lidí,“ řekl Loudon.

„Dnes se prodává jako ekvita. Co ekvita znamená?“

Hned v první den, kdy prezident Joe Biden nastoupil do úřadu, vydal výkonné nařízení, v němž slíbil prosazovat rasovou ekvitu a podporovat ji napříč federální vládou.

V jeho výkonném nařízení byla „ekvita“ definována jako „důsledné a systematické férové, spravedlivé a nestranné zacházení se všemi jednotlivci, včetně jednotlivců, kteří patří k nedostatečně zajištěným komunitám, jimž bylo takové zacházení odepřeno“.

„To není totéž co rovnost,“ řekl Loudon. „Ekvita znamená, že máme stejný výsledek. Tedy bez ohledu na výchozí startovní čáru skončíte se stejnou sumou peněz. Skončíte se stejným množstvím moci. To je komunismus. Právě tohle to je.“

Viceprezidentka Kamala Harrisová během své volební kampaně v roce 2020 zveřejnila na sociálních sítích kreslené video, v němž říká, že je velký rozdíl mezi rovností a ekvitou a že „spravedlivé zacházení znamená, že všichni skončíme na stejném místě“.

Podle Loudona se v této souvislosti probudilo už více lidí a levice nad sebou ztratila kontrolu.

„Do hnutí za svobodu se nyní zapojují tisíce lidí, kteří přicházejí, protože si uvědomují, co je kritická rasová teorie. To už bylo příliš. A když čtu levicový tisk, tak jsou z toho, co se tu děje, úplně vedle, protože jejich hra byla odhalena a oni z toho šílí.“

V předchozím rozhovoru pro NTD Loudon uvedl, že komunismus, za vydatné koordinované podpory Sovětského svazu a nyní komunistické Číny, proniká do Spojených států už sto let a lidé se musí vzepřít v místních volbách, aby zachránili Ameriku.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

 1. Policie byla v úterý u dveří více než 100 soukromých domácností ve 13 německých spolkových zemích. Domovní prohlídka, razie: byly zabaveny počítače a notebooky a zajištěny četné nosiče dat. Podezřelí jsou nejen, ale především obviněni z očerňování politiků.Stalo se to rychle. Protože Spolkový úřad kriminální policie ve Wiesbadenu, který má tuto záležitost na starosti, neurčuje pouze „zločin z nenávisti“, když jsou politici a další představitelé veřejného života uráženi klasickými urážkami, ale také když se jim do úst vrážejí lživé nebo odcizené citáty . V této souvislosti „Heise“ informuje o „falešných zprávách a veřejně zdokumentovaných falešných citacích“, které se nyní staly terčem.„BKA uvádí, že základem pro vyšetřování je § 188 trestního zákoníku, který byl revidován na jaře 2021 . To má učinit „urážku, hanobení a hanobení osob v politickém životě zvláště přísně postižitelné“. Dále další novela zákona v paragrafu 194 stanoví, že vyšetřovatelé nemusí z důvodu „zvláštního veřejného zájmu na trestním stíhání“ ve zvlášť závažných případech „veřejného vyšetřování“ čekat na trestní oznámení dotčených osob, ale mohou zasáhnout přímo.”

 2. Tak to v diktatuře chodí! Než si šeptat o politice, je lepší se předem porozhlédnout, jestli někde není špión nebo udavač! Učte se od Kataru

 3. Politika soudržnosti EU: Komise přijímá dohodu o partnerství s Německem na období 2021–2027 ve výši 20 miliard EUR
  Fondy soudržnosti budou podporovat německé regiony při prosazování hospodářské, sociální a územní soudržnosti a podporovat klíčové priority EU, jako je zelená cesta a digitální přechod. Prostředky přispějí ke konkurenceschopnému, inovativnímu a udržitelnému růstu země.

  Dohoda o partnerství se vztahuje na 3 fondy politiky soudržnosti: Evropský fond pro regionální a rozvojový fond – ERDF; Evropský sociální fond Plus – ESF+; Fond spravedlivé transformace – JTF; stejně jako Evropský fond pro námořní rybolov a akvakulturu – EMFAF.

  Dohoda o partnerství s Německem připravuje půdu pro 52 operačních programů, které mohou začít s realizací na místě: 31 regionálních, 2 národní a 19 programů INTERREG. Každá ze 16 spolkových zemí (“Bundesland”) v Německu spravuje samostatný program ERDF a ESF+, s výjimkou Dolního Saska, které se rozhodlo pro kombinovaný program ERDF/ESF+. Kromě toho budou na federální úrovni realizovány dva programy: program EMFAF a samostatný celostátní program ESF+.
  https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/cs/ip_22_2442

  19. duben 2022Brusel

 4. CITUJI-
  Evropská komise schválila německý program až do výše 20 miliard eur na podporu společností působících ve všech odvětvích v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu. Režim byl schválen v rámci dočasného krizového rámce státní podpory přijatého Komisí dne 23. března 2022 na základě čl. 107 odst. 3 písm. b) Smlouvy o fungování Evropské unie („SFEU“), přičemž uznává Ekonomika EU zažívá vážnou poruchu.

  Výkonná viceprezidentka Margrethe Vestagerová, která má na starosti politiku hospodářské soutěže, uvedla: „S tímto schématem až do výše 20 miliard eur podpoří Německo společnosti ve všech odvětvích postižených současnou krizí a souvisejícími sankcemi. Jde o důležitý krok ke zmírnění ekonomických dopadů Putinovy ​​války proti Ukrajině. Nadále stojíme s Ukrajinci. Zároveň pokračujeme v úzké spolupráci s členskými státy, abychom zajistili, že vnitrostátní podpůrná opatření mohou být zavedena včas, koordinovaně a účinně a zároveň budou chránit rovné podmínky na jednotném trhu.“

  https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/cs/ip_22_2505

  ….. a daňový otrok VŠE sanuje a podporuje

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*