Trikolora k odvolání doc. Miroslava Ševčíka
Sdílet článek:

TRIKOLORA

Plejáda politicky likvidovaných osobností se nadále rozrůstá. Rektor Vysoké školy ekonomické v Praze Petr Dvořák odvolal doc. Ing Miroslava Ševčíka, CSc., z funkce děkana Národohospodářské fakulty VŠE a na serveru Novinky.cz se obratem objevil článek s titulkem: „Nekonečný příběh je u konce: Ševčík padl.”

V redakci zřejmě vůbec netuší, jak hluboce se mýlí. Všechno teprve začíná. Dvořákovo nestatečné nadbíhání totalitní politické moci i jeho hanebné znectění akademických svobod dozajista budou mít pokračování. U soudů i v politickém provozu. Ostatně jedna z epizod slavné filmové ságy se jmenuje „Impérium vrací úder” a jedna lidová moudrost pro změnu říká: „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá,” a jiná zase: „Všeho do času!”

Dvořákův totalitní akt není pouze ostudou VŠE, ale také Fialovy vlády, jež ve snaze po politické likvidaci doc. Ševčíka vyvinula nemalé úsilí.

Pamatujeme si vás.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*