Trump zveřejnil předpověď o tom, co se stane, pokud v roce 2024 zvítězí Biden nebo kdokoli další z Obamovy kliky
Sdílet článek:

SLOVANKA

O drastické hospodářské krizi již hovořilo několik světových ekonomů, takže podle všeho je pro rok 2024 plně očekávána. Ovšem co se týká amerických voleb, tak ty proběhnou na podzim a nový prezident usedne na svůj post v lednu 2025.
Samotný Trump tak politiku v roce 2024 nijak neovlivní. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že pro Evropu je velmi důležité, kdo sedí na postu prezidenta v USA, protože loutky v evropských vládách konají výhradně na základě instrukcí z Washingtonu nebo Bruselu.

Ovšem instrukce Bruselu jsou opět přijímány z Washingtonu, čímž se „kruh uzavírá.“ Je nutné odstranit Deep state, což je jediná možnost, jak „osvobodit“ Evropu.

Nicméně Trump byl na svém postu 4 roky a Deep state neodstranil, takže není dobré si dělat přílišné naděje, i když Trump tvrdí, že tentokrát již skutečně tyto škůdce zničí.

Jediným protisystémovým kandidátem je Kennedy, ten ovšem nemá podle všeho přílišnou šanci se na takový post dostat.

Pokud tak vymění Bidena Trump, zřejmě nastanou jisté změny, které však pocítí zejména v USA – Evropa již o něco méně. Lze ovšem doufat, že nebude započata žádná další válka a svět bude v tomto směru o něco klidnější než za Bidena.

Bývalý prezident Donald Trump v pátek zveřejnil předpověď o tom, co se stane, pokud volby v roce 2024 nevyhraje.

V příspěvku na své sociální síti Truth Social, napsaném velkými písmeny, Trump napsal, že dojde ke katastrofálnímu krachu akciového trhu a nové „velké hospodářské krizi“.

Trump napsal:

EKONOMIKA JE HROZNÁ A INFLACE, KTERÁ PODLE NĚKTERÝCH ZDROJŮ ZA POSLEDNÍ TŘI ROKY PŘESÁHLA 30 %, ZCELA ZNIČILA KUPNÍ SÍLU SPOTŘEBITELE. JEDINÁ VĚC, KTERÁ UDRŽUJE EKONOMIKU „NAŽIVU“, JSOU VÝPARY Z TOHO, ČEHO JSME DOSÁHLI BĚHEM TRUMPOVY ADMINISTRATIVY. AKCIOVÝ TRH JE VYSOKO JEN PROTO, ŽE LIDÉ A INSTITUCE VĚŘÍ A OČEKÁVAJÍ, ŽE VYHRAJI PREZIDENTSKÉ VOLBY V ROCE 2024. POKUD NEVYHRAJI, PŘEDPOVÍDÁM, ŽE NÁS ČEKÁ HORŠÍ „KRACH“ AKCIOVÉHO TRHU NEŽ V ROCE 1929 – VELKÁ HOSPODÁŘSKÁ KRIZE!! UČIŇME AMERIKU OPĚT VELKOU!

Vedoucí kandidát na republikánskou nominaci také varoval před krizí během shromáždění v Coralville v Iowě na začátku tohoto měsíce.

Trump učinil podobnou předpověď, když mluvil na shromáždění v Jižní Dakotě v září.

„Pravděpodobně směřujeme do velké hospodářské krize, což je něco, co jsem nikdy předtím veřejně neřekl,“ řekl Trump. „Nerad říkám, že tohle je stav, ve kterém to musím říkat.“

Bývalý prezident dodal: „Nevěřím, že jsem to někdy předtím řekl. Je to sakra těžké prohlášení a já ho dělám nerad.“

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*