Tucker Carlson: „Americká vláda navázala kontakt s UFO“ (video)
Sdílet článek:

SLOVANKA

V poslední době se množí informace o údajných interakcích s UFO, pořady v tomto duchu se objevují v televizi a informací o údajných setkáních s UFO jsou plná i internetová média. V poslední době se tímto tématem poněkud víc zabývá také Tucker Carlson, který se ve svých pořadech o tomto tématu opakovaně zmínil.

Je otázka, co za tím stojí. Mnoho lidí očekává již před mnoha lety předpovězenou falešnou mimozemskou invazi (tedy další psyop), která by měla být jakousi závěrečnou fází zavádění nového světového řádu.

Další si ovšem myslí, že mimozemšťané zde dávno jsou – a k těm, kdo tento názor razí, patří také Tucker Carlson.

„Fenomén UFO je skutečný. Byl pozorován po tisíce let, to víme. Jsou ve vzduchu, ale také v oceánech a pravděpodobně i v podzemí.“ To řekl Tucker Carlson v podcastu Breaking Points.

Dodal, že vláda o tom lže už 80 let. „Stále se to snaží skrývat,“ řekl Carlson. „O tom není pochyb.“

Moderátor, který založil vlastní placenou streamovací službu, se opírá o mnoho rozhovorů, které vedl se zasvěcenými osobami.

„Americká vláda s nimi pravděpodobně navázala kontakt,“ pokračoval Carlson. „Považuji to za velmi znepokojující.“ Řekl, že existují i další aspekty fenoménu UFO, které považuje za „velmi znepokojivé“, a nemá tím na mysli trosky objektů vyzvednutých vládou.

„Je to temnější. Lidé v americké vládě mají informace, které jsou velmi znepokojivé,“ řekl Carlson. „Je v tom duchovní složka, které nerozumím. To je jeden z důvodů, proč se do toho Vatikán zapojuje již více než 100 let.“

Měl na mysli Vatikánskou observatoř, jeden z nejstarších astronomických ústavů na světě.

„Je celkem jasné, že to nejsou Marťané. To byla psychologická operace. Pravda je trochu divočejší a má hlubší důsledky.“

Jak to tedy je skutečně? Je Carlson součástí již roky chystaného plánu, který byl dávno datován na rok 2024 nebo jde o jeho reálné postřehy a obavy? To možná už brzy poznáme…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

  1. No nevím , ale myslím si že pokud to píší nebo řeknou američané, tak je to jasný HOAKS, ty svině jsou už od vzniku prolhaní, prostě to mají v genech, vždyť amerika vznikla z nejhorší sebranky utečenců před zákonem ze zbytku světa.

    • P.A to si představte,že ten dnešnì zbytek světa by tam taky rád utekl.Teda kromě Vás.Vy màte určitě namìřeno do toho Vašeho lepšího světa.

  2. To už víme dávno 🙂 Jejich zástupci jsou i u nás např. vrchní IQ-107 kosmit Petr Pavel, žabák pro přetlak PreVít Rakušan, Marfuša samosprašná II. kategorie Černochová, ukroš-signalista z oběžné dráhy Saturnu Pjotr Fiyalja, závětrný a o to zbytečnější Pluťan Džoske Sikela, Neptuňan-ministr pro inflaci a žebrotu STAN-Jura, černá díra Jourová z EUhnije, Van Derovo Lejno ze souhvězdí Brusele 🙂 A další a další a další naprosto zbytečné UFO hvězdy 🙂

  3. A teď vážně. Samotné UFO nemusí znamenat nic mimozemského natož tajemného. Jedná se neidentifikovaný létají objekt. Pro příklad. Vidíte, jak někoho vyhodí z hospody a ten letí, řekněme, 10 metrů než dopadne do trávy. Tento incident splňuje všechna písmenka z UFO. No a po čase se dozvíte, že to byl Franta, co přebral…

  4. Zdá se, že američtí demokraté mají jakousi zálibu v UFO. Když Clintonová kandidovala proti Trumpovi, slíbila, že v případě zvolení odtajní dokumenty o UFO. Volby ale prohrála a za Trumpa se v tomto ohledu nedělo nic. Ale během současného volebního období Bidena už k jednomu odtajnění dokumentů o UFO došlo. Nevím zda to Clintonová plánovala ve stejném rozsahu nebo ne, ale nic převratného to nebylo. Videa s létajícími fleky a neověřitelná svědectví různých (často už mrtvých) lidí, že je viděli. Nic, co by tu nebylo už dávno. Ale připomělo se to a dostalo to punc oficiality.

    Bylo by zajímavé vědět co za tím vězí. Vysvětlení by mohlo být takové, že jde o útok na křesťanství. Záměrně je vyvoláván dojem, že by mimozemšťané mohli existovat. Jejich případná existence by znevěrohodnila tradiční křesťanské vysvětlení vzniku světa. To zrovna v USA berou mnozí celkem vážně (spory o evoluci na školách) a ti samí lidé často volí republikány. Zpochybňování křesťanství by tak mohlo zvýšit ochotu volit demokraty.

  5. Ufo je hloupost. Nejbližší hvězda, kde by snad mohla být obydlená planeta, je od nás vzdálená čtyři světelné roky. To se prostě nedá nijak překonat.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*