Ukončil bych Ukrajinskou válku během 24 hodin, říká Trump
Sdílet článek:

PETER CADDLE

Bývalý prezident Donald Trump řekl Nigelovi Faragovi, že bude-li roku 2024 zvolen, zvládne do 24 hodin válku na Ukrajině ukončit.

Donald Trump řekl, že bude-li roku 2024 zase zvolen do funkce prezidenta, tak zvládne ukončení války na Ukrajině za dobu 24 hodin.

Trump toto prohlášení učinil během dlouhého interview s arci-Brexiterem Nigelem Faragem, který se změnil v mediálního experta, když tato dvojice diskutovala i o četných dalších věcech, včetně odmítání současného vrchního velitele Joe Bidena zúčastnit se korunovace krále Karla III. Když Trump o té válce mluvil, tak tento konflikt popsal jako „katastrofu“ s dodatkem, že počty mrtvých v této zemi jsou vyšší, než to, co hlásí jak ruská, tak ukrajinská vláda.

„Nemůžete rozbít celé město a říci, že to zasáhlo jen dva lidi,“ řekl Trump Faragovi s dodatkem, že v bombardovaných ukrajinských městech „byly zabity tisíce lidí.“ „Ta válka musí skončit.“

Uchýlil se až k tvrzení, že bude-li zvolen prezidentem, tak považuje ukončení tohoto konfliktu za „snadné“.

„Ukončím tu válku za jeden den. Potrvá to 24 hodin,“ řekl. „Dobře znám Zelenského, dobře znám i Putina, skončil bych to během jednoho dne.“

„Můžete takovou dohodu uzavřít?“ ptal se v reakci Farage.

„Na sto procent,“ odpověděl Trump. „Bylo by to snadné. Ta dohoda by byla snadná.“

 

PETER CADDLE

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. To ví skoro všichni 🙂 Otázka co na to váleční jestřábí v USA… Jestli mají už dost a nebo ještě obětují nějaké ty Ukrajince jako potravu pro ruská děla 🙁

    • Nejen Ukrajince, ale i Rusy, kteří určitě nebojují na Ukrajině dobrovolně. Do lidských ztrát musíte započítat i Čechy, kteří zemřou rukou ukrajinských kriminálníků, kteří by se za normální vlády do ČR nedostali.

  2. Tak do Severni Koreje lítal skoro každý týden,a nějak ty rakety litají od nich čím dál víc než tam jezdil.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*