Glosa MM: Kdo může za inflaci?
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Za inflaci je zodpovědná Česká národní banka, guvernér by neměl házet vinu na vládu, řekl ve středu premiér Petr Fiala (ODS) v CNN Prima News. Zpochybnil tak slova guvernéra ČNB Aleše Michla o proinflačním působení deficitů státního rozpočtu.
Dodávám:
Ještě větší ekonom, než jsme čekali.

Tentýž bystry předseda vlády:
Ceny energií nejsou nízké, prohlásil po schůzce s dodavateli.

Ronald Reagan:
Pokud vláda snižuje vaši životní úroveň, pak takovou vládu vykopněte.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Fiala je bez diskuzí nejhorší premiér/předseda vlády/generální tajemník/protektor od vzniku Československa roku 1918. Jeho Fialovic Bander banda napáchá tolik škod, až běda. Teď je otázka, jestli je jen diletantem zavřeným ve slonovinové věži nebo pracuje pro cizí mocnosti, čemuž se říká vlastizrada? A protože jsme, podle Fialy, ve válce, tak jediná možnost, jak ohodnotit jeho počínaní ve druhém případě je, aby si mohl za úsvitu zapálit poslední cigaretu. Jak říká pohádkový smrťák: “Fialo, ty jsi přednější!”

  2. R.Vy máte asi za to Bander bandu prémie od řídiciho důstojnika.Bandera kdyby viděl to nacionalisticke vybijení sousedniho naroda bandou vojaku,zlocincu a vrahů,tak nebude věřit vlastním očím.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*