Už k vám letí s tečkou třetí včelička
Sdílet článek:

V minulém článku jsem si stěžoval, že nestíhám psát svoje dezinformační příspěvky, jak rychle se vše mění na skutečnost. Docela nedávno jsem se zmiňoval o tom, že očkování není žádná tečka za koronavirem. Autority nás ujišťovali, že to je jen strašení nezodpovědných avanturistů křivících generální linii. Co čert nechtěl, tento týden je to tady.

Očkovaní již nemají protilátky

České testování otestovalo přes 600 očkovaných seniorů, a jaké překvapení, výsledek je, že nutně, ale nutně potřebují další dávku. Tvrdí to nějaká brněnská neziskovka, takže je to jen takové plácnutí? Kdepak, ústřední tiskový orgán strany si také přisadil své. Sice se v článku tváří, jakože není ještě rozhodnuto a vláda pečlivě zvažuje pro a proti. Důvodem prý je postupně klesající účinnost vakcín proti covidu. Tak mi to promiňte, ale musím to napsat – já vám to říkal. Je to takové vesele logické. Očkovaní nemají protilátky, ale covid jim vlastně až tak moc nehrozí a jsou kousek od nesmrtelnosti. Ti, kdo protilátky mají, jsou ujišťováni, že jim je to na nic a musí pod jehlu. Rozumět tomu nemusí.

Dokonce je zde článek, že ministr Vojtěch, požádal Klinickou skupinu, Českou vakcinologickou společnost a také Státní ústav pro kontrolu léčiv o stanovisko k podání třetí dávky vakcíny proti koronaviru. Samozřejmě se jedná o odborníky na slovo vzaté, mezi nimi je také citován soudruh lidumil a ochranitel Chlíbek. Už jen toto jméno je naprostou zárukou nezávislosti a hlavně odborného zcela nezištného rozhodování. Výsledky podle těchto odborníků totiž ukazují, že 60% seniorů má po půl roce od očkování výrazně nižší nebo žádné protilátky. Takové plácání páté přes deváté, aby se zakrylo, že jde jen o byznys. Když už komínem do vakcín proletělo tolik peněz, proč si ještě nezkusit přisadit, že? Je to moc peněz a pod miliardami korun si už málokdo dovede něco představit. Ve stranickém deníku vedou Fábie, my to lehce přepočteme na rodinné domy. Je to asi 2 000 nových rodinných domů, což je cca menší obec s rozšířenou působností postavená na zelené louce a to za vakcinaci možná funkční maximálně na půl roku. To se vyplatí, ne? Ale co, však to rádi zaplatíme, nebudeme sobci.

Takže přeloženo do češtiny, celá tečka za koronavirem se prostě nekoná. Protože po půl roce jsme tam, kde jsme byli před očkováním. Jaké překvapení! Byznys plán nezná bratra. Zase se mi vtírá do mysli taková drzá otázka. Když se předpovědi těchto fachidiotů zvaných v článku eufemisticky odborníci ukázaly jako fikce, proč se neukáže jako nesmysl i třetí očkování? Abych to shrnul – lehčí průběh zajistí dobrá imunita, ne očkování. Očkování může akorát navrch přidat rizika z nevyzkoušené látky. Jestliže po půl roce má nulový účinek, jak si můžeme být jistí, že to není po měsíci nebo po 14 dnech? Měří to někdo?

Další příběh z levého břehu

O tom, že očkování má svoje rizika, mohu přidat příběh své známé, která po očkování přišla o oba rodiče. Pokoušela se to hlásit, ale zeď ignorace byla neprostupná. Dostalo se jí strohého vysvětlení, že rodiče byli přece nemocní na srdce. Taky už měli svůj věk, takže co by vlastně chtěla. Podotýkám, že rodičům bylo lehce přes šedesát. Podle posledního hlášení ona sama zjistila po vyšetření, že má problémy se srdcem. Očkovaná je také a do té doby neměla žádný problém. Možná je to náhoda, pouhý souběh, ale poté co další známý po očkování začal za sebou tahat nohu stejně jako na videích dezinformátorů a co jsem měl možnost číst o podobných událostech ve vašich diskusních příspěvcích, věřím tomu, že očkování představuje vyšší riziko než covid. Znovu si připomeňme vakcínu Pandemrix a to, že jsou tvrdě potlačovány příspěvky na sociálních sítích zpochybňující oficiální očkovací doktrínu. Nekompromisní cenzura a označování oponentů očkování proti covidu za hlupáky dost výrazně můj dojem podporuje. Jistotu pochopitelně nemám, protože mi chybí možnost shromáždit tvrdá data. Proto bych vás, čtenáři, poprosil o vaše vlastní pozorování nebo data z okolí.

Trocha sebereflexe? Ne, proč?

Člověk by čekal, že snad odborníci, co blábolili cosi o tečce, budou mít trochu sebereflexe a zalezou. Ale ne, ty stejné ksichty, co propagovali tečku za covidem, s radostí propagují další včeličku. Samozřejmě nejde o nějaké očkování, ale o přeočkování. To je přece něco úplně jiného, to dá rozum. Napadá mne, jak je možné, že Izrael, tento premiant v očkování, má v tuto chvíli 25 krát více, doslova rekordní počet hospitalizovaných vůči ČR. Neodpustil jsem si s trochou nadsázky covidový slovníček, reálně jde o 250 lidí ve vážném stavu vůči 10 v ČR. Moc to neodpovídá heslu o tečce za koronavirem, co? Rozumím tomu, že v Izraeli mohou být značně odlišné podmínky, ale covidoví statistici se nějakým objasňováním svých interpretací čísel taky moc nezabývají. Tak s klidem prohlásím, že je to supernásobně více. Z čehož s neúprosnou covidí logikou vyplývá, že očkování kosí lidi a způsobuje rekordní doslova drtivý nárůst hospitalizací. To je taková veselá ukázka čarování se slovy, či přívlastky. K dokonalosti tomu chybí už jenom nějaký odborník na kočičí výkaly, který prohlásí, že pokud budeme pokračovat v očkování, tak nás čekají mrazáky na mrtvoly na každém rohu ulice. Jak snadno to jde otočit, co?

Koho zachráníme tentokrát? Zvířátka!

Třetí dávečka bude nutná, ale ne pro každého. Jen pro ty zranitelné, pochopitelně. Pořád je nutné někoho chránit, ať už chce nebo ne. Tohle socialistické přesvědčení, že druzí ví lépe, než člověk sám co je pro něj nejlepší, plodí opravdu hořké ovoce. Nevím, zda odborníci mají tak krátkou paměť, ale takhle přesně začínala kampaň pro očkování. Nejdřív zranitelné, pak ohrožené skupiny, pak senioři, pak … novinka dnešních časů, počkejte si… zvířátka. Nu ano, čtete dobře, zvířátka. Přiznám se, že když jsem si přečetl kousek tohoto článku, přece jen nejsem hoden mít prémium, tak jsem málem smíchy spadl ze židle. Možná je na konci článku napsáno, že to je jen takový vtípek nebo je obsah článku naprosto jiný než napovídá titulek, ale to je jenom moje doufání, že kousek zdravého rozumu někde zůstal. Líbí se mi ten covidový slovník a pevně doufám, že až se někdy někdo bude zabývat dějinami českého jazyka, tak zjistí, jakými krásnými novými vazbami jazyk počal oplývat v této bohulibé době. Vychutnejte si sami – vir bude cirkulovat, dramaticky útočit, zabíjet, mít nové znaky a překoná dosavadní imunitu a to vše v jednom odstavci. Váš domácí mazlíček je doslova nacpán hrůznými viry a představuje jasné nebezpečí. Co byste pro své zvířátko neudělali a nekoupili mu včeličku? Včeličku, co spasí svět před armagedonem, nebuďte sobci. Přece nechcete, aby svět skončil v totální zkáze, že ne? Tak šup, šup, utíkejte do řady na nákup vakcíny pro domácího mazlíka. Vypadá to, že už i další skupina zavětřila proudy peněz a vrhla se do víru plundrování. Ať chcete nebo ne, apokalypsa klepe na dveře v podobě chlupatého plyšáčka miláčka. Něco jako králíček Azurit s vražedným úsměvem odjišťující vodíkovou bombu.

Jak kráčela apokalypsa našimi životy

Pamatujete si na apokalyptické vize, kterými vás za posledních léta zahrnují tihle dobrotrusové? Ne? Tak zkusme vzpomínat spolu. Sedmdesátá léta doba ledová, přelidnění, dojde ropa. Osmdesátá léta kyselé deště, hladomor, ozónová díra. Devadesátá léta ozónová vrstva bude zničena, zmizí ledovce, AIDS vyhladí lidstvo. Nultá léta antrax, západonilská horečka, SARS, ptačí chřipka, finanční krize, prasečí chřipka. Desátá léta končí mayský kalendář, budou extrémní sucha (zde byla EU úspěšná, a proto tohle léto tolik prší), MERS (mimochodem koronavirus taky z netopýra, ale kdo si to pamatuje, že?), Ebola, Zika, globální oteplování, stoupající hladiny oceánů, oxid uhličitý. No a tento rok? Tento rok nás zabije mutace delta. Je to pořád dokola, historky se pořád opakují. Jen zkusit spočítat, kolik tihle strašáci vydělali svým původcům. Nic nového pod sluncem. Člověk se nemění a jeho psychická potřeba mít nepřítele, s něčím se vypořádávat je nesmrtelná a obávám se, že se jí jen tak nezbavíme. Teď jen minimalizovat škody na naší svobodě.

 Josef Vohnout

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Zrovna jsem si přečetl, že v Turecku už nabízejí čtvrtou dávku očkování. A když mohou ti mohamedáni, tak by v tom byl čert, abychom nemohli i my.

  2. A také bude třeba sjednotit svět proti hrozbě útoku z vesmíru…..cca za rok až dva toho budou plné sděl.prostředky. Ale to jen fantazíruji…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*