V Chicagu to vře …
Sdílet článek:

PETR HOMOLA

V Chicagu probíhá vlna demonstrací. Lidé neprotestují proti Donaldu Trumpovi ani proti emisím uhlíku. Protestují proti vládě nově zvoleného starosty Brandona Johnsona a jeho importu nelegálních přistěhovalců. Město je migranty zaplaveno a přijíždějí stále další a další.

V úterý odpoledne před Amundsen Park Fieldhouse v městské čtvrti Galewood se konal protest, kde obyvatelé vyjádřili své obavy z plánu přeměnit park na útočiště pro migranty.

Ve stejný den demonstrovali jiní lidé ze čtvrti Pilsen proti již otevřenému útulku pro migranty. Podle demonstrujících jde o semeniště drog a násilí.

Lidé diskutují mezi sebou, hádají se s úředníky a nadávají na starostu. Ve městě není jediný republikán ve vlivné funkci, takže celé to hašteření probíhá mezi demokraty a jejich voliči. V televizních záběrech vidíme černé demokraty, kteří křičí na černé demokraty. Smutný příběh.

Na obrázku vpravo od komunisty Bernieho Sanderse vidíme nového starostu města Chicago demokrata Brandona Johnsona (47).

Ve funkci nahradil Lori Lightfootovou, progresivní demokratku. Lightfootová usilovala o odzbrojení chicagské policie, jenže se neosvědčila a tak si lidé z Chicaga zvolili už skutečného komunistu. Ten přiváží ve velkém v autobusech nelegální migranty zachycené na hranici s Mexikem. To však lidem ve své předvolební kampani jaksi zapomněl říci.

Nikoho nenapadlo, že může být ve funkci starosty Chicaga ještě někdo horší, než demokratka Lightfootová. O ní a jejím policejním šéfovi jsme psali také.

Konzervativní noviny

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. A co čekali s takovým opocákem v čele města????Negr člověku negrem..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*