Velení US Navy potvrdilo autentičnost videa zachycujícího setkání stíhačky s neidentifikovatelným létajícím jevem
Sdílet článek:

Téměř rok trvalo, než se vedení Amerického námořnictva oficiálně vyjádřilo k videím, které zneklidnily svět. Jedná se o záběry pořízené během letů amerických stíhačů, kteří se setkali s podivnými neidentifikovatelnými létajícími objekty (zkratka UFO). Vojenské velení v minulých dnech potvrdilo, že se jedná o skutečná a autentická videa.

Na jejich existenci upozornil v prosinci 2017 a březnu 2018 deník New York Times, ten o jejich existenci dostal zprávu od To The Stars Academy of Arts and Science (TTSAAS), malé vědecké skupiny, která se jejich rozborem zabývala. Videa byla odtajněna z vojenských archivů a spolu s nimi vyšlo najevo, že se americké vojenské síly zabývají reálnými setkáními s neidentifikovatelnými létajícími objekty od roku 2012. Nejznámější video, pochází z roku 2015 a je zatím posledním zveřejněním.

TTSAAS na svém blogu popisuje objekt se kterým se setkal pilot stíhače F/A-18 Super Hornet, jako něco, co odporuje našim znalostem fyziky, má podivný tvar a používá pohon, který nevyžaduje vypouštění výfukových plynů.

Námořnictvo toto video spolu s dalšími označuje jako video ze setkání s neidentifikovatelným létajícím jevem. Nepoužívá tedy pojem objekt, jak jsem byl doposud zvyklý, ale jev. Tento pojem je totiž mnohem širší. Podstatné je, že námořnictvo incidenty uznalo jako nevysvětlené a nesnaží se je zakrýt setkáním s meteorologickým balonem nebo dronem, jak se tomu dělo v minulosti. Námořnictvo také oznámilo, že všichni piloti byli proškoleni, aby věděli, jak se v podobných situacích mají chovat. Situaci tedy rozhodně nepodceňuje.

zdroj: otechnice.cz a gizmodo.com

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Yenkees tyto zprávy věřím asi tak jako že byli na měsíci. Holt Holý úd zmákne vše a blbci čumte.

1 Trackback / Pingback

  1. Strojové učení mělo podpořit hypotézu o vesmíru jako simulaci | Svobodný-svět.cz

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*