Veselý internet 21.
Sdílet článek:

Tvl my jsme jako druh fakt nepoučitelný. Sotva jsme si tak nějak vyjasnili, že neni úplně dobrý žrát netopýre, tak někoho napadne ojet opici…

 

„Když jsem časem zjistil, že mou dceru šukal jiný Zelenský, napadlo mne, jestli to napadení Ukrajiny nebyl omyl.“
Vladimír Putin

 

Blummenfelda odsoudili za účetní a pojistné podvody na 25 let.
Když ho do vězení přijde poprvé navštívit žena, vyčítavě se na něj podívá: „Benny, 25 let?“
„Já vím, lásko, co si počneš sama?“
„Mluvila jsem se soudcem. Když se s ním vyspím, sníží ti trest o rok.“
„Cože!! Ten prevít! Co jsi mu na to řekla?“
„Hele, Benny! Promluvíme si o tom v klidu doma, teď si sbal věci a pojď.“

“Rómové budete se dobře mít”. Starý cikán v první řadě: “Pekne hovorí”.
“Budete mít domy”.”Ten pekne hovorí” “A taky nová auta”.”Joj ten pekne hovorí”.
“aby jste mohli každý den jezdit do práce”.
“Eé,terazy sis to všetko p0jebal”.

Český prezident Miloš Zeman dnes překvapil, když prohlásil, že letošní mistrovství světa v hokeji s radostí vynechá. Bez našich hokejistů je prý celý turnaj nuda, která ho nezajímá.

Prezident tak zareagoval na vyloučení ruských hokejistů z turnaje, kvůli invazi ruské armády na Ukrajinu. Jindy je přitom Miloš Zeman velkým hokejovým fanouškem. Minulý rok se dokonce zúčastnil i ruského utkání hvězd, kde v týmu s Vladimirem Putinem nastřílel 6 gólů bývalým ruským hokejovým hvězdám.

„Zápas to byl vydařený. Pan prezident nastoupil na vozíčku, který místo kol měl brusle a nastřílel celkem 6 branek a na další 3 přihrál panu prezidentu Putinovi. Dokonce nám po konci utkání přišly hned dvě nabídky profesionální smlouvy od klubů z KHL, ty ale zanepráznděný pan prezident musel odmítnout,“ prohlásil tehdy mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Místo mistrovství světa ve Finsku, tak Miloš Zeman odcestoval do Petrohradu, kde Rusko pořádá vlastní místrovství světa. Český prezident tak na vlastní oči sledoval velkolepé vítěžství ruského národního týmu proti hokejistům Eritrei 23:0. Zápas sledoval i se svými spolupravníky Vratislavem Mynářem a Martinem Nejedlým. Své místo ve VIP lóži získali i poslanci SPD Tomio Okamura, Jaroslav Foldyna a bývalý prezident Václav Klaus. Všichni zmínění během turnaje přespávali na stejném hotelu jako prezident Vladimir Putin. Podle očitých svědků se z jejich patra ozývaly podivné orgasmické zvuky, ale detailnější informace bohužel nejsou známé.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Na sněm Hospodářské komory do Olomouce dorazí obytňákem mezi krmením kachen a tancem s důchodkyněmi také příležitostný poslanec Andrej Babiš.
  • Vývoj české vakcíny proti covidu končí. Tvl, že já se nikdy nenachomýtnu k nějakýmu projektu, do kterýho stát nasype prachy, všichni vědí, že to je píčovina, takže nikdo ani nečeká výsledky, nakonec se všechny šanony skartujou a všichni zúčastnění jsou spokojení.
  • Prasečí chřipka, ptačí chřipka, koronáč od netopýrů, opičí neštovice… nějaký normální lidský nemoci byste tam neměli?
  • Určitě každého u těch lákavých konzerv pro pejsky a kočičky v hypermarketu napadlo, jak asi chutnají. A kdo tvrdí, že nenapadlo, tak si je kupuje a žere je!
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*