Veselý internet 32.
Sdílet článek:

Ruská TV zpovídá na Rudém náměstí respondenty:
“Co si myslíte o politice našeho prezidenta?”
“No já myslím, že to u nás povede k velkému navýšení počtu lékařů, počítačových odborníků, vědců a vůbec schopných lidí všeho druhu.”
“Výborně. A vy jste z Moskvy?”
“Ne, já jsem z Tel Avivu.”

O tom, že se naše neonacistické, rusofilní, a proorbánovské živly stále víc radikalizují, svědčí otřesný případ ze setkání Petra Fialy s občany obce Hrdlořezy na Osoblažsku. Předsedu vlády si přišlo poslechnout šest (podle některých údajů až osm) lidí, mezi něž se ovšem vloudilo i nebezpečné protispolečenské individuum, které do té doby pokojný mítink hrůzným způsobem narušilo. V jednu chvíli totiž vystoupilo na pódium, sebralo premiérovi kšiltovku s logem jeho strany a dalo se na útěk. Tento teroristický čin ovšem neunikl pozornosti příslušníků policie – dotyčný extrémista byl po delší honičce dostižen, zakleknut, spoután a předveden k podání vysvětlení. Čepice byla v pořádku vrácena panu premiérovi.
Na policejní služebně se ukázalo, že dvanáctiletý Vladimír P. není našim bezpečnostním orgánům neznámý. Jde o ruského švába, jehož oblíbenou četbou je dezinformační s protispolečenská tiskovina s názvem Čuk a Gek. Tento incident pochopitelně nastoluje mnohé otázky, s nimiž se novináři, věrni svému poslání strážců vlády jedné pětistrany, okamžitě obrátili na policejního disidenta. A ten měl co vysvětlovat!
Reportérka veřejnosprávného média se např. zeptala, proč policisté postupovali tak liknavě a nepoužili varovného výstřelu k zamezení pachatelova útěku. Dále se podivila, jak je možné, že zločinec, který sebere předsedovi vlády kšiltovku, je stíhám na svobodě a nikoli vazebně. Známý politický analytik zase otevřel otázku ohledně snížení věkové hranice trestní odpovědnosti na 10, resp. 8 let. „Je evidentní, že ruští trollové se radikalizují již v dětském věku a pokud společnost na tento děsivý trend včas nezareaguje, můžeme se v budoucnu klidně dočkat toho, že se na obrazovky opět dostane Mrazík či dokonce Jen počkej, zajíci!“
Podobných otázek se ovšem nabízí mnohem víc. Co třeba rodiče takovýchto darebáků, jak je asi vychovávají, když jim poskytují závadovou literaturu? Co dělá místní OSPOD, že nechal celou věc zajít tak daleko? Někteří novináři zjistili, že Vladimír P. navštěvuje základní školu s rozšířenou výukou ruského jazyka! Ano, stále jsou u nás školy, kde je možné si osvojit řeč těch, kdo dnes útočí na Ukrajinu. Jak je vidět, i MŠMT musí zpytovat svědomí a podobným excesům zabránit.
O dalším vývoji této kauzy nás sdělovací prostředky budou zajisté podrobně informovat. Z dobře informovaných zdrojů se zatím ví tolik, že Vladimír P. se podle svých slov vsadil s kamarády o litr plnotučného mléka za čepice Petra Fialy, neboť všechny peníze v jeho rodině padnou na zaplacení cen energií. Jak je vidět, ruští agenti jsou již prakticky od kolébky vychováváni ke lhaní, šíření předsudečné nenávisti a vyvolávání poplašných zpráv. Copak u nás je nějaká energetická krize?

Bylo teplé odpoledne. Kadeřník Jiří Ryšavý, ženatý muž se dvěma dětmi, se zrovna vracel domů z práce. Měl to být den jako každý jiný. Pan Jiří si jako každé odpoledne, když se vrací domů, navlékl latexový obleček s připevněným dildem v oblasti pasu. Spokojeně procházel ulicemi Prahy, když tu se omylem nachomýtl k průvodu Prague Pride. Mohlo to trvat maximálně pár minut, protože po chvíli pan Jiří odbočil do postranní uličky a pokračoval směrem k domů. Během těch pár minut v průvodu se z něho však stal homosexuál.

„Můj muž se o nás hezky staral. Bral mě na muzikály a taky na nákupy oblečení. Byl velmi pracovitý a neustále vymýšlel nové účesy pro muže. Ve volném čase se věnoval dekorování květin. Žili jsme si svůj běžný život až do toho zpropadeného Prague Pride. Stačila chvilka, kdy se můj muž omylem připletl do průvodu, a od té doby je z něho homosexuál. Když přišel z průvodu domů, oznámil mi, že mě opouští a bude žít u svého partnera, který mu byl nejspíš přidělen v průvodu,“ plakala paní Kateřina, která okusila na vlastní kůži, že Prague Pride ohrožuje naše hodnoty a ničí tradiční rodiny.

V návaznosti na tuto nešťastnou událost podala paní Kateřina na Prague Pride trestní oznámení.

„Já to tak nenechám. Ti buzeranti mi zničili rodinu. Hodlám se soudit. Buď se omluví a škody napraví, anebo budou platit,“ zní paní Kateřina rozhodně. Jestli onou nápravou škody myslí to, že bude její muž na náklady Prague Pride poslán na odteplovací křesťanský tábor, už neuvedla.

Paní Kateřina však není jediná, kdo se musí potýkat s negativními dopady Prague Pride na tradiční českou rodinu.Od pondělí jsou hlášeny stovky a stovky dalších podobných případů, kdy lidé vlivem Prague Pride mění své sexuální orientace.

„Jenom jsem jel kolem autem. Z okýnka jsem se podíval na průvod a od té doby mám nutkání souložit s muži. Nic podobného se mi nikdy nestalo. Samozřejmě, že jsem měl občas choutky na pořádného samce a v mládí jsem párkrát s chlapem ulítnul, ale kdo ne, že? Musím teď ale v sobě tyhle choutky nějak zadusit, protože kdyby se to dozvěděla manželka, zase by mě zmlátila. Zpropadený Prague Pride,“ stěžoval si pan Antonín Soukela, u něhož průvod Prague Pride vyvolal homosexualitu, a vážně tak ohrozil jeho tradiční rodinu.

Jaké dopady bude mít Prague Pride na celou populaci a tradiční rodinu napříč republikou, ukážou až nejbližší dny. Už nyní však odborníci předpokládají, že až dvě sedminy českých rodin jsou Prague Pride přímo ohroženy.  

A pár tweetů od Dojnice:

  • Umím si v hypermarketu spolehlivě vybrat nejpomalejší frontu u kasy. A jakou nadpřirozenou schopností vládnete vy?
  • Samozřejmě, že nevěřím dopisům všech těch penzionovaných gambijských generálů, kteří by se rádi se mnou podělili o ulitou miliardu dolarů. Ale teď mi napsala Coca-Cola, že jsem jeden z deseti výherců jejich prémie. A to bude pravda, protože oni musí vědět, kolik toho vylemtám!
  • Ze si Dostálová přefakturovávala přes asistentku prachy na auto, mě nepřekvapuje. Spíš mě překvapuje, že si neodlévavala na záchodech tekutý mýdlo na doma.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Tweet od dojnice s Dostálovou už byl minule. Mimochodem nepřipadá mi ani moc vtipný, nebo ho asi nechápu.

1 Trackback / Pingback

  1. Veselý internet 32. » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*