Veselý internet 45.
Sdílet článek:

Když dnes proti Rusovi bojujeme tím, že zmrzneme doma, jde vlastně o takový “Stalingrad na home office”.

Všechny svobodné ženy napříč celou republikou, které lačnily po vláčném těle charismatického a žádaného prezidentského mluvčího Jiřího Ovčáčka, pláčou. Jejich idol a hlavní protagonista jejich erotických snů se oženil. Jiří Ovčáček se oženil se svou ukrajinskou partnerkou, se kterou se znal od jara a kterou tehdy jako uprchlici ubytoval. Své ano si řekly obě zamilované hrdličky v kostele. Podle svědků to byla požehnaná svatba.

„Byl to hezký obřad. Jak nevěsta, tak i ženich měli nádherné bílé šaty. Jiří Ovčáček měl o něco delší vlečku než jeho nevěsta, což mělo symbolizovat, že to on je v dominantním postavení, a tedy v domácnosti bude představovat muže,“ prozradil jeden ze svatebních hostů, který si nepřál být jmenován.

„Pana Ovčáčka k oltáři dovezl sám prezident Miloš Zeman. Pan Ovčáček mu seděl na klíně, když prezidentovo kolečkové křeslo dotlačil k oltáři zaměstnanec Hradu. Bylo to milé a důstojné. Pan prezident šel zároveň Ovčáčkovi za svědka. Původně Jiří Ovčáček požádal Vratislava Mynáře, ale ten se bohužel nemohl svatby zúčastnit, protože kdyby překročil brány kostela, Bůh by ho smetl bleskem a seslal by na lidstvo hladomor. Druhý z Ovčáčkových dvou kamarádů, které kdy měl, Martin Nejedlý zase neodsouhlasil panu Ovčáčkovi manželku z Ukrajiny,“ vysvětloval svatební host.

Byl to skromný obřad, na kterém se sešli jenom nejbližší. Mezi hosty byl přítomný i partner Jiřího Ovčáčka, který byl svatbou zaskočen, stejně jako zbytek republiky. Nikdo z médií nebyl kontaktován ani pozván. Jelikož Jiří Ovčáček běžně prahne po pozornosti médií, lze v tomto případě usuzovat, že svatba s ukrajinskou ženou pro něho byla natolik osobní a intimní, že si nepřál, aby ho fotografové zastihli u oltáře, kterak pláče. Jestli radostí nebo zoufalstvím, to není jisté.

Krátce po skončení obřadu odjel Jiří Ovčáček na svatební cestu. Jestli s ním odjela i jeho novomanželka, není známo. Jisté jenom je, že Jiří Ovčáček si vzal dovolenou a někam odjel.

Zatímco se Jiří Ovčáček aktuálně toulá s manželkou po republice nebo zapíjí svůj žal někde v zastrčeném gaybaru, jeho svatbou končí naděje mnoha vdavkuchtivých žen, které neprahly po ničem jiném než po tom, klofnout hradního mluvčího.

Dlouholetý svobodný mládenec, který má blízko k prezidentovi, jistě bude i finančně zajištěn a je mediálně známý, byl dlouhá léta jasným cílem nejen mnoha zlatokopek a takzvaných slávokopek, ale i upřímných žen, které chtěly najít v životě jen kousek toho štěstí.

Všechny tyto ženy mají smůlu, protože nadsamec Ovčáček už není volný. Skončila tak jedna kapitola.

Jak by se moderní žena měla chovat k muži, aby žila v šťastném manželství
Praktický návod napsaný roku 1920 v Československu
1). Aby se manžel nesnažil jíst v restauraci, měla by se manželka snažit, aby mu to doma co nejvíce zpříjemnila. Musí mít doma vždy přichystanou večeři a po každém jídle by mu měla utřít pusu a knír ubrouskem a políbit ho.
2). Manželky by vždy měly počkat na své muže u vchodu do kanceláří a doprovodit je domů.
3). Hodí se přilákat manžela amatérskou fotografií a pózovat pro něj jako nymfa nebo na jiných zajímavých pozicích.
4). Pokud si manžel rád zdřímne po obědě, manželka ho musí položit na pohovku, přikrýt nohy dekou a přečíst mu knihu nebo noviny, dokud neusne a když usne, tak zahánět od něj mouchy (v létě).
5). Aby manžel nesnažil po večerech opustit manželku a jít do hospody na panáka, měla by manželka mít vždy doma připravenou zásobu kvalitních lihovin a také vychlazené pivo.
6). Manželka musí občas bavit manžela hudbou, tancem, zpěvem, nebo alespoň tleskáním.
7). O dovolené, by manželka měla vždy včas připravit ranní kávu pro svého muže, donést mu ji do postele a číst mu při tom noviny a časopisy.
8 ). Vzhledem k tomu, že manžel například chodí ke kadeřnici, může při tom potkat kamaráda a někam s ním jít, manželka se musí bezpodmínečně doma naučit holit a stříhat manžela.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Máslo už nekoupíte pod 60 Kč. Vzhledem k tomu, že naše rodina maže máslo jak divá, tak nám kostka vydrží sotva 3 dny. Děti jsou pak bez másla jak bez života. Takže se nedivte, že mám ty nejčernější obavy o budoucnost, které se dokonce nebojím pojmenovat jako tzv. máslový žal.
  • Já teda spíš místo odměňování věrnosti navrhuju dávat chlapům vyznamenání. Bylo by odstupňované a jmenovalo by se Vydržel 10, 20 nebo 30 let. O těch nejstatečnějších by se pak psalo v novinách v rubrice Hrdinové mezi námi.
  • Říkám to odjakživa. Po návratu z dovolené mám vždycky takový problém normálně fungovat, že by měla být uzákoněna ještě dovolená na zotavenou z dovolené.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*