Veselý internet 46.
Sdílet článek:

Když vloni v prosinci někdo zakašlal, byl podezřelý z covidu. Když letos v prosinci nezakašle, je podezřelý, že si doma topí…

 

“Moše, pojď se pomilovat ve vaně.”
“A jak si to představuješ, Sára?”
“Udělej to, jako by pršelo, ať je to romantické. Vezmi si konev a polívej mi zádíčka.”
Moše vezme konev a začne polévat….
“Hmm, není to ono. Prší, ale žádné blesky?”
Moše jednou rukou polévá, druhou cvaká vypínačem, aby se blýskalo…
“Ne, pořád to není ono, neslyším hrom.”
Moše jednou rukou bliká, druhou polévá z konve, nohou kope do lavoru…
“Už to začíná být ono, tak se můžeš přidat…”
“Prosim tě, Sára, jsem snad mešuge, abych šukal v takovym počasí?!”

Vláda vedená premiérem Petrem Fialou ve snaze celoplošně zařídit šetření energiemi zašla podle všeho už opravdu velmi daleko. Jak odhalili někteří bystří a všímaví občané, vláda tajně škrtí přívody elektřiny a plynu do domácností, aby byla nižší spotřeba.

„Myslí si, že jsme úplně blbí. Ještě v létě jsem dal vařit vodu v hrnci a během pár minut se mi normálně začala vařit a hlavně bublat. Teď když dám hrnec s vodou na sporák, voda se ne a ne vařit. Po deseti minutách soustavného zahřívání na sporáku voda maximálně začne pěnit. Žádné bublinky nic. Podrobil jsem plamínek ze sporáku důkladné analýze a vyhodnotil jsem, že sice plamínek vypadá normálně, ale je v něm méně plynu. Tím pádem se voda nikdy nezačne úplně vařit,“ odhalil vládní spiknutí pan Antonín Bláha z Olomouce.

Pan Bláha není rozhodně sám, kdo si všímá, že v domácnostech razantně ubylo elektřiny i plynu.

„Mám indukční vařič. Když na něj dám vařit vodu v hrnci, tak mi prostě nikdy nebublá. Jenom po deseti minutách vibruje a to je všechno. Určitě to je tím, že nám vláda škrtí přívod elektřiny. Do vařiče mi jde málo elektřiny, takže nejede naplno,“ stěžuje si paní Dagmar z Mladé Boleslavi.

Nejsou to ale jenom sporáky a vody, které se nevaří, co usvědčilo vládu z nekalostí.„Dala jsem kuře do trouby a troubu zapnula. Na sto osmdesát stupňů jsem kuře pekla hodinu. Jako kdykoliv před tím. Po hodině jsem kuře z trouby vytáhla a co myslíte? Bylo syrové. To je hrozné, co si tahle vláda o sobě myslí? Do trouby jde málo plynu, a proto musím péct kuře klidně i osm hodin. Na to nemám čas,“ zoufá si paní Libuše z Olše.

Vedle nepřímých důkazů se začínají objevovat i očitá svědectví lidí, kteří osobně viděli Petra Fialu, jak jim v baráku škrtí přívod elektřiny a plynu.

„Brzo ráno jsem slyšel ze sklepa podivné zvuky. Šel jsem se tam podívat a načapal jsem premiéra Fialu, kterak velkými kleštěmi utahoval přívod plynu. Když jsem se ho zeptal, co tam dělá, říkal, že mi šetří plynem. Okamžitě jsem ho ze sklepa vyhodil. Tohle už je vrchol,“ myslí si Adam Rovný z Havlíčkova Brodu, který prý Fialu ve sklepě načapal hned třikrát během jednoho týdne.

Lidé jsou z této vládní nekalé strategie značně rozladění a žádají demisi vlády. Rovněž se v nejbližší době chystá veliká demonstrace naštvaných lidí, kterým při vaření voda nebublá nebo kteří pečou kuře v troubě příliš dlouho.

 

„Dobrý den, pane, mohu se vás pro náš průzkum na něco zeptat.“
„No tak jo.“
„Jezdíte někdy tramvají?“
„Jo, denně.“
„A pouštíte sednout seniory a těhotné maminky?“
„Obvykle ne.“
„A proč? Protože jste nevychovaný hulvát?“
„Spíš asi proto, že jsem řidič tramvaje.“

 

A pár tweetů od Dojnice:

  • Řekl někdo těm lidem, co se všichni houfně vrhli do Kauflandu, že to s tou raketou byl omyl a třetí světová válka ještě nezačala?
  • Majitel Amazonu Jeff Bezos v rozhovoru potvrdil, že rozdá všechen svůj majetek. Ale ke kterýmu vokýnku se máme postavit, to neřekne, hajzlík…
  • Skutečným průkopníkem dekarbonizace byl Ceausescu, který nechával v zimě vytápět bukurešťské paneláky na 8°C. A nejlepší ekologické zemědělství provozoval na rýžových polích Pol Pot. Tolik k tomu, proč mě tihle ideologové nerůstu a svržení kapitalismu tak serou.
  • Tak jsme si včera zařečnili o boji za svobodu a demokracii a dnes se zase můžeme věnovat zavádění socialismu, buzerovaní a fízlování.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*