Veselý internet 17.
Sdílet článek:

Kohn volá po erotické lince. Holka mu do telefonu sladce řekla: “Miláčku, udělám pro tebe, co budeš chtít”.
Kohn říká: „ano? “ Tak mi prosím zavolej zpátky”.

„Mami, jsem hezká?”
„Zeptej se svého přítele.”
„Jakého přítele?”
„Tak vidíš…”

Poslanec Andrej Babiš, který vyhodnotil, že je lepší být prezident než být ve vězení, pokračuje ve své předvolební kampani, kterou bez přestávek vede už osmým rokem. Za dobu své nepřetržité předvolební kampaně již vystřídal řadu témat i cílových skupin voličů.

Nyní se soustředí na ty úplně nejhloupější, které hodlá vyrvat ze spárů Tomia Okamury. Aby se mu to povedlo, musí zahrát na strunu, na kterou tito voliči slyší – imigranti.

V podstatě je jedno, jestli jsou to imigranti odněkud z Afriky nebo nyní z Ukrajiny. Důležité je vyvolat dojem, že nově příchozí lidé odjinud jsou nevděční, mají neustále nějaké výhody a stát je upřednostňuje před vlastními občany.

„Za vlády ANO tohle nikdy nebylo. Nebyli tu žádní uprchlíci ani žádné války. O to jsme se postarali. Nám totiž vždy šlo o občany a my víme, že občané nejen že nechtějí žádné uprchlíky, ale oni ani nechtějí žádné války. Byla za dobu vlády ANO v Evropě nějaká válka? Nebyla. To až teď díky Fialovi a jemu podobným nemehlům ve vládě zuří válka na Ukrajině a díky tomu k nám proudí stovky milionů uprchlíků,“ rozohnil se Andrej Babiš na tiskové konferenci, které se zúčastnili povinně všichni novináři z holdingu.

„Vláda úplně kašle na naše lidi. To je uprchlíci sem, uprchlíci tam, ale to, že například paní Iva z Brna, která je samoživitelka, musí v kině platit, to je vládě úplně jedno. Ukrajinci mají kino zadarmo. Jak k tomu paní Iva z Brna přijde, že ona musí platit. Jak? Řekne mi to někdo?“ rozbrečel se pan poslanec.

„A to není jen paní Iva. Pan Jan z Pardubic zase jezdí ve staré Fabii. Je dost oprýskaná, něco mu při jízdě mlátí v motoru, ale on chudák nemá na nové auto ani na opravu. A potom přijede uprchlík z Ukrajiny v novém Bavoráku. Jak se má chudák pan Jan z Pardubic cítit? To pro něho vláda nic neudělá? Jak se panu Fialovi spí?“ úplně se Babiš zalykal.

Já chápu, že tu jsou lidé, kteří válkou trpí, ale v první řadě nesmí trpět naši občané. Až se postaráme úplně o všechny naše občany, koupíme jim lístky do kina a nové Fabie, tak až potom se můžeme starat o Ukrajince. Ukrajinci nemají volební právo. Ti nevolí, a proto nejsou důležití. Důležití jsou voliči. Na jejich blaho musíme myslet,“ domnívá se Andrej Babiš.

„Kdyby v této době vládlo ANO, žádná válka by nebyla. Já bych to zařídil. A pokud náhodou ano, v první řadě bych se postaral o naše lidi. O traumatizované ohrožené skupiny, které každý den trpí.

Já bych rád například našim lidem dal zadarmo vstup i ubytování na Čapí hnízdo, ale to bohužel není moje, takže nemůžu. Je mi těch lidí, o které se vláda nestará, líto, ale já mám svázané ruce. Pomoci jim může jedině vláda, která ale upřednostňuje Ukrajince,“ ukončil Babiš svůj emotivní projev, načež se za ním objevil nápis „Potlesk ve stoje,“ takže všichni přítomní novináři povinně vstali a zatleskali.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Elon Musk napsal, že příště koupí Coca-Colu a vrátí do ní kokain. Úplně mě to šokovalo. On se do ní nedává? To jí piju celej život zbytečně??
  • Bulharský premiér vyzývá Evropu, aby byla odhodlanější při odstřižení se od ruského plynu. Ovšem jim se to mluví, když jim stačí se v zimě zahřívat pliskou.
  • V životě každého člověka se nachází takový bod zvratu, kdy mu doktor zakáže víc věcí, než dovolí.
  • To zní fakt neuvěřitelně. Rusko nasadilo na vyzvednutí částí potopeného křižníku 110 let starou loď Komunna uvedenou do služby v časech carského Ruska. To jako kdyby v našem letectvu pořád sloužil Kašparův Blériot.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*