Veselý internet 50.
Sdílet článek:

„Jak vypadá magický trojúhelník?“ Například takto: Tři vrcholy, které nelze vtěsnat do jediné lidské bytosti: chytrý, slušný a komunista. Buď je někdo chytrý a komunista, pročež nemůže být slušný; nebo byl slušný a komunista, a tudíž nemůže být chytrý; nebo může být slušný a chytrý, a proto nemůže být komunistou.

Starší pár při poloze 69.
On: “Tady něco strašně smrdí.”
Ona: “To ta moje artróza.”
On: “Artróza vagíny?”
Ona: “Ne ramene.”
On: “Co s tím má vagína společného?”
Ona: “Nic, ale nemůžu si vytřít prdel.”

Všichni právníci zaměstnaní v advokátní kanceláři Finkelstein & Cohen jsou postupně předvoláváni do kanceláře řídícího partnera, až dojde řada na Bernieho, nejmladšího advokáta, který celou nervózně sedí venku. Bernie vstoupí do kanceláře, kde kromě šéfa, sedí s vážnou tváří kolem stolu i ostatních osm partnerů.
“Bernie,” zeptá se šéf, “spal jste někdy s naší sekretářkou, slečnou Ginsbergovou?”
“Ne, opravdu ne,” odpoví Bernie. “Nikdy bych takovou věc neudělal.”
“Jste si naprosto jistý?”
“Absolutně, pane. Nikdy jsem se jí ani nedotkl.”
“Přísahal byste na to i na tóru?”
“Ano, pane, přísahám, že jsem nikdy neměl se sekretářkou sexuální vztah.”
“Vynikající,” řekne řídící partner a s úsměvem dodá: “Pak bych byl rád, kdybyste to byl vy, kdo ji vyhodí.”

Ačkoliv v posledním průzkumu je kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová o pár procentních bodů první, rozhodně ještě není čas slavit. Všechno totiž může být jinak, a navíc i sama Nerudová uznává, že má jistý hendikep, který ji může stát místo prezidentky.

„Můj největší hendikep je, že jsem žena, jsem pohledná a jsem mladá,“ poměrně upřímně shrnula Danuše Nerudová všechny své nedostatky v rozhovoru, kterým chtěla nechat voliče nakouknout pod pokličku její marketingové kampaně a takříkajíc odhalit lidem své obavy a bolístky.

„Díky tomu, že jsem žena, jsem pohledná, jsem mladá, mám výstavní kozy a teď ještě navíc jsem si uvědomila, že mám super zadek, lidé mě neberou příliš vážně. Jsem zaškatulkovaná jako super kost, nebo dokonce šukézní rajda, chcete-li, a to mě brzdí. Nikdo přes tu mou překrásnou slupku nevidí, jak jsem inteligentní a jakou parádní mám osobnost,“ rozplakala se Danuše Nerudová v rozhovoru. Respektive se snažila rozplakat, protože to měla ve scénáři, ale nešlo jí to, tak pouze klepala bradičkou.

„Lidé nechtějí na Hradě mladou a pohlednou ženu. Lidé tam chtějí starého a hnusného chlapa. Je to taková česká tradice, na kterou si zvykli. Navíc ten trend se stupňuje a já se obávám, že občané nejsou ještě připraveni na mladou a krásnou prezidentku,“ vysvětlovala upřímně Nerudová.

Ačkoliv jí průzkumy za pravdu dvakrát nedávají, nelze její myšlenka vyloučit. Ostatně tradice starých hnusných chlapů na Hradě se táhne již několik dekád a těžko říct, zda jsou lidé připraveni tuto tradici měnit.

„Ještě nevím, koho budu volit. Určitě to ale bude starý hnusný chlap. Jsem Čech a vlastenec, a proto jsem přesvědčen, že by měl být na Hradě pouze takový člověk,“ domnívá se pan Antonín, který podle svých slov dosud váhá mezi Baštou a Babišem.

„Já jsem chtěla volit paní Nerudovou, ale když se ukázalo, že to je mladá a pohledná žena, a ne starý a hnusný chlap, dost jsem znejistila. Přeci jenom když budeme mít za prezidentku mladou, krásnou ženu, nikdo nás nebude brát vážně. Podle mě je starý, hnusný chlap sázka na jistotu,“ myslí si paní Kateřina, která nakonec bude podle svých slov volit srdcem starého, hnusného chlapa.

Podle oslovených politologů a specialistů na marketing by měla v první řadě paní Nerudová raději omezit rozhovory či jiná oznámení, protože tím akorát plete hlavy svým voličům.

To, že by lidé preferovali na Hradě starého, hnusného chlapa než mladou, pohlednou ženu, však nikdo z oslovených odborníků nevyvrátil.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Kdo se umí u oběda pocintat omáčkou, ještě než sní první sousto? A kdo se znova pocintá ještě po druhém, čtvrtém a osmém soustu? He?
  • Pánové, tak si letos konečně prosadíte bramborový salát tak, jako ho dělala vaše maminka, nebo to skončí jako pokaždý a bude se dělat podle její matky?
  • Tak hlavně že nezamítli kandidaturu Nerudové, protože příliš krásná.
  • Andrej Babiš shání teplou čepici. Asi ho jeho advokáti informovali, jak to viděj.
  • Já jsem pro maximální svobodu slova na sociálních sítích. Jediný, co by se mělo podle mě zakázat, jsou tvíty Karla Havlíčka o tom, co by se mělo zastropovat a u čeho všeho by se mělo DPH snížit na nulu.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*