Vládnou nám političtí a kulturní barbaři
Sdílet článek:

TROKOLORA

Politikům pětikoalice evidentně nestačila mezinárodní ostuda, kterou utržili, když „statečně” nevpustili do České republiky ruskou tenistku. A tak nyní na minulou ostudu navazují další ostudou, když zařídili zrušení koncertu ruské operní pěvkyně s rakouským občanstvím Anny Netrebko.

Již ve svém stanovisku k tenistkám jsme citovali z Ústavy České republiky a na základě toho konstatovali:

Jestliže vláda či kdokoli jiný předvádí své válečnické svaly na tenistkách, operní pěvkyni či komkoli jiném, a to jen proto, že má nějakou národnost, je to nejenom hloupé, směšné, zbabělé a trapné, ale je to také v rozporu s Listinou základních práv a svobod, jež je součástí Ústavy České republiky.

A tak se ptáme: Političtí a kulturní barbaři, kam až ve svém fanatismu, nenávisti a lokajství hodláte zajít? Jsou vám inspirací ty nejpokleslejší totalitní režimy či snad norimberské zákony?

Opakujeme: Vláda, která porušuje zákony, ba dokonce ústavu, je pro ostudu, a protože se zcela zpronevěřila svému poslání a svým povinnostem, nemá právo na existenci.

Barbaři, mějte na paměti, že nic netrvá věčně. Svobodomyslní občané vám vystaví účet.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*