Vše, co progresivní levice hlásá, je hřích
Sdílet článek:

G. SITAŘ

Andrew Klavan je hollywoodský scénárista, novinář a spisovatel. Před několika lety na přednášce univerzitním studentům přirovnal klíčové myšlenky levice k sedmi smrtelným hříchů.

Andrew Klavan píše kriminální příběhy, podle nichž vznikl například film „Pravda zabíjí” s Clintem Eastwoodem v hlavní roli. Je také autorem satirických komentářů v konzervativních médiích. Ve svém projevu na půdě univerzity řekl:

Výběr, překlad, zkrácení autor.

Ideály svobody a ideály přirozených lidských práv vám umožní žít šťastný život, ideály levice vám ze života udělají pytel sraček. A má to jednoduchý důvod.

Katolická církev je tady 1 500 let a jedné věci rozumí opravdu dobře. Ví, jak se lidé chovají, a co je pro ně dobré a co je špatné. Sedm smrtelných hříchů představuje sedm způsobů chování, které vám zničí život. Je neuvěřitelné, že vše, co levice hlásá, spadá do definice jednoho ze sedmi smrtelných hříchů.

Pýcha

Gay Pride týden, teď už je to vlastně měsíc. Pride, pýcha je přitom největším z hříchů. Pýcha je vždycky lží, která vám přinese mizerné pocity, protože je to lež. Nikdo na sebe není pyšný, protože se známe příliš dobře. To není nic proti gay komunitě.

Není jednoduché být gay. Lidské tělo je stroj. Bylo stvořeno k tomu, aby spolu muži a ženy měli sex a množili se. Když mladý člověk zjistí, že jeho touhy nejsou v souladu s touto misí, cítí se zahanben.

A tady na scénu vstupuje levice a říká: buď pyšný. Cílem je, aby se jich všichni báli. Aby se nikdo neodvážil říci, že s tím nesouhlasí. A stali se neuvěřitelně hrubí a netolerantní. Před lety byli homosexuálové super komunita, uvolnění, dělali si ze sebe legraci. Teď jsou z nich homofašisti a napadají každého, kdo s nimi nesouhlasí.

Můj syn je gay a katolík. A tohle mi řekl: Křesťanství bylo proti homosexualitě přes tisíc let a je v pohodě. Když za nimi půjdu a budu chtít, aby změnili názor, já musím být schopen to odůvodnit. Musím být přesvědčivý, a přesto mají právo mě odmítnout, říká můj syn.

To je protiklad pýchy, tomu se říká pokora. Pokora respektuje životy ostatních lidí, jejich víru a jedná s nimi s respektem. Když se podívám na Gay Pride průvod a vidím někoho, kdo tančí po ulici v kožených kalhotách s nahými půlkami, tak to na mě nedělá dojem, že je někdo pyšný. Ty vypadá jako stud a zloba.

Závist

Všichni jsme závistiví.

Všichni jsme závistiví, ale všichni to skrýváme, protože víme, že nás to dělá horšími. Pro levici tohle neplatí. Levice miluje závist. Ale neříká tomu závist, říká tomu privilegia. Privilegia bílých, mužská privilegia, více peněz. To je život na nic. Pořád se zajímat, co mají jiní lidé, jestli mají více nebo nějaká privilegia. To je ztráta času, promarněný život, který uteče jako voda.

Přitom tohle učí na univerzitách. Místo toho, aby se ptali, co uděláte pro druhé, čím vy přispějete. Postavte dům, mějte dítě, dejte mu lásku, něco dělejte, jestli jste prezident nebo popelář, aspoň děláte něco pro druhé. To je užitečný život, ten přináší radost.

Hněv

Jsem pobouřen, vy jste něco řekl a já jsem pobouřen. Vy jste použil špatné zájmeno a já jsem pobouřen.

Přitom hněv je ďáblův kokain. Ďáblovi je jedno, kdo koho nenávidí, hlavně když se nenávist šíří. Hněv vám přinese pocit spravedlnosti. Když jste pobouřeni, že je někdo rasista, znamená to, že vy nejste, že jste dobrý člověk. Ale to je také lež. Nejste tak dobrý člověk a nejste hrdina.

Smilstvo

Levice miluje smilstvo. Smilstvo, to je spousta legrace. Ženy by měly být jako muži, muž se vyspí s čímkoli, to byste taky měly. Je tu antikoncepce, a když nebude fungovat, potraťte to dítě.

Co se pokazilo? Já vám to řeknu. Lidské tělo je stroj, co se chce množit, zejména když je v mladém mužském těle. Ale vy nejste jen tělo, vy máte duši. Tělo chce souložit, duše cítí lásku a má pocity, a když necháte svoje tělo, aby tomu velelo, jedete z kopce. Ale když bude tělo sloužit duši, tomu se říká zdrženlivost, máte šanci na dobrý život.

Chamtivost

To je miláček levice. Když půjdete do práce, vyděláte si peníze a ty chcete utratit podle sebe, jste chamtivci. Když vám seberou vaše vydělané peníze a utratí je tak, jak chtějí oni, je to velkorysost. To je argument levice.

Lenost

Levice podporuje lenost, protože podněcuje lidi, aby nepřemýšleli o tom, co jim levice říká. Dělají to za pomoci výrazů, které používají. Svými výrazy chtějí degradovat myšlenky, které jsou naprosto rozumné.

Islamofobie. To je něco, co neexistuje. Fobie je iracionální strach z něčeho. Ale nikdo se jednoho dne neprobudil a neřekl si, že se bude bát pavouků a …..muslimů. To se nestalo. Lidé mají jen obavy z násilí v islámském světě. Takže když používají slovo islamofobie, dělají to proto, aby o tom nikdo nepřemýšlel. A takových slov je spousta.

Obžerství

To je nejnudnější. Řeknu k tomu pouze: nejezte tolik!

Tolik spisovatel Andrew Klavan.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Progresivní demokratická starostka Bostonu Michelle Wu dostala překvapivě málo kritických otázek poté, co uspořádala segregovanou vánoční večeři na radnici. To máme 12. roku 2023))) Její asistentka rozeslala pozvánku na vánoční večírek prostřednictvím e-mailu všem třinácti zastupitelům v radě města. Ale bylo to špatně, protože Michelle Wu měla v úmyslu pozvat pouze barevné zástupce – měl to být vánoční večírek pro zástupce s barevnou pletí. Jinými slovy: běloši nebyli hledaní.
    Sedm bílých zástupců bylo upozorněno, že byli omylem pozváni 15 minut po obdržení e-mailu. Byla to Wuova asistentka Denise DosSantos, která se jasně identifikuje jako žena, kdo rozeslal e-maily:Když s tím byla starostka Michelle Wu konfrontována, nebylo třeba se omlouvat. Jediné, čeho litovala, bylo, že několik lidí dostalo e-mail, který nebyl určen jim. Bránila se, že jde o vánoční večírek pouze pro barevné. Vánoční stůl se konal na radnici.„Progresivní a inkluzivní“ demokraté probudili přání, aby byli požádáni, aby nezahrnovali bílé lidi u jejich vánočního stolu…tvl kdo dnes na tohle používá email, jenom asik jenom
    progres levice– https://1url.cz/JuDCQ

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*