Všichni jsme původem Ukrajinci, odhalili čeští akademici
Sdílet článek:

PETR JEMELKA

Někomu už se mohlo začínat zdát, že už všudypřítomná ukrajinská masírka vyčerpala všechny myslitelné nápady. Avšak chyba lávky. Ve středu česká média rozhlásila převratnou novinku. Odteď platí, že všichni Evropané pocházejí z Ukrajiny. Ad absurdum? Ba ne. Ještě se dá určitě zajít dál.

Přepisovat učebnice, dějiny, osnovy, historii a bůh ví co všechno má podle informací ČTK, České televize a dalších médií výsledek výzkumu mezinárodního týmu pod vedením Romana Garby z Akademie věd.

Dosavadní studie datovaly první osídlení evropského kontinentu ve španělské Atapuerce před 1,2 až 1,1 milionu let. Aktuální výzkum ale potvrdil, že ukrajinské osídlení na západě Ukrajiny existovalo o 200 tisíc až 300 tisíc let předtím, vysvětlují vědci.

„Náš nejstarší předchůdce, člověk vzpřímený, jako první opustil Afriku před přibližně dvěma miliony let a vydal se na Blízký východ, do Asie a Evropy. Radiometrické datování prvního osídlení v lokalitě Korolevo potvrzuje hypotézu, že první vlna osídlení Evropy pronikla z východu na západ,“ shrnul Garba závěry svého týmu.

Co si z toho máme odnést? No samozřejmě nejlépe to, že naši předci přišli z Ukrajiny. A ta je tím pádem co? Ta je tím pádem kolébkou naší kultury. Proto ji teď musíme co? Proto jí teď musíme posílat zbraně a peníze.

 

Deník TO

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

  1. Tak ” akademici” do mundůrů a nástup do první lajny, to se nedtydíte? Ukradina je v hajzlu a vi si v česku válíte koule.
    Přiznám se, že jsem četl jen titulek.

  2. Vědci zjistili, že první vlna člověků přišla z Ukrajiny. Ovšem, odkud přišla na tu Ukrajinu, to už pro jistotu neřekli 😀 Když z východu, tak z východu, ne? Přeci je tam nevysypali z pytle, na tu Ukrajinu.

    • Dějiny začaly ve chvíli, kdy ruský tank vjel na Ukrajinu před dvěma lety. Před tím nebylo nic jen skvělá, nádherná, demokratická Ukrajina, kde úplatek a korupce ani nebyli ve slovníku….

  3. no to je samozřejmé, že ukrajinci tu byli přede všemi ostatními. Kdy by jinak stihli vykopat černé moře a navršit karpaty…

  4. Hlinomaz by jim řekl, že “My jsme všichni Gogo”, ani na to nepotřeboval žádný grant.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*