Vydělávání peněz online z hazardních her: mýtus nebo realita?
Sdílet článek:

Ještě před pár třemi lety vyvolávalo slovní spojení “vydělávání peněz na internetu” spoustu pochybností, šikmých pohledů a dokonce i posměchu. A pokud šlo o vydělávání peněz oblíbeným podnikáním, všichni tomu odmítali věřit. Dnes se situace dramaticky změnila. Práce vydělávat peníze na internetu se stala možnou, hrajete své oblíbené automaty a výherní automaty. Ano, je to tak.

Popularizace online hazardních her a odmítání kamenných kasin přineslo své ovoce. Pandemie se podepsala na oblasti online kasin a hazardních her. Dokonce i velké společnosti a místa přešly na online formát. Zároveň nezůstali stranou ani hráči, kteří získali velké množství výhod oproti starým formátům her. Nové české online casino se objevilo a pojďme se podívat na hlavní výhody online hazardních her pro hráče:

  • Velký výběr kasin;
  • Možnost hrát v několika kasinech najednou a přitom stále uzavírat sázky. To vše – aniž byste museli opustit domov;
  • Velké výhry díky sdíleným jackpotům;
  • Velký výběr her;
  • Pohodlné možnosti výběru a vkladu;
  • Věrnostní programy, cashback a tak dále;
  • Bonusové nabídky;
  • Možnost demo hry, kde si můžete vyzkoušet své schopnosti bez investování peněz.

A to není celý seznam. Ale bude to stačit k tomu, abyste pochopili, jak snadné se pro hráče stalo vydělávat při tom, co rádi dělají. Pokud chcete sedět doma a vyhrávat, připravili jsme pro vás několik tipů od profesionálních hráčů a karetních hráčů, které pomohou jak začátečníkům, tak profesionálům.

Jak začít vydělávat v online kasinech

Hráč by se měl vždy těšit z toho, co dělá. Jedině tak může začít z her profitovat. Štěstí je důležité, ale ještě důležitější je přístup, strategie vydělávání peněz v online kasinech a nálada. Pokud nejste v náladě, “špatně jste vykročili”, začala série ztrát – je lepší odložit a uvést své myšlenky do pořádku, a teprve potom usednout k hernímu stolu.

Výběr místa. Zkušení hráči již mají k dispozici soubor stránek, na kterých vydělávají. Vědí, jaké služby jsou k dispozici v České republice, v jejích regionech, všechny záludnosti registrace a bonusů. Začátečníci – ne. Nováčci budou muset číst, seznámit se s kasinem blíže: zkontrolovat, zda má web licenci, podívat se na podmínky, bonusové programy a nabídky. Poté je třeba se podívat a zhodnotit kvalitu systému výběru: dostupné metody, rychlost, dostupnost provizí, limity.

Důležitým aspektem je znalost automatů a stolních her. Hráč by si měl automaty oblíbit a užít si je sám. Ideální je, pokud poskytovatel poskytuje možnost hrát v demo režimu. Hráč-začátečník tak bude moci plně zhodnotit systém a jeho výkon.

Registrace. Měla by být jednoduchá a srozumitelná. Hráč by ji měl absolvovat během několika minut a začít hrát. Pokud společnost systém komplikuje, přidává nějaké “podivné” formuláře a smlouvy, stojí za to se zamyslet.

Strategie. Nezapomeňte, že žádná strategie nemůže zaručit stoprocentní úspěch. Je to fakt. Každý, kdo tvrdí, že je stoprocentní, lže. Takové nápady a zdroje (pokud na takovou reklamu narazíte) okamžitě zavrhněte. Pokuste se vyvinout vlastní nebo vylepšit cizí. Dobrou volbou je, pokud mají stroje k dispozici demo režim i pro neregistrované uživatele.

Tipy od profesionálních hráčů

Komunita hráčů je poměrně aktivní a přátelská, ochotně se dělí o svůj vývoj a tajemství. A my vás seznámíme s některými metodami hry a flyhacky, které vám pomohou proces hry usnadnit a zpřesnit.

RTP. Tento ukazatel znamená “procento návratnosti” a je tím hlavním. Než se pustíte do hraní, seznamte se s údaji daného automatu nebo hry. V průměru se procento pohybuje od 86 do 96 jednotek. Není těžké zjistit, která je pro hráče výhodnější.

Velikost sázek. Existuje názor, že jackpot získávají pouze ti, kteří hrají “ve velkém”. To je mýtus, který byl vyvrácen nejen majiteli kasin a hráči, ale také moderními automaty. Jackpot může vypadnout i ve výši 1 dolaru. Nevkládejte na účet finanční prostředky a nevsázejte vše najednou. Sázejte po malých částkách, určete si limity na “maximální” a “minimální” sázky, držte se strategie.

Limity. Limity jsou důležité nejen ve hře samotné, ale i mimo ni. Abyste neupadli do stavu “tilt”, stanovte si další limity “výher” a “proher” za den. Například vyhrajete 200 dolarů (což se rovná vašemu dennímu limitu) – přestaňte a jděte si s klidným svědomím odpočinout. Stabilita je známkou dovednosti, pamatujte na to.

Turnaje. Tip pro zkušenější hráče. Turnaje vám pomohou pochopit vaše slabiny a najít chyby ve vaší strategii. Turnaje jsou dobrým simulátorem, který vám pomůže učit se rychleji a lépe než pouhé hraní s algoritmy.

Nezapomínejte na tato pravidla a neignorujte je. Jsou jednoduchá, ale po prvních velkých výhrách se na ně zapomíná. Držte se strategie a nechte štěstí, ať se na vás usměje!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

 1. Chybí mi u článku informace, že je to REKLAMA na hazard. V kasinu není možné nikdy “vydělávat”, leda jednorázově vyhrát, proto je článek lží. Kdy přijde článek, že chytře nastaven, byl by socialismus možný?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*