Jak se baví internet: Takhle by se věci dít neměly
Sdílet článek:

Přijde Pepa domů a kouká – jeho žena se miluje s jiným. Přistoupí k nim:
„Co ty jsi zač? Chtělas kožich – koupil jsem ti kožich, chtělas šperky – koupil jsem ti šperky, chtělas auto, koupil jsem ti auto, chtělas… Mohli byste aspoň na chvíli přestat, když s váma MLUVÍM…..!?“

My od Hooka si myslíme, že takhle by se věci dít neměly. Což si nemyslí kremelský Vladimír, který se rozhodl, že Ukrajinu přejede hráběma a bude.
(Myslím Vladimíra Putina, před kterým náš velký Taťka dělal panáčky takovým fofrem, až se mu rolovaly krepsilonky.)
Vladimír Putin to má nahnutý, bo plány se nenaplňují, očekávání zůstávají v očekávání a celkově se mu nějak všechno sere pod rukama.
Bohužel při tom umírají lidé, kteří o to nestáli. Což je šílený a zvrácený k tomu.
Uff.
Celá operace byla skvěle logisticky připravena. To Rusové dovedou. Benzínu a nafty tak akorát, aby voják dojel do první linie a tam mu to zdechlo, aby nemohl vzít roha. Sáček gruzínského čaje a dvě stravenky a k tomu velkej respekt, jaké že dokáží armádní komsomolci udělat realistické cvičení.
A nejvyšší Voloďa spanilý sedí zabarikádovaný v Kremlu a prohýbá se pod neskutečnou tíhou odpovědnosti, kterou musí nést a mne si bolavé spánky a z reproduktoru zní tichá vroucí píseň a Vladimír Putin se zaposlouchá a najednou slyší a vnímá ta upřímná slova básníkova – „… vy to pochopíte, vy přece všechno víte, vy se poradíte, vy to vyřešíte, vy mě zachráníte, pane prezidente…“ a Vladimír Putin zvedne hlavu a je mu náhle jasné, co se musí stát a usměje se a spokojeně rozpaží a prostě jde jen o to tu nepoddajnou Ukrajinu rozsekat na sračky a je vymalováno, že.
Ach jo.
Džesika mi na výčepu povidal, že má trochu strach, že to u obyčejnejch bomb neskončí a já ho chlácholil a uklidňoval, i když si v duchu nejsem jist ničím a Džesika mi ještě povidal, že měl té noci sen a že se mu zdálo, že vidí Alexandrovce na Rudým náměstí, jak z plna hrdla zpívají „Já trvám na tom, že Kyjev osvobodil atom…“ a že se mu udělalo tak mdlo, že byl vzhůru až do rána.
Mi se udělalo mdlo taky, zvlášť když jsem se dozvěděl, že Rusáci střílej na ukrajinskou atomovou elektrárnu, bo chtěj zkusit, jestli bouchne.
Tohle fakt rozum nepobírá.
Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli bude válka i u nás. Jsem jim řekl, že nevim. Že doufám, že ne, ale že nevim.
Do Rusa člověk nevidí.
Tak. Dnes bude jakože zima, ale je to jen naoko. Jaro už je skoro tady.
To ja zatím vše.
A pár tweetů od Dojnice:
  • Podle toho nového zákona v Rusku můžete za kritiku války dostat až 15 let. A pak, že se v Rusku nemění věci k lepšímu. Za Stalina jste nemuseli udělat nic a dostali jste za to 25.
  • Vrchol manželské harmonie po 20 letech je, když vám na dovolené žena ze švédského stolu sama vybere to, o čem usoudila, že na to máte chuť.
  • Jiří Vyvadil zakládá organizaci Přátelé Putina v ČR. Vidím to na takových 10 let v internačním táboře a jednou za půl roku balíček od ruského červeného kříže.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Když už byl pravyprostor.cz tak strašně proruský, tak se nabízela doména pravyprostor.ru

    I když Svobodný svět na kdykoli zrušitelné české doméně je taky dost černý humor.

    Provozovateli samozřejmě držím palce.

    A taky jsem zvědav, jak dlouho bude Kremlobotům trollícím na Pravém prostoru trvat, než nový web objeví.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*