Z covidu se vyklubala jen další normální nemoc
Sdílet článek:

Dodám jen malou větu. Lidé, věřte jen sami sobě a nikdy politikům co vám tvrdí, že to s vámi myslí dobře.

Zdroj:  Marta Kubišová rezolutně – Očkování proti covidu mě rozložilo, na 4. dávku mě nedostanou. Pěvecká legenda Marta Kubišová (79) sice dosud poslouchala všechny pokyny lékařů a ministerstva zdravotnictví a nechala si dát všechny tři dávky proti covidu, čtvrtou ale předem odmítá.

Z třetí byla půl roku rozložená, po očkování jí samovolně plakaly oči. Dávka očkování jí dala pořádně zabrat a měla velké zdravotní problémy. Asi půl roku pak každý měsíc dostala jakoby chřipku. Šimralo ji v uších, oči jí plakaly v naprosto nevhodných momentech. Cítila  fakt celkově špatně. Přijala to nakonec jako svůj úděl, ale byla z toho vážně půl roku rozložená. Na čtvrtém očkování ji už neuvidí, ani kdyby před domem bubnovali sdělila nám. To jsou slova Marty Kubišové a navíc je přesvědčená, že i za rychlou smrtí Hany Zagorové může Covid a očkování.

Tak to vidíte, dva roky teroru a zbytečně. Stálo to nás to miliardy a zadlužili jsme se na desetiletí dopředu. Politici nám lajnovali život, zavírali nás doma, posílali do karantény, museli jsme nechat si strkat štětky do nosu a slabší povahy zlomili na očkování. Nemocnice byly plné covidových pacientů. Mnozí z nich měli prostě jen pozitivní testy.

Mnozí z nás si pamatují na výhružky různých rádoby znalců jak budou plné mrazáky a pohřebáci nebudou stíhat a že budeme umírat po tisících. Kde jsou Flegr a Kubek? Největší covidoví štváči, co nás strašili ve dne v noci a nám nezbylo než volat Andělíčku můj strážníčku buď mi ku pomoci. Jak vidíte, čas sám ukázal kde byla pravda a že neočkovaní dobře věděli co dělají.

Možná, že když mají novou hračku v Rusku a Ukrajině říznutou prachama o energie, nemají už čas na to, aby nás okrádali farmaceuti, ale aby k lizu přišli zbrojaři. Vlastně je jedno z čeho se prachy sypou, hlavně že se sypou ať to stojí obyčejné lidi celý jejich život. To je těm zmetkům nahoře totálně u prdele. Možná si přejí abychom hromadně pomřeli, hlavně důchodci, aby zbyli jen ti, co na ně budou makat.

Dodám jen malou větu. Lidé, věřte jen sami sobě a nikdy politikům co vám tvrdí, že to s vámi myslí dobře.

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*