Zbavte se toxických lidí, bude se vám lépe žít …
Sdílet článek:
Včera jsem se procházela kolem řeky Moravy a lapala jsem každou známku jara a probouzející se přírody. Kytky nepřestanou kvést, když nějaká potrhlá Greta bude říkat, že máme klimatickou změnu a všechno shoří. Ptáci nepřestanou zpívat a včely bzučet ani když nám budou nutit válečné myšlení. Zasít se musí a žít se musí.

Vezměme si příklad z přírody. Bez ohledu na lidské marné konání a myšlení prostě dělá to, co je třeba. Někdy nějaké rostlinky pomrznou, ale další jaro jich vyraší o to víc.

Tak dělejme to, co se má a co nás dělá šťastnými. Pěstujme své rodiny, věnujme se dětem, ukazujme jim svět bez fanatiků a válečných štváčů. Učme je přežít v přírodě, protože to nejspíš budou v budoucnosti potřebovat.

Nikdy jsem nikoho na svém profilu neblokovala, ale už je to nutné. Koloběh dějin asi nezměním, pomatenci a šílenci nás vlečou bůhví kam, ale svůj životní prostor si nemusím plevelit toxickými lidmi. Už nikdy.

Proč by se měl člověk nechat tlačit do pozice, že je extremista a exot? Proč? Vždyť je to obráceně, my jsme ti zodpovědní, my jsme ti informovaní, my hájíme svobodu, spravedlnost a právní stát. Už nikdy se nenechte za své názory urážet a držte si odstup. Vymezte si hranice a nenechejte se zavlékat do neproduktivních debat s totálně neinformovanými a zmatenými lidmi. Nedovolte jim se nad vás vyvyšovat.

My budeme připravení, my víme, co se na nás chystá a nebudeme zaskočeni. A NIKDY se nepodřídím, VŽDY si budu žít svobodně a se systémem budu v interakci jen v tom nejnutnějším. A VŽDY budu své názory šířit jak jen to půjde. Ale jen pro ty, které to zajímá, nad zbytkem lámu hůl.

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Vše je pěkné, zbytek zoufalosti se snaží přežít. Možná jsem toxickej, ale příroda toho má dost a normální lidi taky, tady se končí – Bohudík. Jo kdo prosral posledních pár let klidu a nezjišťoval smysl života, stačilo mu nažrat, zinkat se, kurvit se a vysrat nakrájené hovno, tak má problém, je poslední čas najít Boha, odpuštění-Krista a zivot.

  2. dobry den jsem rad ze stale jsou lide jako vy,bohuzel jsou zde i podvodnici jako fiala a jeho parta kteri jsou hanba Ceskeho naroda. zaslouzi si,jak zpival M T,poveste ho vejs,lezou do zadku vsem okolo,amikum eu ted i ukrajincum,jenom na nase lidi se..u z vysoka pritom ukrajinci,kteri nas v 68 s rusakama napadli se do dneska neomluvili,vyuzivaji valky k tomu aby se legalne dostali na zapad,ti se uz nikdy nevrati,nasi lide budou muset pracovat za min penez,budou se jim stavet ukrajinska sidliste a skoly, a kdo to zaplati? i vy blbci, co jste volili fialovu sebranku, Vilda

  3. Stará moudrost , věky prověřená zní ” Lidé si k člověku dovolí jenom to , co jim člověk dovolí”. To platilo vždy , a bude platit vždy

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*