Ženám na Ukrajině pepřák místo postinoru?
Sdílet článek:

Pořád mi nejde hlavy ta “super akcička” “neziskovky” s naprosto zavádějícím jménem “Hnutí pro život”, která přišla s tím “báječným” nápadem, aby místo zasílání postinoru, tedy medikamentu, který znemožňuje oplodněnému vajíčku se uhnízdit v děloze (potratová pilulka) ukrajinským znásilněným ženám byly dodávány pepřové spreje a “houkadla”, aby se mohly proti znásilnění bránit, a to NAMÍSTO postinoru. Pomíjím skutečnost, že následné “houkání” ani vystříkávání pepřovým sprejem od početí znásilněním nepomůže, takže již z tohoto hlediska je daný názor naprostou pitomostí. Pokud by pak měly tyto pomůcky skutečně znásilnění zabránit (o čemž více dále), pak by musely být dopraveny ženám ZA BOJOVOU LINII, což přeji “Hnutí pro život” z plného srdce – nejvyšší čas se do toho pustit…

Prohlašuji tímto, že “Hnutí pro život” považuji za nebezpečnou antihumánní organizaci plnou fanatiků a osob zcela odtržených od života do takové míry, že úvahy o omezení právní způsobilosti jejich členů je na místě.

Předesílám, že moje pozice ohledně potratů je pozice praktikující a hluboce věřící křesťanky (možná pro někoho překvapivé, ale je to tak). Avšak kromě své víry mám taky neustále (nejen) svépomocně doplňované vzdělání z oblasti psychologie a zejména práva a lidských práv, což mi snad dává nějakou kvalifikaci k věci promluvit.

Rovněž upozorňuji, že s rozvojem antikoncepce počet interrupcí ČR již řadu let zcela spontánně klesá, což, domnívám se (ale nemám ověřeno) je pravděpodobně trend celé západní civilizace. Tento trend bezpochyby platil a za normálních okolností by platil i na Ukrajině. Doby, kdy ve velké zemi Sovětů, kam Ukrajina patřila, byl potrat svébytným druhem antikoncepce, snad už je, skutečně doufám, definitivně pryč.

Co “Hnutí pro život” totálně nepobralo je, že na Ukrajině je VÁLKA a hromadná znásilnění ukrajinských žen (a abych připomněla téma v celé jeho kontraverznosti – nemusí se jednat jen o znásilňování ukrajinských žen ruskými vojáky, leč též o znásilňování ruskojazyčných Ukrajinek ukrajinskými vojáky – prostě pánské chuje mají pré) jsou VÁLEČNÝM AKTEM. Představa, že vojáci, kterým sviští nad hlavou kulky, upustí od znásilňovacího aktu když na ně žena zahouká houkadlem, zcela ospravedlňuje můj návrh na omezení svéprávnosti alespoň představitelům “Hnutí”. Za normálních okolností funkce “houkadla” totiž směřuje k tomu, že upozorní okolí na páchaný čin a okolí může přispěchat ženě na pomoc. Může mi vážené “Hnutí” sdělit, kdo přispěchá na pomoc znásilňované Ukrajince, na které se obvykle (jak ukazují zprávy) vystřídá chujů vícero? Promiňte, ale názor na to, že “houkadlo” může k něčemu napomoci a něčemu zabránit, to je doopravdy 3,14-ovina. Ještě hůř to je s “pepřákem”. Představte si to: jde na vás skupinka ozbrojených mužů s jednoznačnými úmysly a vy prvnímu z nich nastříkáte pepřák do očí, abyste jej “odradila”. Ten samozřejmě začne řvát, protože po stříknutí pepřáku do očí co jiného, že… (bafuňářům z “Hnutí” doporučuji osobně vyzkoušet). Co udělají “druhové ve zbrani”, když vidí kamaráda, jak se po jakémsi zásahu jakési ženské svíjí na zemi a řve? Ano, velmi správně… TU ŽENSKOU ZASTŘELÍ. Takže tímto obviňuj “Hnutí pro život” z propagace jednání vedoucího k přímému ohrožení ženy, tedy, nazvěme to pravým jménem – jedná se o NAPOMÁHÁNÍ A SCHVALOVÁNÍ GENOCIDIA ŽEN. Myslím, že je na čase tuto organizaci jako vyloženě životu nebezpečnou rozpustit…

Pojďme se ale podívat na situaci ještě dál (s nadějí, že Hnutí právě nastoupilo cestu k výmazu ze spolkového rejstříku). Co se stane se ženami, kterým se nedostane pomoci a porodí dítě, vzniklé ze znásilnění? Pokud si znásilněná matka takové dítě nechá, pravděpodobnost, že dítě i matka budou trpět zásadními posttraumatickými stressovými poruchami se limitně blíží 100 %. Psychoterapie je ovšem zcela nedostupná, že… Stejná pravděpodobnost bohužel je, že taková žena se bude nacházet ve velmi obtížné sociální situaci a ona i její vnucené dítě budou trpět tím, co můžeme nazvat život ohrožující bídou.

Pak ovšem je také možnost, že znásilněná žena dá dítě k adopci. Pomiňme fakt, že je otázné, do jaké míry nyní na Ukrajině fungují kojenecké ústavy a dětské domovy a jakým způsobem/zda probíhají adopční řízení. Je běžně známo i z českým mainstreamových zdrojů, že Ukrajina byla (po Indii) druhým největším “dodavatelem” surogátních matek, které “vyráběly” děti bezdětným párům na zakázku. Problémy z toho byly značné, zejména jestliže se narodilo postižené dítě (rozuměj: vadný výrobek) a objednatelé jej odmítli převzít. O socializaci nákladů na péči o tyto postižené děti bylo již ledasco publikováno. Hromadnou “výrobou” nechtěných ukrajnsko-ruských dětí se ovšem otevírá otázka, která na problém ukrajinských surogátních (náhradních, tedy těch, které dítě odnosí místo neplodné či donošení plodu neschopné ženy) navazuje. A touto otázkou je OBCHODOVÁNÍ S DĚTMI. Protože to, co “zbude” po znásilnění Ukrajinek, bude spousta blonďatých andělíčků (!!!) (pomíjím “angažmá” etnických ne-Rusů na této činnosti, matky však budou se slovanskými rysy, pravděpodobně blond vždy, takže dítko bude maximálně trochu “šmrncnuté” do šikmějších očiček, ale černoch to nebude nikdy. Takž z etnického hlediska se jedná o úplně nejžádanější děti k adopci) úplně volných k adopci.

Takže kromě podpory genocidy žen obviňuji “Hnutí pro život” z podpory obchodu s dětmi. Nedělám si iluze, že by se toho jisté… ehm… ukrajinské struktury… iniciativně neujaly, protože – znovu zdůrazňuji OBCHOD S DĚTMI (a nic jiného se z toho vyvinout nemůže) je teda zaručený fajne byznis… Takže, summa sumárum, tímto obviňuji “Hnutí pro život” i z nepřímé (anebo přímé??) podpory obchodu s dětmi.

Tímto žádám ženské organizace ČR, jako je Český svaz žen, Český helsinský výbor a zejména svaz českých ženských organizací “Česká ženská lobby” aby zahájily příslušný právní postup proti “Hnutí pro život” pro jejich protiprávní podporu ženského genocidia a obchodu s dětmi.

Na vědomí dávám: Vít Samek, Irena Ryšánková, Anna Čurdová, Business and Professional Women CR, Ženy v právu, Ženy proti Šaría, Zuzana Candigliota, Český helsinský výbor – Czech Helsinki Committee, Česká ženská lobby, Saša Uhlová, Apolena Rychlíková, Hana Kordová Marvanová, Michaela Marks Tomin a vyzývám všechny, a to z obou částí ideologického spektra, aby těmto nehorázným aktivitám “Hnutí pro život” už skutečně pomohli učinit přítrž.

Klára Samková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

10 Comments

 1. Stačí se podívat na paní Ryšánkovou na fotce a člověk nabyde dojmu, zda zmíněná houkadla nejsou spíše myšlena jako akustický atraktor (ve válce je kravál), než jako deterent. Posuďte sami.

 2. pepřák ženským a Německu značky))) tento čas lidského žití je už tragikomedie, cituji:

  cituju
  V budoucnu se již nebudou v Giessenu vydávat SPZ s kombinací BH a WP. Protože podprsenka neznamená jen kus oblečení – ale také zakázanou pravicově extremistickou síť “Blood and Honour”. WP se proto může odvolávat na rasistickou teorii „White Pride“, která znamená nadvládu bílé rasy, uvedl okres Gießen. Pravičáci tyto kombinace v posledních letech vědomě využívají. „Pravicový extremismus a nelidské ideologie nemají v naší společnosti místo. Musíme proti nim zaujmout pevný postoj na všech úrovních,“ řekl podle oznámení ředitel Giessen Transport Christian Zuckermann. Číselné kódy 88 (dvakrát osmé písmeno abecedy pro „Heil Hitler“), 18 („Adolf Hitler“) a 444 (pro „Německo pro Němce“) by proto měly a táák dále
  https://www.op-marburg.de/Marburg/In-Giessen-verboten-in-Marburg-erlaubt-BH-und-WP-auf-Nummernschildern

  https://www.autozeitung.de/verbotene-kennzeichen-200217.html

  A co délka paže, jak se radí ženám v EU? Švédky o tom ví svoje…

 3. Palec a ukazováček tvoří P, ostatní tři prsty tvoří W. Společně WP údajně znamená White Power. Anti-Defamation League (ADL) proto nyní podle BBC toto gesto zařadila do databáze, která shromažďuje nenávistná gesta a symboly.
  https://www.derstandard.de/story/2000109283035/warum-die-ok-hand-offiziell-als-hass-symbol-gelistet-wird

  !!!!!! ?????????—databáze která shromažďuje nenávistná gesta a symboly.??????!!!!))))
  Orwele, Orwele…

 4. Válku na Ukrajině dále živí pokračující nesmyslné dodávky zbraní a i agresivní verbální útoky . S přibývajícími těžkými zbraněmi (tanky) a raketami ze Západu je NATO stále více ve válečné partě a my s ním – a lze si pomalu spočítat, kdy vybuchne první miniatomovky??? Umíte si představit , že by na tom knoflíku měl prst herec Zelieneskij ke startu, kdyby ji měl…
  – – – – –
  Něco takového v posledních dnech slýchám častěji. Pak jsme všichni historií.

 5. Dvě atomové bomby, které explodovaly nad městy Hirošima a Nagasaki 6. a 9. srpna 1945, představují největší teroristický čin v lidské historii. Navíc také otevřely cestu k vývoji jaderných zbraní, k možnosti je znovu použít, a k bezuzdnému závodu ve zbrojení: teror, který sahá až do dnešních dnů a projevuje se v podobě noční můry možné jaderné války.
  pokrač. zdroj

  http://www.svetbezvalek.cz/cs/zprava/svrzeni-bomb-na-hirosimu-nagasaki-bylo-teroristickym-cinem

 6. Švédsko: 17letá dívka odsouzena za držení pepřového sprejehttps://zbrojnice.com › 2019/10/21
  21. 10. 2019 — Po zdlouhavém trestním řízení se švédským úřadům podařilo odsoudit 17letou dívku za držení pepřového spreje. Ty jsou v zemi nelegální. Dívce se přitom v důsledku špatného rozhodnutí soudu prvního stupně téměř povedlo uniknout spravedlnosti. Státní zastupitelství naštěstí nepolevilo a tento případ nedovoleného ozbrojování dovedlo do úspěšného konce před odvolacím soudem. Ulice švédských měst, která jen v posledním roce zaznamenala nárůst přestřelek o 60% a podobný nárůst počtu bombových útoků, budou opět o něco bezpečnější.
  https://zbrojnice.com/2019/10/21/svedsko-17leta-divka-odsouzena-za-drzeni-peproveho-spreje/

 7. Výkonná ředitelka Moiry Marcela Vlčková popisuje, že o jejich balistická trička poskytující ochranu proti střelám z krátkých střelných zbraní, případně s vložkou i proti propíchnutí nožem, mají zájem civilisté z některých evropských zemí (Hospodářské noviny, 1.4.2019).

  Měla jsem řadu telefonátů od soukromých osob například ze Švédska. Říkaly mi, že něco takového potřebují, aby se cítily bezpečně, třeba když se večer vracejí z práce.

  V Malmö se mezitím zamysleli, jak by se dala bezpečnost občanů zlepšit, a přišli s nápadem držení neprůstřelných vest civilisty zakázat.

  https://zbrojnice.com/2019/04/09/citat-dne-marcela-vlckova-ve-svedsku-z-prace-radeji-v-neprustrelnem-obleceni/

  a tak si tady v EU žijeme my )))

 8. Inu, pokud je ve Švédsku trestní rejstřík veřejný a tohle bych se o dané dívce dočetl, byl by to pro mne vcelku vážný důvod ji pozvat na večeři.

 9. Paní Klára Samková je výjimečnou osobností, jakých je v našem národu v současné době velice potřeba. Za její postoj a činnost jí patří můj srdečný dík!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*