Ženy do vedení každé firmy, jejíž akcie se obchodují na kapitálovém trhu!
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Všechny podobné socialistické výmysly ala hyperkorektní kvóty jsou samozřejmě naprostý nesmysl. Do vedení se tak dostanou lidé, kteří by se tam nikdy nedostali, protože jejich kvalifikace nebo další potřebné dovednosti nejsou dostatečné. A diktovat to soukromým firmám, které jsou závislé na efektivitě a odbornosti, to je už úplné zvěrstvo. Takhle už ty Číňany soudruzi doženeme, a půjdeme do háje i s tou hájenou třetinou.

A navíc, jak to souvisí s rovností, když jednoho přijmout kvůli pohlaví musí a druhého kvůli pohlaví musí odmítnout? Neodporuje si to malinko? Asi ne, neb heterosexuální bílý muž je zřejmě pro všechny tyto nepříčetné magory nepřítel číslo jedna a to zcela mimo všechen zdravý rozum a logiku. Snažíme se jít na Západ tak moc, až evidentně dojdeme na Východ minulého století, možná se ještě podaří vyšťourat někde ty plakáty povolávající matky a ženy na kombajny a ušetřit tak naše lesy, aby mohly putovat na německé pily.

Nicméně musím dodat, že ani genderově to neřeší vůbec nic a být fluidní ONO, cítím se hluboce diskriminováno nějakou ženskou. To se jako na dalších sto pohlaví zapomíná, nebo co? Vědci teď objevili dokonce další, tak bacha na to, ať nemáte průšvih, drahé zákonodárstvo. Jo a co osoby, co prozřeli a jako žena se identifikují? Ti jsou jako vzduch? Děláte si srandu? Jak to jako hodláte řešit, neříkejte, že na ně nemyslíte!

To se v Bruselu nebude líbit a podotýkám, že návrh předkládá resort pro evropské záležitosti, takže obezřetnost je zcela na místě. Užiteční idioti vykazující činnost jsou nebezpeční, nepodceňovala bych to. Jednou z dotčených (zatím) firem by měla být i Kofola nebo ČEZ. Kofolu lituju, u ČEZu si se škodolibým výrazem představuju, jak Patrik Tkáč shání pro své koně ve správní radě lodičky ve velikosti 45.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Všichni zapoměli, že Fa. Nokia obsadila 50% vedoucích funkcí ženamy. Výsledek? Dnes již neexistuje jako samostatná prosperující firma.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*