Změna, která se úplně pokadila
Sdílet článek:

 

Já jsem tedy původně myslel, že je to kampaň na nějaký laciný pornofilm. Stárnoucí konzervativní Profesor nezvládá uspokojovat pokrokovou nadrženou Nymfomanku a po dobu jeho nepřítomnosti ji oprašuje kožíšek Pasáček vepřů. Když se ukázalo, že je to tamta kampáň, nerozuměl jsem tomu dál. Ta jejich mýtická Změna, ostatně jako každá změna, buď probíhá nebo neprobíhá. Není to religiózní záležitost, aby se na ní dalo věřit, protože buď je, nebo není. Momentálně není a jak uvidíme, tak ani nebude, a pokud přece jen bude, tak nikoli k lepšímu.

Jak moc té změně můžeme věřit, demonstroval sám pasáček vepřů Jurečka. V rozhovoru pro druhořadé periodikum se vyjádřil, že by si neuměl představit účast KDU-ČSL v nové vládě, pokud by kabinet odsouhlasil manželství pro homosexuály. Manželství pro homosexuály je pokrokový výdobytek, kdy táta řekne mámovi před oltářem „ano“.

Jenže to byla od pasáčka velká politická chyba. Okamžitě se do něj pustila buzerantská lobby a progresivní umělci, včetně progresivního filmového patlala Hřebejka, který si z různých forem rozvracení tradičních hodnot udělal celoživotní byznys. Dál se to nelíbilo Pirátům, kteří samozřejmě podporují sňatky stejnopohlavních, bezpohlavních, zvířat, věcí nebo všeho dohromady, stejně jako všechny myslitelné úchylárny, které jsou způsobilé podrývat tradiční hodnotový systém společnosti bílých páprdů.

Netrvalo to ani 16 hodin a pasáček vepřů zařadil ve svém traktoru zpátečku, čímž opět demonstroval tradiční lidoveckou názorovou pevnost.

Koalice Spolu začala skvěle. Stačili se pokakat z politické korektnosti ještě dříve, než začalo jít vůbec do tuhýho. Jakou míru konzistence bude asi prokazovat tento stranický slepenec, respektive jeho představitelé, až dojde na lámání chleba? Tihle přece vyměknou na první dobrou. Jak moc pevní budou, až je Bába začne štěpit kvůli budoucí vládní koalici? Také zatáhnou ocásky jako pasáček vepřů? A jak bude takto bezpáteřní parta hájit zájmy naší země před čím dál agresivnějšími pokusy o instalaci globální zdravotně-korporátní diktatury? Asi jako pan Jurečka, prostě se poserou na Twitteru a budou pár dní chodit kanály.

Je tragické to sledovat. Celá ta koalice není seskupení politických stran, ale něco jako vehikl, jehož posláním je provézt Piráty do vlády, a to zcela v souladu s předem naprogramovanou levicově liberální orientací nové postcovidové Evropy. Protože ale podpora „pirátských“ neomarxistických hnutí není taková, jaká by byla potřeba a technologie na fejkování voleb ještě nejsou tak daleko jako v USA, musí se realizovat různé pracnější a rizikovější strategie, jako například tento vehikl. Vzhledem k tomu, že dvě ze tří zúčastněných stran jsou politická tělesa s dohledatelnou tradicí a existentní členskou základnou (TOP 09 je něco jako aktiv obecních zlodějů, takže se nepočítá), vnucuje se mi otázka, jak se asi cítí běžný slušný člen ODS nebo KDU-ČSL, když tohle vidí.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Velmi výstižně řečeno. Člověk může být osobně slušný, ale přesto (či spíš právě proto) se nehodit na politika.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*