Zvratky tečou proudem
Sdílet článek:

maximálním pokrytectví prolhanejch šmejdů z (nejen naší) vlády už jsem psal, ale co si teď dovolil ten zdegenerovanej brejlatej ****, co si tu hraje na šéfa, to už přesahuje všechny meze. Pokud jste ještě nečetli, co vyzvracel Fialovej Hnus u příležitosti jistýho výročí, tak se párkrát nadechněte a držte se.

Dnes si připomínáme Světový den svobody tisku.

Už to, že si dovolí tohle téma vůbec zmínit, by měl bejt dostatečnej důvod, aby ho někdo vystřelil na měsíc, nebo radši někam dál. Ano, připomíná nám svobodu tisku, kterou tady on zrušil, po tom, co k tomu teda sebral tu “odvahu”.

Chci při této příležitosti poděkovat všem novinářům, kteří v naší zemi denně profesionálně přispívají k informovanosti společnosti.

Toto poděkování se v praxi převážně vyznačuje vypínáním jejich webů a vyhrožováním vězením.

Naše vláda je přesvědčena, že prosperující demokratická společnost nemůže fungovat bez nezávislých novinářů a svobodných médií, a chceme usilovat o to, aby v naší zemi byla média co nejsvobodnější a co nejprofesionálnější.

“Opravdu o to chceme usilovat, jen se nám to nějak vůbec nedaří, ba dokonce to má zatím úplně opačný účinek. Nedokážeme si to vysvětlit.”

Vím, že mnoho novinářů pracuje v obtížných ekonomických podmínkách, a přesto neslevují ze standardů své práce.

Ví to proto, že jim ty obtížný ekonomický podmínky naprosto nelegálně zajistil zrušením webů, zvýšením nákladů na provoz a obranu proti útokům, zákazem dávat na ně reklamy, a podobně.

Jsem si vědom toho, že mnozí zástupci svobodných a nezávislých medií neměli v minulém volebním období jednoduchou situaci, přesto se nevzdali svého novinářského poslání.

Nevzdávají se ani teď, kdy jim tu situaci tenhle kretén oproti “minulému volebnímu období” podstatně zkomplikoval.

Rád bych poděkoval všem, kteří v minulosti vyjadřovali obavy ze svobody tisku u nás.

Tak tady se Péťa trochu prozradil a ukázal svojí pravou barvu, hnusně fialovou. Přečtěte si tu jeho větu znova. Děkuje za vyjádření obavy ze svobody tisku. Evidentně se taky obává svobodnýho tisku. Je to jeho noční můra. A je rád, že i jiní maj ze svobody tisku strach, že v tom neni sám.

Jsem přesvědčen, že jejich úsilí pomohlo zabránit zničení svobodných a nezávislých médií v naší zemi.

Úsilí těch, kteří mají obavy ze svobody tisku, zabránilo zničení svobodnejch médií? Tady mu to trochu nenavazuje, ale to se dá pochopit. Likvidace svobodnejch médií je těžká práce (která vyžaduje odvahu!), a někdy už je z toho prostě přepracovanej. Předpokládám, že vysoukat ze sebe tyhle blitky taky vyžaduje nějaký úsilí (a odvahu!).

Praktiky omezování účasti na tiskových konferencích, omezování přístupu k informacím a selektivního umísťování státní inzerce jsou mi bytostně cizí.

Ano, Fialovič totiž vždycky zve na tiskovky Aeronet, žádný weby nikdy neblokuje, a vůbec nebrání inzerci na ProtiProudu. To by ho ani ve snu nenapadlo.

Žádná média nebudeme omezovat v jejich činnosti a žádným novinářům nebudeme bránit v jejich práci.

Právě jste si přečetli nejtrapnější lež roku 2022. Pokud měl někdo ještě pochyby, jestli je Fiala psychopat, tak tady je jim konec, protože tohle nepsychopat prostě nemůže zplodit. Jak tohle může on vypustit z držky je jinak nepochopitelný. Ta kombinace arogance, pokrytectví, výsměchu a slizký úchylnosti je neuvěřitelná. (Kýbl na zvracení je támhle v rohu.)

Pevně proto věřím, že v období fungování naší vlády nebude situace, která by v tomto smyslu vyvolávala znepokojení.

Tak já myslim, že zrovna tohle se mu splní. V období fungování jeho vlády taková situace určitě nenastane, a to z toho prostýho důvodu, že u jeho vlády se zcela jistě nikdy nedočkáme období jejího fungování.

V neposlední řadě chci také poděkovat všem, kteří v naší zemi v minulosti finančně i jinak podporovali nezávislá média a podporují je i nadále.

To jsem rád, že na mě myslel. Já ty média pravidelně finančně podporuju, poslední dobou hlavně proto, že je Fiala vypíná, DDoSuje, a vůbec jim škodí jak může.

To, že se u nás nezávislá média v obtížných podmínkách udržela a udržují, je významnou měrou i jejich zásluha.

Rozhodně. To, že se nezávislý média udržely v obtížnejch podmínkách zapříčiněnejch Fialovym Hnusem, je jednak docela zázrak, a určitě významnou měrou naše zásluha, takže tady opět souhlasim. Proč děkuje lidem, který proti němu bojujou, je poněkud nejasný, ale hledat logiku v současnej vládě by nemělo cenu.

Takže tady to máte. Myslim, že tenhle jeho paskvil by se dal použít jako ilustrace k tématu “jak hluboko může člověk klesnout”, protože tohle je daleko za hranicema nějakýho normálního pokrytectví.

No nic. Co dalšího zajímavýho se stalo na Světový den svobody tisku, 3. května? Tak například masivní DDoS útok na Pravý Prostor, kterej ho vyřadil z provozu, a tak se musí opět přesunovat na novej server. Asi náhoda. Holt budu zase přispívat, aby přežilo jedno médium, který se ten hajzl fialovej snaží zničit.

Antivirus

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

27 Comments

 1. Turecko se točí v inflační spirále. V dubnu vystoupila na 70 procent. Hyperinflace je jedním ze tří druhů inflace (mírná inflace, cválající inflace a hyperinflace). Je to inflace vyjádřená tři a víceciferným číslem (více než 100 %). Pro ekonomiku to znamená rozpad peněžního systému a zhroucení hospodářských vazeb. Peníze jsou znehodnocené, přestávají plnit svoji funkci – nejsou uchovatelem hodnoty, a to se vyplatí…u nás již brzy, takto je to tam, kde šária….akbaruakbar. stop bruselské haydrichiádě!!!

 2. Turecko se točí v inflační spirále. V dubnu vystoupila na 70 procent. Hyperinflace je jedním ze tří druhů inflace (mírná inflace, cválající inflace a hyperinflace). Je to inflace vyjádřená tři a víceciferným číslem (více než 100 %). Pro ekonomiku to znamená rozpad peněžního systému a zhroucení hospodářských vazeb. Peníze jsou znehodnocené, přestávají plnit svoji funkci – nejsou uchovatelem hodnoty, a to se vyplatí…u nás již brzy, takto je to tam, kde šária….akbaruakbar

 3. Vláda se hájí, že nic necenzuruje.

  Že tohle dělají soukromé společnosti, elfové, aktivisti…. Jako jakousi brigádu. Privátně.
  K tomu bych chtěl panu profesorovi připomenout jedno historické podobenství:
  Ve třicátých letech minulého století platila v Německu jistě přísná pravidla a zákony proti svévolnému ničení cizího majetku. Za takové rozbití okna či výkladu, hrozil trest.Jenže… Ti, co židovské výklady a okna rozbíjeli, si byli jisti, že oni vyšetřováni a trestáni nebudou. A šli do toho veřejně a radostně.
  Ne, tehdejší vláda nic nevyhlásila. Stále platily zákony na ochranu majetku. Ale ta vláda naznačila, co se (od teď) už smí.
  Vláda, Fialo. Vláda je odpovědná za ponoukání soukromých subjektů a aktivistů k podobným činům. Vláda, která naznačuje, co je žádoucí a nad čím se přimhouří oko.
  U současného vypínání webů a cenzury tvoje vláda, Fialo !!

 4. Na Pravý Prostor jsem docela často chodil, pravda mnoho článků, které se mi líbily bylo převzatých z jiných serverů, ale výhodou bylo, že to tam měli tak nějak pohromadě. Příspěvky v diskuzích od některých „jedinců“ byli eufemisticky řečeno šílené, reagovat na ně toxické a brát vážně jejich obsah slaboduché, ale respektuji jejich právo vyjádřit svůj názor.
  Je zbabělostí a chybou našich pohlavárů, že se snaží tyto weby likvidovat, protože tím ukazují svoji neschopnost řešit společenské nešvary a rozumně je vysvětlovat. Sami se stávají tím co tak rádi a okázale kritizují na jiných lidech.
  Můj nejoblíbenější web jsou konzervativninoviny.cz, tam mám pocit, že žiju v normálním světě s rozumnými lidmi. Svobodny-svet.cz jsem objevil teprve nedávno, poté co začala „velká cenzura“ a hon na čarodějnice. Články jsou zde podobně zajímavé jako na PP a vyjadřují se zde autoři, které jsem předtím neznal ( možná používají jiný pseudonym). Celkově ho hodnotím pozitivně a doufám, že tady vydrží dlouho.
  Názor na vyjádření Fialy ke dni svobody tisku jsem už napsal do diskuze v článku Karla Kříže „Pokrytectví a faleš“.

  • Tak ono je to také tím, že jsme se tam cítili jako doma a dost jsme se sblížili. Až na pár kreténů, co si hrají, že jsou něco víc než ti ostatní. Ale takový máme na vedoucích místech a ve vládě. Až na SPDé, ti si na nic nehrají.

  • Třeba jsem přestelil no. Ale výchovné pseudo keci si nech pro děvčátka z heřmánkového předměsti.
   Nažehli si kádrováku puky ale třeba za čas budeš ohřívat žehličku na ohníčku v parku. A někteří se divili jak v ghetech mají ohně v sudech či popelnících v pindostanských filmech aby se ohřáli, chtěli jste ameriku – pokrok nezastavíš.

 5. ANTIVIRUS
  tu zmínil svobodu slova a nezávislost médií, a přitom jmenuje některé “zablokované” weby.
  Tak si k jednomu z nich – PROTIPROUDu – uveďme několik faktů ?
  Původem Běloruska Alina Vaněčková rozená Tsvirko. Ta ovládá svěřenské fondy, které miliony korun dotovaly prokremelského dezinformátora a bývalého mluvčího Václava Klause Petra Hájka. Alina ale očividně není jen bílý kůň, co má skrýt skutečné mecenáše Petra Hájka. Z jejích fotek je vyloženě vidět, že má skutečný zájem o Hájkův proruský web Protiproud a Hájkovo nakladatelství produkující knihy proruských konspirátorů. Z fotek je evidentní, že tím úplně hoří každým dnem a nemůže se dočkat každého nového článku o “ukrofašistech” a každé nové knihy od nějakého bývalého komunistického rozvědčíka. Ty miliony Hájkovi jednoznačně posílala z vlastního přesvědčení a vůbec není jen bílý kůň, co má zakrýt soudruhy z Moskvy … Googlík ty fotky pod jejím jménem ukáže.

  ANO, je to ten PROTIPROUD, který zveřejňuje články např. zde diskutujícího L. Vylíčila.

  • … a ještě malý dodatek pro ANTIVIRUSMARK ?

   Petr Hájek podle zpravodajců operuje ve prospěch Rusů. Bývalý mluvčí Václava Klause stojí za vydavatelstvím, které i na šíření myšlenek proruských dezinformátorů prodělalo 15 milionů korun. Peníze podle zjištění investovala Běloruska, která tvrdí, že si to nepamatuje, a tají jejich původ. Druhým Hájkovým partnerem byl vydavatel, který navštěvoval krycí středisko ruských špionů.
   Petra Hájka, který za webem stál, označilo Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám pod ministerstvem vnitra za hlásnou troubu Kremlu. Odkázalo na text, který někdejší mluvčí prezidenta Václava Klause přebral od fondu napojeného přímo na ruskou zpravodajskou službu SVR.
   Protiproud je vedený na stejnojmennou Hájkovu firmu s obratem ve stovkách tisíc korun. Podle zjištění je ale jednou z provázaných společností a spolků, mezi nimiž se přelévají peníze. Hájek své podnikání odmítá komentovat. “Co je vám do toho? To je soukromý projekt,” řekl do telefonu a zavěsil …

   • Neziskovkáři a státní zaměstnanci,

    oplývají jednou docela podstatnou neznalostí. Nijak zvlášť nerozlišují mezi obratem a ziskem. Sugerujíce čtenářům, že firma s obratem ve statisících je v balíku. Že nekřesťansky vydělává a management se topí v penězích. Přitom může být v červených číslech, i když jejími účty protečou miliony.
    Ale tady si myslím, že je to záměr. Popíchnout závist. Že někde kolem Hájka proteklo sto tisíc.
    Hrubě podceňujete jak inteligenci, tak obchodní a životní zkušenosti zdejších diskutujících. O blábolech typu “proruský” to nebo ono pak nemá cenu se vůbec zmiňovat.
    Jen tak, pro ostatní. Protiproud uveřejňuje i články ruských autorů. Ale vyznění není pro Rusko. Ne, je proti Únii a západní dekadenci. A to je rozdíl.

    • Potrefený “husák” zakejhal …

     Čas ukáže, KDO je KDO, pokud ovšem nebudou po Václaváku opět rachotit ruské tanky ?

     • Součaná vláda Fialové bídy a její cizopasní příživníci vyvíjejí nezměrné úsilí aby ruské tannky znovu přijely.
      A naši spojenci a ochránci si ulehčeně oddechnou a předloží vlastizrádné řiťolizce, bohužel i s námi z radostí Ivanovi k rozsápání.

     • Že je “FRIGO Z MNOHA” pravopisný negramot, zjistili již mnozí, ale psát bezmyšlenkovitě stále dokola stejné fráze bez ladu a skladu, to je přímo k popukání.

    • Je to pořád stejné ,opět s Vámi názorově souzním jako na prdelnimprostoru než jsme byli oba odejiti.

   • Pořádně se do toho Hájka vopři, Fátimo. Je to sice nemlich stejně bigotní katoš jak ty, ale tady nějaký křesťanský lásky padaj! A jak ta tamta ženská hoří, to jsi fakt vystih dobře, z toho se hned pozná, jak vona mu fandí. Ale víš co, když se na toho Hájka vyprdnem, co říkáš na to pépéčko? Dobrý, víď? Dostali pěkně na bendžo, živlové jedni, viď? Já si chvíli ty kluku jeden zatrolenej zatouchlej ušatej dokonce říkal, jestlipak jsi to nakonec na ně nenavlík sám. Jako, je to sice smělý pomyšlení, ale na druhou stranu, jak jsi sám pravil, jseš děsně počítačově vyvinutej. Takže nějaký to dédéóesko je pro tebe brnkačka. No a co voni se tě navíc nespravedlivě napomlouvali, různýho bláta naházeli, takže spravedlivej důvod máš. Všelijaký to jakej jseš ten Manfred a tak. Ono copak o to, Manfred ty jseš přímo strašlivej, ale každej přeci dobře ví, že jinak jseš vyložený dobračisko. Tak proč tam pořád vypichují jen toho Manfreda? Dříví by sice na tobě mohli štípat (já si nakonec stejně myslím, že taky jo, a že to bylo kubíků jak sviňa), jenže všeho je moc, tak to tvý různý udávání, téóčka, práskání a všemožný ty prasárny, co ses jich nadělal, to se poctivej člověk pak nemůže divit. Navíc jsou to jen takový drobný konsekvence. Tak jsem si fakt říkal, jestli jsi prostě potom už nebyl tak rozčilenej Manfred, že jsi to dédéóesko na ně prostě nevodentroval. Jestli teda jako jo, tak ale teď buď děsně vopatrnej, páč jestli voni by tě benga zas chytili, tak kdoví jestli by ti kromě těch bouchaček nazabavili rovnou barák na pokrytí škod. By ses pak třeba musel nastěhovat tam k tý, co si telefonujete, a jak se jmenuje stejně jak ty. Víš ke který, k tý, co vůbec neznáš jejího starýho. Ale jestli jseš krytej vod Ramba nebo aspoň vod Tchajwance co se stal Ukrajincem, nebo prostě tak někým, tak to by pak tak hustý bejt nemuselo.
    Jinak ještě, ty jseš kromě toho Manfreda taky známej vodhalovač živlů. Jé, co ty ses jich už navodhaloval! Možná je to teda jen taková vějička, ale jak jsi tam nenápadně dal to přejmenování, von tenhle týpek má dost podezřele stejnej způsob vyjadřování jako já, že jo? Já normálně chvíli myslel, že je to vopravdu psaný mnou. Myslíš, že se za mě vydává? Nebo já za něj? Nebo dokonce to já jsem? Nebo myslíš, že to je jen taková náhoda, že prostě se jen potkali dva živlové? To bys fakt měl rozseknout. Poslyš, a co kdybys prostě voddédéóeskoval i tenhle protistátní webík?

  • A co jde ? L.Vylíčil psal články i na prdelnímprostoru PP.a pokud má být demokracie tak ať si každý vydává a tiskne co chce v rámci nějakého demokratického a společenského kodexu.Mě protiproud nevadí ani jeho sponzoři,považuji to za jeho-jejich věc.

 6. Pane autore, obávám se, že vycházíte z mylné premisy. Evidentně předpokládáte, že náš ukrajinský premiér Fijalovič má svobodnými médii na mysli i takzvaná alternativní média. Většího omylu se dopustit nemůžete. Náš pan ukrajinský premiér Fijalovič těmi svobodnými médii myslí ta média, která opravdu svobodně hlásají a hlásat mohou tu jedinou povolenou nejryzejší pravdu – média jako je Seznam, Novinky, Iděs atd. Média tzv alternativní byla přece svobodně zrušena, svobodnou cenzurou zakázána, vymazána, a že jen nějakým nedopatřením pořád a pořád někudy lezou na síť, je čistě jejich svobodu narušující schválnost a nepatrný problém, který se jistě dá razantně vyřešit, kupříkladu pokutami nebo vazbou. Podíváte-li se na projev pana našeho ukrajinského premiéra touto optikou, zjistíte, že tento projem je naprosto logický a k věci. VŠ

  • Inu, zrovna ukrajinství bych Fialovi jako hlavní odpornost nepřišíval. Fiala je obecný FijalAssClimber, který leze do řiti tomu, kdo ho vede (a platí). Vsadím se, že kdyby se to kousek pootočilo, bude Fiala první, kdo poběží na plastiku sešikmení očí.

   • @Kadel… Už si toho Fialovo PR všimlo a aby zabránilo tomu co u Fialy popisujete,nasadili mu ve vlaku helmu na paintball.

 7. @Kadel… Už si toho Fialovo PR všimlo a aby zabránilo tomu co u Fialy popisujete,nasadili mu ve vlaku helmu na paintball.

1 Trackback / Pingback

 1. Zvratky tečou proudem » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*