A je po žížalkách
Sdílet článek:

OTTO KAMM

Když se Danuše Nerudová vzdala své kandidatury na prezidentskou sesli, aby všechny možné volební hlasy získal Petr Pavel a ne nenáviděný Babiš, tak bylo evidentní, že se bude muset stávající politická garnitura (pětidemolice) nějakým způsobem Danuši revanšovat.

Nebylo v dané chvíli nic lepšího, nic lukrativnějšího, než protlačit její osobu na post europoslance. A tak se Danuše jako jistá budoucí europoslankyně odhodlaně pouštěla do televizních diskusí, někdy neupravená, někdy i trochu víceméně šmucige, ale vždy jako diskutující lehce mimo mísu. Ať diskutovala na jakékoliv téma, proti různým diskutujícím, tím více se ocitala v řadách nechytrých, neznalých, nepoučených a hlavně politicky nezajímavých osob. Posléze někdo usoudil, že trafika v podobě europoslance je pro tak zasloužilou osobu málo a Danuše se začala pětikoalicí prosazovat na post eurokomisařky za ČR.

Volby ovšem nedopadly tak, jak měly a zvláště pro paní Danuši Nerudovou byl výsledek katastrofální. Ne že by nedostala vysněnou trafiku v podobě europoslance, ale vypadá to, že se eurokomisařkou určitě nestane. Takže sen o báječné odměně za její konání v politických kruzích se rozplynul v nenávratnu.

Dokonce se nesměle ozývají hlasy zpochybňující její personu i jako europoslance. A tak pětikoalice musí řešit problém, koho tedy nominovat po tomto volebním průšvihu na místo eurokomisaře.

Uvidíme, ale je evidentní, že kdokoliv bude lepší než Danuše Nerudová.

Aspoň že tak!

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Paní Nerudová je idealni osoba na funci europoslankyně, nebo i komisařky EU.

    Je sebejistá a hlavně … politicky ji to myslí.

  2. Vzhledem k tomu, že vybírat bude pětikolka, je to celkem jedno – to je jako vybírat si, jestli chcete radši choleru, mor nebo černé neštovice. Ať tam bude kdokoli, kudy bude chodit, tudy bude škodit.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*